Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 10KM, złącze SC | FCU-3002A-SC-S1

Kod produktu: FCU-3002A-SC-S1

Cechy produktu:

  • Zgodny z IEEE 802.3/u/ab 10/100/1000BaseT
  • 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 10KM
  • Zgodny z IEEE 802.3z 1000BaseX
  • Obsługa ramek Jumbo (9K bytes)
  • Transmisja Store-and-Forward
  • Auto-Crossover MDI/MDIX na porcie TP
  • Autonegocjacja prędkości na porcie TP
  • Flow Control + Link Alarm
  • Konfiguracja Auto & Force
  • 5 lat gwarancji

FCU-3002A-SC-S1 to gigabitowy media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX. FCU-3002A jest konwerterem wolnostojącym, który pozwala w prosty i niedrogi sposób wydłużyć maksymalny dystans transmisji pomiędzy segmentami sieci LAN. Konwerter dostarczany jest z wtyczkowym zasilaczem 5V.

Grzegorz Kowalczyk Senior Key Account Manager 12 323 62 21 502 898 801 [email protected]
Krzysztof Świat Product Manager 12 323 62 25 502 899 046 [email protected]
Marcin Obarzanek Senior Account Manager 12 323 62 26 502 899 002 [email protected]
Andrzej Jamrozik Account Manager 12 323 62 22 502 899 048 [email protected]
Justyna Undas Asystentka ds. Sprzedaży 12 323 62 31 [email protected]