• Producent

Moduły SFP

Ilość produktów na stronę

...

Ilość produktów na stronę

...
Kod produktu Opis produktu Karta katalogowa Zdjęcie
SFP-100M-J Moduł SFP 100Mbps, Multi-Mode 2KM / LC / 1310nm, SFP-100M-J
SFP-100WA20-H Moduł SFP 100Mbps, Single Mode 20KM / LC / WDM-A, SFP-100WA20-H
SFP-S10-T-J Moduł SFP, Gigabit, Single Mode 10KM / LC / 1310nm, -40ºC~85ºC, SFP-S10-T-J
SFP-100M Moduł SFP 100Mbps, Multi-Mode 2KM / LC / 1310nm, SFP-100M
SFP-100M-H Moduł SFP 100Mbps, Multi-Mode 2KM / LC / 1310nm, SFP-100M-H
SFP-100M-T Moduł SFP 100Mbps, Multi-Mode 2KM / LC / 1310nm, SFP-100M-T
SFP-100M-T-H Moduł SFP 100Mbps, Multi-Mode 2KM / LC / 1310nm, SFP-100M-T-H
SFP-100M-T-J Moduł SFP 100Mbps, Multi-Mode 2KM / LC / 1310nm, SFP-100M-T-J
SFP-100S20 Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / 1310nm, SFP-100S20
SFP-100S20-H Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / 1310nm, SFP-100S20-H
SFP-100S20-J Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / 1310nm, SFP-100S20-J
SFP-100S20-T Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / 1310nm, SFP-100S20-T
SFP-100S20-T-J Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / 1310nm, SFP-100S20-T-J
SFP-100S40 Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 40KM / LC / 1310nm, SFP-100S40
SFP-100S40-T Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 40KM / LC / 1310nm, SFP-100S40-T
SFP-100S40-T-H Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 40KM / LC / 1310nm, SFP-100S40-T-H
SFP-100WA20 Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / WDM-A, SFP-100WA20
SFP-100WA20-T Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / WDM-A, SFP-100WA20-T
SFP-100WA20-T-H Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / WDM-A, SFP-100WA20-T-H
SFP-100WB20 Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / WDM-B, SFP-100WB20
SFP-100WB20-T Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / WDM-B, SFP-100WB20-T
SFP-100WB20-T-H Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / WDM-B, SFP-100WB20-T-H
SFP-10G-M Moduł 10G SFP+ SR, Multi-Mode 300M / LC / 850nm, SFP-10G-M
SFP-10G-S10 Moduł 10G SFP+, Single-Mode 10KM / LC / 1310nm, SFP-10G-S10
SFP-10G-S40 Moduł 10G SFP+ ER, Single-Mode 40KM / LC / 1550nm, SFP-10G-S40
SFP-10G-S80 Moduł 10G SFP+ ZRr, Single-Mode 80KM / LC / 1550nm, SFP-10G-S80
SFP-C Moduł SFP Gigabit, 10/100/1000BASE-T Ethernet, złącze RJ45, SFP-C
SFP-M Moduł SFP Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm, SFP-M
SFP-M-J Moduł SFP Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm, SFP-M-J
SFP-M-T SFP Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm, SFP-M-T

Ilość produktów na stronę

...