Consulting techniczny

Oprócz dystrybucji wysokiej jakości komputerowego sprzętu przemysłowego, CSI zapewnia swoim klientom szeroko rozumiany Consulting Techniczny znacznie wykraczający poza klasyczne wsparcie produktowe. W ramach tej usługi nasi klienci mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu problemów, z jakimi nieraz spotykają się zarówno w przemyśle, jak i w tworzonych przez siebie aplikacjach (komputery przemysłowe, mechanika 19″, monitory, tablety przemysłowe, switche, routery, karty flash, dyski ssd, kieszenie na dyski, komputery wojskowe).

W tej zakładce znajdują się przykłady takich problemów. Ich tematyka oraz zakres świadczonego wsparcia są niezwykle szerokie i zróżnicowane. Dlatego też opracowaliśmy zakres zagadnień, który pomoże zorientować się, na jakie tematy można porozmawiać z naszymi inżynierami.

Dodatkowo, dla naszych stałych klientów proponujemy indywidualne umowy serwisowe, które są dostosowane do realiów ich aplikacji. W ramach tych umów otrzymują oni preferencyjne warunki gwarancyjne i serwisowe.

Najnowsze wpisy

Page 1 2 3 13 14 15

Różnica pomiędzy NVMe a PCIe

Przy deskrypcji dysków SSD, termin „PCIe” jest zwykle pisany razem ze słowem „NVMe”, przez co może nasunąć się pytanie: Jaka jest różnica pomiędzy NVMe a PCIe? Nieustanny postęp technologiczny sprawia, że warto na moment cofnąć się do początków standardu…

Czytaj więcej

Ewolucja pamięci Flash

Ewolucja pamięci Flash sięga korzeniami schyłku XX wieku, kiedy to skonstruowane zostały jej dwa podstawowe typy, NOR oraz NAND. Wprowadzenie architektury NAND Flash do użytku przez firmę Toshiba w 1989 roku było działaniem napędzającym dalszy rozwój tej technologii. Zagwarantowało…

Czytaj więcej

Ramka danych CAN i mechanizmy zapewniające niezawodność

Ramka danych CAN. Formaty Klasyczny protokół CAN obsługuje dwa formaty ramki danych CAN. Zasadniczo różnią się one tylko długością identyfikatora CAN. Classical Base Frame Format (CBFF)” obsługuje długość 11 bitów dla identyfikatora CAN, a „Classical Extended Frame Format (CEFF)” obsługuje…

Czytaj więcej

Magistrala CAN

Powstanie i zastosowanie magistrali CAN Controller Area Network (CAN) to standard magistrali transmisyjnej stworzony przez firmę Robert Bosch GmbH już na początku lat osiemdziesiątych. Standard CAN powstał w wyniku zapotrzebowania branży motoryzacyjnej. Ilość i skomplikowanie wszelkich elektronicznych elementów…

Czytaj więcej

Page 1 2 3 13 14 15