• Producent

Media konwertery

Ilość produktów na stronę

...

Ilość produktów na stronę

...
Kod produktu Opis produktu Karta katalogowa Zdjęcie
IMC-C100-ST-M Media konwerter 10/100TX na 100FX, IMC-C100-ST-M
IMC-C1000-S1-T Media konwerter 10/100/1000TX na złącze SC, -40°C~80°C, IMC-C1000-S1-T
IMC-C1000-WA-S1-T Media konwerter 10/100/1000TX na złącze SC, -40°C~80°C, IMC-C1000-WA-S1-T
IMP-C1000-SFP-BT-24-T Konwerter Gigabit IEEE 802.3bt Ethernet na światłowód, -40°C~80°C, IMP-C1000-SFP-BT-24-T
EVC-3101 Konwerter Ethernet na VDSL2, EVC-3101
FCN-3112SC Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, FCN-3112SC
FCN-3112SC-S1 Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, FCN-3112SC-S1
FCN-3112SC-S2 Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, FCN-3112SC-S2
FCN-3112WA-M Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, FCN-3112WA-M
FCN-3112WA-S1 Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, FCN-3112WA-S1
FCN-3112WA-S2 Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, FCN-3112WA-S2
FCN-3112WB-M Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, FCN-3112WB-M
FCN-3112WB-S1 Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, FCN-3112WB-S1
FCN-3112WB-S2 Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, FCN-3112WB-S2
FCU-100SC Media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze SC, FCU-100SC
FCU-100SC-S3 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 30KM, złącze SC, FCU-100SC-S3
FCU-100SC-S8 Media konwerter 10/100TX na 100-FX, niezarządzalny, FCU-100SC-S8
FCU-100ST Media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze ST, FCU-100ST
FCU-100ST-S3 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 30KM, złącze ST, FCU-100ST-S3
FCU-100WA-M Media konwerter 10/100TX na 100FX, FCU-100WA-M
FCU-100WA-S2 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20KM, WDM-A, FCU-100WA-S2
FCU-100WA-S8 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 80KM, WDM-A, FCU-100WA-S8
FCU-100WB-M Media konwerter 10/100TX na 100FX, FCU-100WB-M
FCU-100WB-S2 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20KM, WDM-B, FCU-100WB-S2
FCU-1802P-SC Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze SC, FCU-1802P-SC
FCU-1802P-SC-S15 Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Single-Mode 15KM, złącze SC, FCU-1802P-SC-S15
FCU-1802P-SC-S30 Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Single-Mode 30KM, złącze SC, FCU-1802P-SC-S30
FCU-2802SC Media konwerter 10/100/1000TX na 1000SX, Multi-Mode 550M, złącze SC, FCU-2802SC
FCU-2802SC-S10 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single Mode 10KM, SC, FCU-2802SC-S10
FCU-2805P-SFP Media konwerter 10/100/1000TX PoE na 1000SX/LX, FCU-2805P-SFP

Ilość produktów na stronę

...