Enterprise SSD to zoptymalizowana wytrzymałość do różnych zastosowań

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na urządzenia pamięci masowej klasy przemysłowej wśród małych i średnich przedsiębiorstw, Apacer wprowadził na rynek nową serię Enterprise SSD. Produkty z serii charakteryzują się dużą pojemnością, żywotnością niezawodnością klasy korporacyjnej, a także znacznie mniejszymi opóźnieniami.

Rolą większości dysków SSD w przedsiębiorstwach jest pełnienie funkcji dysku startowego lub dodatkowej pamięci masowej. W zależności od wymagań przedsiębiorstw, dyski Enterprise SSD Apacer mogą być elastycznie konfigurowane za pomocą ustawień dostosowywanych przez użytkownika. Wymagania dotyczące wytrzymałości także różnią się w zależności od zastosowania. Apacer oferuje zatem minimalną wytrzymałość DWPD > 1, aby dopasować się do różnych zachowań aplikacji. Producent oferuje także kilka formatów (U.3 15mm, M.2 2280, 2.5” ) w celu spełnienia różnorodnych wymagań. W ofercie CSI S.A. dostępne są wszystkie dyski z serii Enterprise SSD: PV19E-25M, PV19E-25W, PV16E-M280, PV25E-M280, SV24E-25, SV24E-M280.

Ponadto, ponieważ urządzenia do przechowywania w przedsiębiorstwach nie korzystają tylko z jednego dysku twardego, ale z dziesiątek lub nawet setek dysków pracujących jednocześnie, ważne jest, aby zapewnić stabilną transmisję danych. Nowe produkty od Apacera zapewnia stałą wydajność w obszarze QoS (jakość obsługi), IOPS (operacje wejścia/wyjścia na sekundę, miara liczby odczytów i zapisów na sekundę) oraz DWPD (drive write per day, dzienna liczba zapisów na dysku twardym) aby zapewnić, że wielofunkcyjna wydajność dysku sprosta wymaganiom szybkiej i masowej transmisji.

Bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie

W procesie transmisji danych w chmurze najważniejsza jest bezpieczeństwo przechowywanych danych. Apacer oferuje różne technologie dodatkowe, takie jak AES (zaawansowany standard szyfrowania), aby zapewnić bezpieczne szyfrowanie. Dostępne są również specyfikacje TCG Opal, które zapewniają uwierzytelnianie przed uruchomieniem oraz rozprowadzanie zawartości danych, do których użytkownicy mogą uzyskać dostęp za pomocą technologii firmware. Innym problemem jest nieoczekiwana utrata zasilania, która może prowadzić do utraty danych lub awarii sprzętu. Apacer opracował technologię CorePower, która może utrzymywać transmisję danych, gdy dysk SSD napotyka na awarię zasilania. Dzięki tym trzem technologiom stworzono ochronny proces transmisji, który zapewnia niezawodność i stabilność użytkownikom korporacyjnym.

Zoptymalizowana wytrzymałość do różnych zastosowań

Dyski SSD z serii Apacer Enterprise przeszły rygorystyczne testy – w tym testy obciążeniowe, stabilności i kompatybilności. Są zatem w pełni kompatybilne z aplikacjami wymagającymi wysokiej wydajności i stabilności. Co więcej, seria w najbliższej przyszłości uzyska certyfikaty Windows Hardware Quality Lab i VMware Ready. Wraz z rozwojem Chmury (globalnej sieci serwerów), IoT, AI, Big Data i innych technologii, wymagania dotyczące przechowywania SSD rozszerzyły się z dużych centrów danych na małe i średnie dziedziny zastosowań. Są to m.in. centra danych w branży finansowej lub telekomunikacyjnej oraz sale komputerowe w chmurze. Dzięki usługom dodatkowym, takim jak szyfrowanie danych i technologia ochrony przed wyłączeniem zasilania, dyski zapewniają kompleksową ochronę danych. Idealnie sprawdzą się nie tylko w centrach danych, ale i w Edge Computing oraz serwerach w Chmurze.

Inne wpisy

Wydajne rozwiązanie w formacie mini-ITX z procesorami serii N

MIX-ALND1 to warta uwagi płyta od AAEON, idealnie nadająca się do rozwiązań „low budget”. Jest wyposażona w procesory Intel® z serii N (Intel® N97, Intel® N50). Płyta zapewnia niski pobór mocy oraz dużą wydajność. Uzupełnia ją wbudowana…

Czytaj więcej

CSI S.A. na konferencji TEK.day w Gdańsku!

Już 15 września 2023 roku w centrum konferencyjnym AmberExpo odbędzie się konferencja Tek.day! Jest to jednodniowe wydarzenie, zrzeszające profesjonalistów związanych z produkcją i projektowaniem elektroniki. Spotkanie to przede wszystkim targi w formule table-top, szereg interesujących wykładów oraz praktyczne…

Czytaj więcej

Nowy standard w zakresie przemysłowych rozwiązań komputerowych

BOXER-6751-ADP od firmy AAEON to bezwentylatorowy BOX PC, dedykowany do instalacji na szynę DIN. To wyjątkowo wszechstronne i wyrafinowane rozwiązanie w niewielkiej obudowie. Zawiera pokaźny wybór interfejsów obsługiwanych przez procesory Intel® Core™ 12. generacji (Core i3, i5,…

Czytaj więcej