Indywidualne umowy serwisowe

Zdarzają się sytuacje, że klienci zgłaszają się do nas z pytaniami związanymi z indywidualnymi umowami serwisowymi. Dotyczy to głównie dużych projektów, w których sprzęt odpowiada za kluczowe procesy produkcyjne u klienta. W związku z tym konieczne jest zapewnienie szybkiego serwisu. W takich sytuacjach zapewniamy nasze wsparcie.

Tematyka problemu:

  • Duże projekty
  • Kluczowe procesy produkcyjne/przemysłowe klientów
  • Konieczność szybkiego realizowania serwisu

Wsparcie CSI:

Naszym stałym klientom oferujemy indywidualne umowy serwisowe, które znacznie wykraczają poza warunki standardowej gwarancji. W ramach indywidualnych warunków serwisowych dla konkretnego projektu zapewniamy sprzęt zastępczy na wypadek awarii czy szybszy czas realizacji naprawy. Należy jednak pamiętać, iż oferujemy umowy związane z konkretnym projektem – nie są to umowy na wszystkie naprawy serwisowe dla danego klienta.

Jakich informacji potrzebujemy od klienta:

Indywidualne umowy serwisowe są opracowywane pod konkretne projekty, z działem klienta, Działu Handlowego oraz Działu Technicznego CSI. Przed ustaleniem indywidualnych umów serwisowych należy zastanowić się nad:

  • Ilością sztuk serwisowych dla danego projektu
  • Ile czasu powinien trwać serwis (zakończenia naprawy), aby satysfakcjonował on klienta?
  • Na czym najbardziej zależy firmie w ramach usług serwisowych (indywidualne warunki serwisowe)?

Inne wpisy

Dlaczego DDR5 ma znaczenie dla serwerów: Czy warto dokonać zmiany?

Który typ pamięci jest odpowiedni dla danej platformy serwerowej? – RDIMM vs UDIMM W ciągu ostatniej dekady liczba rdzeni procesorów serwerowych gwałtownie wzrosła z 12 rdzeni na gniazdo do 96, a ostatnio do 128 rdzeni na gniazdo. Przepustowość pamięci skalowała…

Czytaj więcej
NVIDIA

Aetina – innowacyjne rozwiązania NVIDIA dedykowane AI

Aetina jest producentem innowacyjnych komputerów przemysłowych dedykowanych AI oraz specjalistycznych kart graficznych dla branż AI, IoT oraz Edge Computing. Udostępnia szereg rozwiązań z akceleracją GPU, wyposaża komputery oparte na architekturze ARM i x86 oraz układy ASIC w sztuczną inteligencję….

Czytaj więcej

Różnica pomiędzy NVMe a PCIe

Przy deskrypcji dysków SSD, termin „PCIe” jest zwykle pisany razem ze słowem „NVMe”, przez co może nasunąć się pytanie: Jaka jest różnica pomiędzy NVMe a PCIe? Nieustanny postęp technologiczny sprawia, że warto na moment cofnąć się do początków standardu…

Czytaj więcej