Indywidualne umowy serwisowe

Zdarzają się sytuacje, że klienci zgłaszają się do nas z pytaniami związanymi z indywidualnymi umowami serwisowymi. Dotyczy to głównie dużych projektów, w których sprzęt odpowiada za kluczowe procesy produkcyjne u klienta. W związu z tym konieczne jest zapewnienie szybkiego serwisu. W takich sytuacjach zapewniamy nasze wsparcie.

Tematyka problemu:

  • Duże projekty
  • Kluczowe procesy produkcyjne/przemysłowe klientów
  • Konieczność szybkiego realizowania serwisu

Wsparcie CSI:

Naszym stałym klientom oferujemy indywidualne umowy serwisowe, które znacznie wykraczają poza warunki standardowej gwarancji. W ramach indywidualnych warunków serwisowych dla konkretnego projektu zapewniamy sprzęt zastępczy na wypadek awarii czy szybszy czas realizacji naprawy. Należy jednak pamiętać, iż oferujemy umowy związane z konkretnym projektem – nie są to umowy na wszystkie naprawy serwisowe dla danego klienta.

Jakich informacji potrzebujemy od klienta:

Indywidualne umowy serwisowe są opracowywane pod konkretne projekty, z działem klienta, Działu Handlowego oraz Działu Technicznego CSI. Przed ustaleniem indywidualnych umów serwisowych należy zastanowić się nad:

  • Ilością sztuk serwisowych dla danego projektu
  • Ile czasu powinien trwać serwis (zakończenia naprawy), aby satysfakcjonował on klienta?
  • Na czym najbardziej zależy firmie w ramach usług serwisowych (indywidualne warunki serwisowe)?

Pozostałe aktualności

Bezpieczeństwo cybernetyczne systemów automatyki przemysłowej

Jesienią 2014 roku miał miejsce cyberatak na jeden z zakładów metalurgicznych na terenie Niemiec. Hakerzy stosując sztuczki socjotechniczne i jednocześnie wykorzystując luki w zabezpieczeniach przejęli kontrolę nad systemem SCADA zarządzającym pracą systemów automatyki doprowadzając do przegrzania pieca hutniczego. W…

Dowiedz się więcej

Zabezpieczenie dysków przed zanikami zasilania – ATP Power Protector

Power Protector to niezależne sprzętowe zabezpieczenie, które zapewnia wystarczający bufor energii do zakończenia procesu zapisu, po wystąpieniu spadków napięć lub braku zasilania. Problem jest dość powszechny w aplikacjach mobilnych (pojazdy), dlatego CSI oferuje jego rozwiązanie w postaci doboru nośnika,…

Dowiedz się więcej

Technologia SSD WIDGET

Przemysłowe dyski elektroniczne i karty pamięci Flash wykorzystują najnowsze technologie w celu dostarczenia innowacyjnych i różnorodnych rozwiązań dla przemysłu. Jedną z nich jest proponowana przez firmę Apacer zaawansowana technologia SSD WIDGET.

Dowiedz się więcej