Bezobsługowe kompaktowe klimatyzatory do szaf elektrycznych firmy McLean – promocja do 30 września 2013

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Miło nam poinformować iż grupa Pentair objęła promocją klimatyzatory do szaf sterowniczych z grupy V-Series. Przy jednorazowym zamówieniu 10 sztuk przyznawany jest dodatkowy rabat. Klimatyzatory dostępne są z magazynu europejskiego, czas ich dostawy na terenie polski to ok 5 dni roboczych.

Zaletą serii klimatyzatorów naściennych jest brak potrzeby odprowadzania skroplin. Obsługa klimatyzatorów jest identyczna jak zwykłej lodówki, podłącza się je do prądu i działa.
Bezobsługowe kompaktowe klimatyzatory typu V-series posiadają nowoczesny rotacyjny kompresor, który pozwala na osiągnięcie wysokiego współczynnika efektywności (mocy chłodniczej do mocy pobranej przez klimatyzator z sieci) o wartości do 2,5. Płaska konstrukcja umożliwia montaż na ścianie lub drzwiach szafy elektrycznej a dodatkowe haczyki umożliwiają zaczepienie klimatyzatora przed przykręceniem co znacząco ułatwia jego montaż. Klimatyzatory V-Series posiadają solidną stalową obudowę malowaną proszkowo na kolor RAL7035. Termostat pozwala na nastawienie temperatury powietrza w zakresie +20C   +55C. Klasa ochrony w obiegu cyrkulacji wewnętrznej powietrza wynosi IP56.

VA060325G052S

Moc chłodnicza

(L35/L35) [W]

400  600 1200 1500  2000

Zużycie energii

(L35/L35) [W]

 225 420 565 610 855

Współczynnik

efektywności

(L35/L35)

1,8 1,4 2,1  2,5 2,3

 

Nowinką konstrukcyjną jest także możliwość pracy klimatyzatorów V-Series bez potrzeby stosowania dodatkowych filtrów nawet w bardzo zabrudzonym środowisku co jest możliwe dzięki specjalnej powłoce na skraplaczu. W razie zabrudzenia wystarczy po odkręceniu zewnętrznej pokrywy klimatyzatora przepłukać skraplacz wodą pod ciśnieniem w celu pozbycia się ewentualnego zabrudzenia. Obudowa ponadto jest przygotowana na stosowanie filtrów w razie potrzeby które wsuwa się w łatwy sposób pod pokrywę.

Firma McLean należąca do grupy Pentair to lider na rynku amerykańskim rozwiązań klimatyzacji do szaf sterowniczych, elektrycznych i szeroko pojętej automatyki przemysłowej, posiadający ponad 30 letnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Stosowanie klimatyzatorów w przemyśle jest istotne ze względu na wydłużenie żywotności nieraz bardzo drogich urządzeń na liniach technologicznych i minimalizuje ryzyko ich awarii z powodu przegrzania. Należy pamiętać bowiem iż podwyższenie temperatury pracy urządzeń elektronicznych o 10 stopni Celsjusza skraca ich żywotność o połowę.

Klimatyzatory typu V-Series posiadają certyfikaty CE, GOST i przeznaczone są do aplikacji wewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego, systemów pakowania, systemach produkcji papieru, magazynowania i szeroko pojętej automatyki przemysłowej.

haczyki ułatwiające montaż, skraplacz pokryty specjalną powłoką zapobiegającą zabrudzeniu

Pozostałe aktualności

Produkty marki TEKNOKOL usprawniają pracę oraz rozwiązują szereg niedogodności w przedsiębiorstwie

Złożenie kompletnego zamówienia w jednym miejscu tj. u jednego dostawcy pozwala na wprowadzenie znacznych oszczędności w przedsiębiorstwie. To nie tylko jedna dostawa wszystkich potrzebnych komponentów pod jeden adres, ale też możliwość stworzenia magazynu w Polsce czy też inicjowanie działań…

Dowiedz się więcej

Komputer BOXER-8641AI prezentuje do 6x większą wydajność AI dzięki NVIDIA® Jetson AGX Orin™

Łącząc 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor ARM v8.2 z architekturą NVIDIA Ampere, komputer przemysłowy BOXER-8641AI wykorzystuje pełen potencjał NVIDIA Jetson AGX Orin. Ten bezwentylatorowy kompakt posiada 1792 rdzenie CUDA® i 56 rdzeni Tensor dla nawet 200 TOPS. Dzięki czemu oferuje do…

Dowiedz się więcej

Boxer-6450-TGU ekonomiczny komputer przemysłowy z procesorami 11 generacji Tiger Lake-U

Firma CSI S.A. ma przyjemność przedstawić ekonomiczny komputer przemysłowy marki Aaeon bazujący na wydajnych procesorach 11 generacji Tiger Lake-U. Jest to odchudzona wersja flagowego komputera BOXER-6643-TGU. Opisywany BOXER-6450-TGU ma wymiary 166 x 118 x 56 mm. Oferuje taki sam…

Dowiedz się więcej