Zmiana w zarządzie CSI – nowy rozdział z tymi samymi wartościami
30 czerwca 2025 roku w CSI S.A. zakończył się ważny etap w historii firmy. Swoją wieloletnią obecność w Zarządzie zakończyli wszyscy Pierwsi Założyciele: Prezes Bogdan Marzec, Wiceprezes Beata Marzec i Wiceprezes Andrzej Zasucha. Po ponad trzech dekadach wspólnego budowania firmy, nadszedł moment przekazania odpowiedzialności w ręce kolejnego pokolenia liderów.
Nowym Prezesem CSI S.A. został Paweł Kuczera, związany z firmą od ponad 25 lat. To osoba, która współtworzyła CSI od środka, będąc przez ostatnie lata odpowiedzialnym za jej rozwój operacyjny, wdrażanie innowacji i umacnianie kultury organizacyjnej opartej na współodpowiedzialności.
Poniżej publikujemy wypowiedź ustępującego Prezesa, przygotowaną na okoliczność przekazania kierownictwa firmy.:
„Przez te wszystkie lata miałem przyjemność współtworzyć i obserwować, jak CSI dynamicznie się rozwija dzięki zaangażowaniu całego zespołu oraz zaufaniu naszych Klientów i Partnerów.
Dziś, po wielu latach pracy, nadszedł dla mnie czas na nowe doświadczenia – tym razem poza strukturami firmy. Przechodzę na emeryturę z poczuciem spełnienia i dumy z drogi, jaką wspólnie przeszliśmy.
Ster firmy powierzam osobie, która zna CSI od podszewki – Pawłowi Kuczerze, który z firmą jest związany od ponad 25 lat. Wierzę, że to najlepsza osoba do kontynuowania naszej misji.
CSI to także organizacja oparta na ludziach – to oni ją tworzą i kształtują. Dzięki wprowadzonemu modelowi partycypacyjnego zarządzania aż 90% pracowników firmy zostanie akcjonariuszami spółki. To unikalne podejście buduje zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za wspólną przyszłość.
Dlatego jestem przekonany, że przed CSI wiele kolejnych lat sukcesów i nowych możliwości.
To była dla mnie niezwykła przygoda. Dziękuję wszystkim, którzy byli jej częścią.”
Zmiana zarządu nie oznacza zmiany wartości.
CSI S.A. to dziś 58-osobowy zespół, w którym 90% pracowników zostaje jednocześnie współwłaścicielami firmy. Model partycypacyjny (TPiM), wprowadzony w ostatnich latach, pozwala każdemu mieć realny wpływ na kierunek rozwoju organizacji.
Nowy zarząd kontynuuje tę filozofię – łącząc doświadczenie, odpowiedzialność i zaangażowanie z otwartością na nowe wyzwania technologiczne i rynkowe.
Inne wpisy
AAEON de next-RAP8 – gdy wysoka wydajność musi zmieścić się w formacie karty kredytowej
W dobie dynamicznego rozwoju technologii edge computing, robotyki przemysłowej, autonomicznych systemów mobilnych oraz rozwiązań IoT wymagających dużej mocy obliczeniowej przy zachowaniu niewielkiej formy, rośnie zapotrzebowanie na platformy łączące wysoką wydajność z kompaktowymi rozmiarami. Nowe aplikacje, jak zaawansowane systemy analizy… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.
KSeF – CSI S.A. informacja dla Kontrahentów
Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że w wyniku nowelizacji ustawy o VAT, obowiązek wystawiania faktur w KSeF nastąpi od: 1 lutego 2026 r. dla przedsiębiorców, u których wartość sprzedaży (wraz z kwotą podatku) przekroczyła w 2024 r. 200 mln zł, … Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.
Edge AI na Nowym Poziomie – Aetina MX5000B-XA z Architekturą NVIDIA Blackwell
Moduły GPU coraz częściej definiują nową generację aplikacji sztucznej inteligencji i systemów edge computing. Stanowią kluczową część infrastruktury obliczeniowej w robotyce, autonomicznych pojazdach, wizyjnych systemach przemysłowych czy rozwiązaniach embedded o wysokiej intensywności obliczeniowej. Wymagania dotyczące wydajności AI w czasie… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.