Zaproszenie do wspólnego udziału w Evertiq Expo

Evertiq Expo

Już 27 października 2022 roku w Warszawie na Stadionie PGE Narodowy CSI S.A. weźmie udział w Evertiq Expo. Wydarzenie uchodzi w Polsce za największe w branży elektronicznej. Organizatorzy przygotowali bogaty program konferencji, która przebiega równolegle do Expo. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy mogą bezpłatnie odwiedzić dowolną sesję, których wybór okazuje się być całkiem pokaźny. Chyba każdy znajdzie coś dla siebie… Tematy i godziny można sprawdzić tutaj

 

Co CSI zaprezentuje na Evertiq Expo?

Ze swojej strony zapewnimy szeroki przekrój produktów z zakresu trzech działów handlowych.

Nasi specjaliści z działu komputerów przemysłowych chętnie odpowiedzią na pytania w zakresie oferty komputerów wbudowanych czy ekonomicznych komputerów panelowych. Opowiedzą o ultrasmukłych płytach głównych i o tym dlaczego właśnie one są doskonałym wyborem do rozwoju oraz wdrażania sztucznej inteligencji. O cechach idealnych kompaktów i różnorodnych możliwościach ich zastosowań w branży przemysłowej. Osobiście przy tym zaprezentują wybrane modele jak np.: SOM-D580, ARK-1250, AIMB-288E, DS-085, IDK-121R-42XGA1 czy PPC-3100S-PBEO firmy Advantech Embedded.

Eksperci z działu Flash przedstawią szeroką ofertę produktów firmy ATP Electronics. Firma znana jest z produkcji przemysłowych pamięci odpornych na wstrząsy i wibracje. Będzie można dotknąć i obejrzeć z bliska dyski SSD, pamięci Emmc czy moduły Dram. A potem oczywiście o nich porozmawiać. Nasi handlowcy zaprezentują też dyski SSD NVMe/SATA z serii Value Line z ponad 100-warstwową pamięcią 3D NAND do zastosowań przemysłowych. Dyski te, oparte o pamięć NAND 3D TLC, dedykowane są dla aplikacji intensywnego odczytu: Serwery, IPC, kioski /POS-y.

Doświadczeni inżynierowie z działu obudów przemysłowych  będą reprezentować markę nVent SCHROFF i jej rozwiązania w zakresie obudów przemysłowych. Z chęcią podyskutują na temat rodzajów i cech obudów (przenośnych/desktop/do montażu w systemach 19”), posiadających wysoki stopień ochrony przed czynnikami atmosferycznymi czy zakłóceniami elektromagnetycznymi.  Osobiście zaprezentują też kasety mechaniki 19′′ (EuropacPRO, multipacPRO) wraz z niezawodnymi prowadnicami, chroniące znajdującą się wewnątrz elektronikę, również odporne na wstrząsy i wibracje.

Nowości

Ponadto na naszym stoisku nr 17 nie zabraknie produktów stosunkowo nowych dostawców. Należą do nich m.in: congatec z rozwiązaniami serwerów brzegowych COM HPC, modułami COM Express (również w wersji rugged); Teknokol –  produkujący ramiona nośne oraz Intelligent Memory – nasz najnowszy partner, producent przemysłowych komponentów DDRAM, modułów DRAM i pamięci Nand Flash.

Gdyby ktoś jeszcze się nie zdążył się zarejestrować, to link do zapisów na konferencję znajduje się tutaj

Już dziś serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia w Warszawie!

 

Inne wpisy

Komputer BOXER-8621AI z modułem NVIDIA® Jetson Orin Nano™

CSI S.A. prezentuje nowy komputer BOXER-8621AI wyposażony w moduł AI NVIDIA® Jetson Orin Nano™ od AAEON. Oparto go na 6-rdzeniowym procesorze Cortex®-A78AE. To kompaktowe urządzenie z zakresu dedykowanych rozwiązań AI gwarantuje doskonałą wydajność obliczeniową, dochodzącą nawet do…

Czytaj więcej

Płyta główna MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji dla IoT Edge

CSI S.A. przedstawia MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji (dawniej Alder Lake PS). Jest to nowa przemysłowa płyta główna w formacie Mini-ITX marki AAEON. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading zintegrowanej ze sprzętem, MIX-ALPSD1 stanowi zrównoważone rozwiązanie dla projektów wymagających…

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL. Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora….

Czytaj więcej