Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL.

Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora. Ramię izoluje część sterującą od części roboczej, dzięki czemu operator kontroluje prace z odpowiedniej odległości. W zależności od rodzaju aplikacji wybierane są systemy nośne aluminiowe lub w wykonaniu ze stali nierdzewnej. Zaletą systemów jest ich modułowy charakter z przeznaczeniem do obciążeń nawet do 120 kg. W skład ramienia wchodzą: mocowanie ramienia, profile nośne, łączniki profili, łączniki z obudową. W ofercie znaleźć można trzy serie dedykowane dla niskich (TK045), średnich (TK060) i dużych obciążeń (TK120). Ramiona nośne są kompatybilne z panelami sterowania operatora TEKNOKOL i obudowami HMI. Ramiona pozwalają na zawieszenie paneli operatorskich czy też obudowy wraz z elementami sterowniczymi. Natomiast instalację ramienia można wykonać na ścianie lub konstrukcji urządzenia.

TK045 dla małych i lekkich paneli

Systemy modułowe o różnych właściwościach technicznych i nowoczesnej linii dedykowano dla małych i lekkich paneli sterowania. TK045 posiada nośność około 40 kg przy długości profilu 1 metr. Ponadto system zaprojektowano w jasnoszarym kolorze RAL 7035 wraz z uszczelnieniem.

TK060 o nośności 60 kg przy długości profilu 1 metr

Systemy ramion operatorskich przeznaczono do central sterowniczych średniej wielkości i wagi. Znajdą zastosowanie z ramionami średniego zasięgu. Rozbudowany system komponentów umożliwia przygotowanie wielu konfiguracji. System zaprojektowano w jasnoszarym kolorze RAL 7035 wraz z uszczelnieniem. Istnieje także możliwość montażu VESA.

TK120 dedykowany dla ciężkich i dużych paneli sterowania

Ramiona nośne TK120 posiadają nośność do 120 kg przy długości profilu 1 metr. Jest to niewątpliwie jedna z wyróżniających zalet systemów w ofercie. Przeznaczono je do ciężkich i dużych paneli sterowania. Sprawdzą się w pracy z ramionami na duże odległości. Posiadają modułową budowę i nowoczesną linię. W ofercie dostępny jest również rozbudowany system komponentów dla różnych konfiguracji. System zaprojektowany został w jasnoszarym kolorze RAL 7035 wraz z uszczelnieniem.

Inne wpisy

Zabezpieczanie danych w aplikacjach wbudowanych. Przemysłowa seria WORM firmy Apacer

W odróżnieniu od tradycyjnych nośników pamięci, umożliwiających wielokrotny zapis i modyfikację danych, seria WORM (Write Once Read Many) firmy Apacer zapewnia ochronę danych poprzez umożliwienie jednokrotnego zapisu danych i zapobieganie ich kasowaniu, modyfikacji czy nadpisywaniu. Funkcja ochrony gwarantuje,…

Czytaj więcej

CSI S.A. zaprasza na dwie konferencje „Automatyzacja i robotyzacja produkcji – kierunek Przemysł 4.0” oraz „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” w Mielcu

CSI S.A. podczas trwania dwóch konferencji zaprezentuje innowacyjne rozwiązania wśród których wyróżnić można obudowy, szafy i kasety przemysłowe. Podczas trwania tak ważnych wydarzeń w regionie na pytania odpowie Pan Wiktor Kozioł, inżynier z ponad 20 – letnim doświadczeniem…

Czytaj więcej

Komputer modułowy (COM) NanoCOM-TGU – przyszłość w miniaturowych systemach komputerowych dla Przemysłu 4.0

Komputery modułowe COM Express Typ 10 NanoCOM-TGU firmy AAEON, wyposażone w procesory Intel Core 11. Generacji, łączą w sobie wysoką wydajność obliczeniową i wyjątkową energooszczędność z szeroką gamą zastosowań w wielu sektorach przemysłowych. Wykorzystanie procesorów Intel Core 11….

Czytaj więcej