Wytrzymały i niezawodny tablet RTC-600A

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Zaprojektowany do ciężkich warunków środowiskowych, niezwykle wytrzymały, tablet RTC-600A posiada 5.7” ekran dotykowy WXGA, z obudową chroniącą przed zarysowaniamiwibracjami i wodą (IP67). Dlatego też urządzenie to znajduje zastosowanie w wielu aplikacjach, gdzie sprzęt narażony jest na pracę w trudnych warunkach środowiska.

Dzięki stabilnej konstrukcji tablet może pracować w zakresie temperatur od -20 do 60°C, w warunkach, w których tego typu urządzenia komercyjne nie są w stanie funkcjonować. Oprócz standardowych funkcji takich jak Wi-Fi i Bluetooth z systemem Android (Jelly Bean), urządzenie posiada także aparat 5MPRFID/NFC oraz czytnik smart card, jak również 3G/4G.

Najważniejszą jednak korzyścią w tablecie RTC-600 jest możliwość dołożenia drugiej baterii, poza podstawowym, wbudowanym akumulatorem. Skutecznie przedłuża to całkowitą żywotności baterii do ponad 8 godzin. Przez mobilny charakter urządzenia, jak również system operacyjny, tablet idealnie nadaje się do zastosowania w logistyce i przemyśle medycznym, w magazynach oraz w punktach sprzedaży, w których dane mogą być przechowywane, wysyłane, a także odbierane natychmiastowo.

Wprowadzony na rynek przez firmę AAEON tablet RTC-600A, to urządzenie przenośne, posiadające szereg użytecznych funkcji i cech, ułatwiających użytkownikom wykonywanie swoich zadań, gdziekolwiek się znajdują. Ponadto, użytkownicy mają dostępną szeroką kamę akcesoriów, które umożliwiają rozszerzenie funkcjonalności urządzenia.

 

Silniejszy i wytrzymalszy tablet

Najważniejszymi cechami urządzenia są jego wytrzymałość, uzyskana między innymi dzięki obudowie ze stopniem protekcji IP67, zgodności ze standardem MIL-STD-810G oraz dotykowej warstwie ochronnej Gorilla Glass. Ponadto tablet może pracować w trudnych warunkach środowiska, w temperaturach od -20 do 60°C. Przeszedł także testy zapewniające mu cechę rugged.

Długi czas pracy tabletu

Wytrzymałość urządzenia nic nie znaczy, jeśli jest zależne od źródła zasilania. Dlatego RTC-600A jest przeznaczony do pracy na dwóch bateriach typu hot-swap, do 8 dni czasu czuwania (192 godziny) lub 10 godzin pracy (w zależności od sposobu użytkowania). Ładowarki i dodatkowe baterie są także opcjonalnie dostępne, tak aby tablet mógł funkcjonować 24/7.

Przyciski funkcyjne

Tablet posiada także przyciski funkcyjne znajdujące się na boku urządzenia. Są one uzupełnieniem do głównego ekranu dotykowego. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania użytkownicy mogą kontrolować podstawowe funkcje tabletu, będąc w odzieży ochronnej, a także nawet wtedy, gdy nie patrzą na ekran.

 

Zaintersował Cie temat tabletów przemysłowych Aaeon? Poznaj produkt RTC-1200!

Inne wpisy

Oferta zasilaczy przemysłowych firmy FSP

W niniejszym artykule szczegółowo omówimy dwa nowe modele zasilaczy przemysłowych tj.: YH5151 oraz YH5301, podchodzących z oferty firmy FSP. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i niezawodności, niezbędnych w wielu nowoczesnych zastosowaniach przemysłowych. <a...

Czytaj więcej

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej