Wytrzymały i niezawodny tablet RTC-600A

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Zaprojektowany do ciężkich warunków środowiskowych, niezwykle wytrzymały, tablet RTC-600A posiada 5.7” ekran dotykowy WXGA, z obudową chroniącą przed zarysowaniamiwibracjami i wodą (IP67). Dlatego też urządzenie to znajduje zastosowanie w wielu aplikacjach, gdzie sprzęt narażony jest na pracę w trudnych warunkach środowiska.

Dzięki stabilnej konstrukcji tablet może pracować w zakresie temperatur od -20 do 60°C, w warunkach, w których tego typu urządzenia komercyjne nie są w stanie funkcjonować. Oprócz standardowych funkcji takich jak Wi-Fi i Bluetooth z systemem Android (Jelly Bean), urządzenie posiada także aparat 5MPRFID/NFC oraz czytnik smart card, jak również 3G/4G.

Najważniejszą jednak korzyścią w tablecie RTC-600 jest możliwość dołożenia drugiej baterii, poza podstawowym, wbudowanym akumulatorem. Skutecznie przedłuża to całkowitą żywotności baterii do ponad 8 godzin. Przez mobilny charakter urządzenia, jak również system operacyjny, tablet idealnie nadaje się do zastosowania w logistyce i przemyśle medycznym, w magazynach oraz w punktach sprzedaży, w których dane mogą być przechowywane, wysyłane, a także odbierane natychmiastowo.

Wprowadzony na rynek przez firmę AAEON tablet RTC-600A, to urządzenie przenośne, posiadające szereg użytecznych funkcji i cech, ułatwiających użytkownikom wykonywanie swoich zadań, gdziekolwiek się znajdują. Ponadto, użytkownicy mają dostępną szeroką kamę akcesoriów, które umożliwiają rozszerzenie funkcjonalności urządzenia.

 

Silniejszy i wytrzymalszy tablet

Najważniejszymi cechami urządzenia są jego wytrzymałość, uzyskana między innymi dzięki obudowie ze stopniem protekcji IP67, zgodności ze standardem MIL-STD-810G oraz dotykowej warstwie ochronnej Gorilla Glass. Ponadto tablet może pracować w trudnych warunkach środowiska, w temperaturach od -20 do 60°C. Przeszedł także testy zapewniające mu cechę rugged.

Długi czas pracy tabletu

Wytrzymałość urządzenia nic nie znaczy, jeśli jest zależne od źródła zasilania. Dlatego RTC-600A jest przeznaczony do pracy na dwóch bateriach typu hot-swap, do 8 dni czasu czuwania (192 godziny) lub 10 godzin pracy (w zależności od sposobu użytkowania). Ładowarki i dodatkowe baterie są także opcjonalnie dostępne, tak aby tablet mógł funkcjonować 24/7.

Przyciski funkcyjne

Tablet posiada także przyciski funkcyjne znajdujące się na boku urządzenia. Są one uzupełnieniem do głównego ekranu dotykowego. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania użytkownicy mogą kontrolować podstawowe funkcje tabletu, będąc w odzieży ochronnej, a także nawet wtedy, gdy nie patrzą na ekran.

 

Zaintersował Cie temat tabletów przemysłowych Aaeon? Poznaj produkt RTC-1200!

Pozostałe aktualności

Boxer-6450-TGU ekonomiczny komputer przemysłowy z procesorami 11 generacji Tiger Lake-U

Firma CSI S.A. ma przyjemność przedstawić ekonomiczny komputer przemysłowy marki Aaeon bazujący na wydajnych procesorach 11 generacji Tiger Lake-U. Jest to odchudzona wersja flagowego komputera BOXER-6643-TGU. Opisywany BOXER-6450-TGU ma wymiary 166 x 118 x 56 mm. Oferuje taki sam…

Dowiedz się więcej

SOM-5993 – wydajny moduł COM Express® Basic Type 7 z Ice Lake

CSI S.A. prezentuje najnowszy modułowy komputer przemysłowy od  firmy Advantech – SOM-5993. Ten wydajny moduł COM Express Basic Type 7 bazuje na niezwykle wydajnych procesorach Intel® Xeon® D z rodziny Ice Lake. Do dyspozycji użytkowników są następujące warianty CPU:…

Dowiedz się więcej

Karty SD i microSD z serii S750/S650 od ATP Electronics

W lipcu 2022 ATP Electronics, światowy lider w dziedzinie pamięci masowych, przedstawił nowe karty SD i microSD z serii S750/S650 3D TLC, zaprojektowane z przeznaczeniem nagrywania non-stop. Wymienione serie spełniają wymagania kamer i rejestratorów cyfrowych (DVR), systemów nadzoru, pojazdów autonomicznych i…

Dowiedz się więcej