Wytrzymały 7″ tablet przemysłowy – RTC-710RK

Tablet RTC-710RK od Aaeon to wytrzymały tablet przemysłowy, który cechuje się wysoką jasnością ekranu, długą żywotnością baterii oraz lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Duża moc obliczeniowa i elastyczne funkcje zapewniają jego zastosowanie w wielu aplikacjach, w tym np. w branży logistycznej.

Tablet przemysłowy na Androidzie

Tablet posiada 6-rdzeniowy procesor Rockchip RK3399 ARM oparty o architekturę RISC, dzięki czemu oferuje stabilną i wydajną pracę. Znajdujący się w ofercie CSI S.A. RTC-710RK obsługuje maksymalnie 4 GB wbudowanej pamięci LPDDR4 i do 128 GB pamięci masowej. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym Android 8.1 (Oreo), który można łatwo dostosować do specyficznych potrzeb użytkownika przemysłowego.

Ten wytrzymały tablet przemysłowy posiada 7” ekran pojemnościowy WXGA typu multi-touch o rozdzielczości 1280 x 800. Oferuje wysoką jasność  – ok. 700 nitów.

RTC-710RK jest wyposażony w porty I/O: slot na karty SIM oraz micro-SD, USB 3.2, USB 2.0, czy Audio (3.5mm). Łączność bezprzewodowa: WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 lub LTE (poprzez dodatkowy slot M.2). Sprzęt ma dwie kamery – przednią 2MP i tylną – 8MP. Programowalne klawisze funkcyjne umieszczono na froncie obudowy. Tablet zawiera też dwie baterie – jedna wewnętrzna i jedna wymienna typu hot-swappable.

Wytrzymała konstrukcja

Tablet posiada certyfikat MIL-STD-810G, który gwarantuje wysoką wytrzymałość urządzenia w ekstremalnych warunkach oraz odporność na różnego rodzaju uszkodzenia (jest odporny między innymi na upadki z wysokości 122 cm). RTC-710RK posiada też ochronę przed zapyleniem i zalaniem na poziomie IP65, co sprawia, że może o pracować w temperaturach od -20 do 60 st. C.

Elastyczność budowy

Niewątpliwą zaletą jest także elastyczna budowa tabletu, pozwalająca na jego indywidualną konfigurację. Użytkownik może wybrać dodatkowy moduł I/O, taki jak moduł portów RJ45 i UART. Występuje również możliwość zainstalowania czytnika kodów kreskowych 2D, a także czytnika NFC (HF RFID). Producent oferuje ponadto wybór ergonomicznych akcesoriów ułatwiających użytkowanie tabletu, w tym pasek na rękę, torbę transportową i pasek na ramię. Wszystko dostosowane jest do potrzeb użytkownika i aplikacji, w jakiej tablet RTC-710RK będzie pracował.

Pozostałe aktualności

Boxer-6450-TGU ekonomiczny komputer przemysłowy z procesorami 11 generacji Tiger Lake-U

Firma CSI S.A. ma przyjemność przedstawić ekonomiczny komputer przemysłowy marki Aaeon bazujący na wydajnych procesorach 11 generacji Tiger Lake-U. Jest to odchudzona wersja flagowego komputera BOXER-6643-TGU. Opisywany BOXER-6450-TGU ma wymiary 166 x 118 x 56 mm. Oferuje taki sam…

Dowiedz się więcej

SOM-5993 – wydajny moduł COM Express® Basic Type 7 z Ice Lake

CSI S.A. prezentuje najnowszy modułowy komputer przemysłowy od  firmy Advantech – SOM-5993. Ten wydajny moduł COM Express Basic Type 7 bazuje na niezwykle wydajnych procesorach Intel® Xeon® D z rodziny Ice Lake. Do dyspozycji użytkowników są następujące warianty CPU:…

Dowiedz się więcej

Karty SD i microSD z serii S750/S650 od ATP Electronics

W lipcu 2022 ATP Electronics, światowy lider w dziedzinie pamięci masowych, przedstawił nowe karty SD i microSD z serii S750/S650 3D TLC, zaprojektowane z przeznaczeniem nagrywania non-stop. Wymienione serie spełniają wymagania kamer i rejestratorów cyfrowych (DVR), systemów nadzoru, pojazdów autonomicznych i…

Dowiedz się więcej