Wytrzymały 7″ tablet przemysłowy – RTC-710RK

Tablet RTC-710RK od Aaeon to wytrzymały tablet przemysłowy, który cechuje się wysoką jasnością ekranu, długą żywotnością baterii oraz lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Duża moc obliczeniowa i elastyczne funkcje zapewniają jego zastosowanie w wielu aplikacjach, w tym np. w branży logistycznej.

Tablet przemysłowy na Androidzie

Tablet posiada 6-rdzeniowy procesor Rockchip RK3399 ARM oparty o architekturę RISC, dzięki czemu oferuje stabilną i wydajną pracę. Znajdujący się w ofercie CSI S.A. RTC-710RK obsługuje maksymalnie 4 GB wbudowanej pamięci LPDDR4 i do 128 GB pamięci masowej. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym Android 8.1 (Oreo), który można łatwo dostosować do specyficznych potrzeb użytkownika przemysłowego.

Ten wytrzymały tablet przemysłowy posiada 7” ekran pojemnościowy WXGA typu multi-touch o rozdzielczości 1280 x 800. Oferuje wysoką jasność  – ok. 700 nitów.

RTC-710RK jest wyposażony w porty I/O: slot na karty SIM oraz micro-SD, USB 3.2, USB 2.0, czy Audio (3.5mm). Łączność bezprzewodowa: WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 lub LTE (poprzez dodatkowy slot M.2). Sprzęt ma dwie kamery – przednią 2MP i tylną – 8MP. Programowalne klawisze funkcyjne umieszczono na froncie obudowy. Tablet zawiera też dwie baterie – jedna wewnętrzna i jedna wymienna typu hot-swappable.

Wytrzymała konstrukcja

Tablet posiada certyfikat MIL-STD-810G, który gwarantuje wysoką wytrzymałość urządzenia w ekstremalnych warunkach oraz odporność na różnego rodzaju uszkodzenia (jest odporny między innymi na upadki z wysokości 122 cm). RTC-710RK posiada też ochronę przed zapyleniem i zalaniem na poziomie IP65, co sprawia, że może o pracować w temperaturach od -20 do 60 st. C.

Elastyczność budowy

Niewątpliwą zaletą jest także elastyczna budowa tabletu, pozwalająca na jego indywidualną konfigurację. Użytkownik może wybrać dodatkowy moduł I/O, taki jak moduł portów RJ45 i UART. Występuje również możliwość zainstalowania czytnika kodów kreskowych 2D, a także czytnika NFC (HF RFID). Producent oferuje ponadto wybór ergonomicznych akcesoriów ułatwiających użytkowanie tabletu, w tym pasek na rękę, torbę transportową i pasek na ramię. Wszystko dostosowane jest do potrzeb użytkownika i aplikacji, w jakiej tablet RTC-710RK będzie pracował.

Inne wpisy

Oferta zasilaczy przemysłowych firmy FSP

W niniejszym artykule szczegółowo omówimy dwa nowe modele zasilaczy przemysłowych tj.: YH5151 oraz YH5301, podchodzących z oferty firmy FSP. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i niezawodności, niezbędnych w wielu nowoczesnych zastosowaniach przemysłowych. <a...

Czytaj więcej

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej