Wytrzymałe tablety AAEON z serii RTC

Wytrzymałe tablety z serii RTC są zgodne z normą MIL-STD-810G, wymaganiami klasy szczelności IP65 oraz możliwością pracy warunkach intensywnego oświetlenia. Są one w stanie przetrzymać narażenia związane z obecnością wody czy  pyłu. Odporne na wibracje i wstrząsy oraz ekstremalne temperatury, występujące w różnych trudnych warunkach środowiska przemysłowego.

Przemysłowe tablety RTC to seria jednych z najbardziej wytrzymałych tabletów na rynku. Firma AAEON oferuje w swoich rozwiązaniach wielofunkcyjną wojskową konstrukcję.  Zaprojektowano je z myślą o tym, aby znosiły trudne warunki pracy w przemyśle, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Cała rodzina tych rozwiązań daje możliwość doboru najbardziej optymalnego technicznie i finansowo rozwiązania do potrzeb danej aplikacji.
Dostępne w różnych rozmiarach od 7″ do 11,6″, więc klienci zawsze mogą znaleźć odpowiedni wytrzymały tablet do pracy. Zaprojektowane są tak, aby dzięki wielu wszechstronnie dobranym interfejsom I/O i opcjom dodatkowym, pozwolić na szybkie i łatwe połączenie z narzędziami i maszynami w miejscu pracy.

Poza szeroką gamą przekątnych tablety są dostępne również w dwóch rodzajach wykonania. Jeden z nich zw.: Rugged – dla najbardziej zaawansowanych zastosowań i SemiRugged dla nieco mniej wymagających klientów.

Pracują pod systemami operacyjnymi Windows jak również ANDROID.

 

Gama dostępnych procesorów

Gama dostępnych procesorów zaczyna się od Rockchip RK3399K, a kończy na bardzo wydajnych INTEL Core i7.

Jako profesjonalne urządzenia mobilne, wytrzymałe tablety AAEON posiadają ekrany wysokiej jasności, czytelne w świetle słonecznym. Wyposażone są w obsługę GPS i łączności 3G/4G LTE.

Dla użytkowników dostępne są tez pełnowymiarowe porty USB czy LAN (RJ45). Standardowo dostępne są oczywiście Skanery 2D kodów paskowych, HF RFID (NFC) czy baterie w wersjach hot-swappable.

Wytrzymałe tablety RTC posiadają również szereg ergonomicznych akcesoriów. Należą do nich m.in: tym stacje dokujące, paski do przenoszenia i inne funkcje ułatwiające pracę i zwiększające wydajność. Poza standardowymi wykonaniami, AAEON oferuje klientom szereg opcji dostosowywania swoich konstrukcji do projektów, które wymagają specjalnych rozwiązań dla określonych aplikacji lub zadań.

Aby uzyskać wsparcie w procesie indywidualnych dostosowań produktów, klienci mogą kontaktować się z działem rozwoju produktów producenta za pośrednictwem zespołu Inżynierów R&D CSI S.A. Zachęcamy!

 

Inne wpisy

Wydajne rozwiązanie w formacie mini-ITX z procesorami serii N

MIX-ALND1 to warta uwagi płyta od AAEON, idealnie nadająca się do rozwiązań „low budget”. Jest wyposażona w procesory Intel® z serii N (Intel® N97, Intel® N50). Płyta zapewnia niski pobór mocy oraz dużą wydajność. Uzupełnia ją wbudowana…

Czytaj więcej

CSI S.A. na konferencji TEK.day w Gdańsku!

Już 15 września 2023 roku w centrum konferencyjnym AmberExpo odbędzie się konferencja Tek.day! Jest to jednodniowe wydarzenie, zrzeszające profesjonalistów związanych z produkcją i projektowaniem elektroniki. Spotkanie to przede wszystkim targi w formule table-top, szereg interesujących wykładów oraz praktyczne…

Czytaj więcej

Enterprise SSD to zoptymalizowana wytrzymałość do różnych zastosowań

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na urządzenia pamięci masowej klasy przemysłowej wśród małych i średnich przedsiębiorstw, Apacer wprowadził na rynek nową serię Enterprise SSD. Produkty z serii charakteryzują się dużą pojemnością, żywotnością i niezawodnością klasy korporacyjnej, a także znacznie mniejszymi…

Czytaj więcej