Wytrzymałe tablety AAEON z serii RTC

Wytrzymałe tablety z serii RTC są zgodne z normą MIL-STD-810G, wymaganiami klasy szczelności IP65 oraz możliwością pracy warunkach intensywnego oświetlenia. Są one w stanie przetrzymać narażenia związane z obecnością wody czy  pyłu. Odporne na wibracje i wstrząsy oraz ekstremalne temperatury, występujące w różnych trudnych warunkach środowiska przemysłowego.

Przemysłowe tablety RTC to seria jednych z najbardziej wytrzymałych tabletów na rynku. Firma AAEON oferuje w swoich rozwiązaniach wielofunkcyjną wojskową konstrukcję.  Zaprojektowano je z myślą o tym, aby znosiły trudne warunki pracy w przemyśle, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Cała rodzina tych rozwiązań daje możliwość doboru najbardziej optymalnego technicznie i finansowo rozwiązania do potrzeb danej aplikacji.
Dostępne w różnych rozmiarach od 7″ do 11,6″, więc klienci zawsze mogą znaleźć odpowiedni wytrzymały tablet do pracy. Zaprojektowane są tak, aby dzięki wielu wszechstronnie dobranym interfejsom I/O i opcjom dodatkowym, pozwolić na szybkie i łatwe połączenie z narzędziami i maszynami w miejscu pracy.

Poza szeroką gamą przekątnych tablety są dostępne również w dwóch rodzajach wykonania. Jeden z nich zw.: Rugged – dla najbardziej zaawansowanych zastosowań i SemiRugged dla nieco mniej wymagających klientów.

Pracują pod systemami operacyjnymi Windows jak również ANDROID.

 

Gama dostępnych procesorów

Gama dostępnych procesorów zaczyna się od Rockchip RK3399K, a kończy na bardzo wydajnych INTEL Core i7.

Jako profesjonalne urządzenia mobilne, wytrzymałe tablety AAEON posiadają ekrany wysokiej jasności, czytelne w świetle słonecznym. Wyposażone są w obsługę GPS i łączności 3G/4G LTE.

Dla użytkowników dostępne są tez pełnowymiarowe porty USB czy LAN (RJ45). Standardowo dostępne są oczywiście Skanery 2D kodów paskowych, HF RFID (NFC) czy baterie w wersjach hot-swappable.

Wytrzymałe tablety RTC posiadają również szereg ergonomicznych akcesoriów. Należą do nich m.in: tym stacje dokujące, paski do przenoszenia i inne funkcje ułatwiające pracę i zwiększające wydajność. Poza standardowymi wykonaniami, AAEON oferuje klientom szereg opcji dostosowywania swoich konstrukcji do projektów, które wymagają specjalnych rozwiązań dla określonych aplikacji lub zadań.

Aby uzyskać wsparcie w procesie indywidualnych dostosowań produktów, klienci mogą kontaktować się z działem rozwoju produktów producenta za pośrednictwem zespołu Inżynierów R&D CSI S.A. Zachęcamy!

 

Pozostałe aktualności

Boxer-6450-TGU ekonomiczny komputer przemysłowy z procesorami 11 generacji Tiger Lake-U

Firma CSI S.A. ma przyjemność przedstawić ekonomiczny komputer przemysłowy marki Aaeon bazujący na wydajnych procesorach 11 generacji Tiger Lake-U. Jest to odchudzona wersja flagowego komputera BOXER-6643-TGU. Opisywany BOXER-6450-TGU ma wymiary 166 x 118 x 56 mm. Oferuje taki sam…

Dowiedz się więcej

SOM-5993 – wydajny moduł COM Express® Basic Type 7 z Ice Lake

CSI S.A. prezentuje najnowszy modułowy komputer przemysłowy od  firmy Advantech – SOM-5993. Ten wydajny moduł COM Express Basic Type 7 bazuje na niezwykle wydajnych procesorach Intel® Xeon® D z rodziny Ice Lake. Do dyspozycji użytkowników są następujące warianty CPU:…

Dowiedz się więcej

Karty SD i microSD z serii S750/S650 od ATP Electronics

W lipcu 2022 ATP Electronics, światowy lider w dziedzinie pamięci masowych, przedstawił nowe karty SD i microSD z serii S750/S650 3D TLC, zaprojektowane z przeznaczeniem nagrywania non-stop. Wymienione serie spełniają wymagania kamer i rejestratorów cyfrowych (DVR), systemów nadzoru, pojazdów autonomicznych i…

Dowiedz się więcej