Klimatyzatory przemysłowe dostępne od zaraz z magazynu w Polsce

klimatyzatory-przemysłowe

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, ponieważ w naszej ofercie znajdują się klimatyzatory przemysłowe dostępne od zaraz. Co to dokładnie oznacza? Jeśli zainteresuje Cię wybrany model spośród tych, które prezentujemy w tym artykule napisz lub zadzwoń i zapytaj o natychmiastową dostawę. Jeśli okaże się, że model, który wybrałeś jest jeszcze dostępny to odrazu zostanie do Ciebie wysłany. Bez konieczności oczekiwania na produkcję, która niejednokrotnie trwa kilka lub kilkanaście tygodni. Wszystkie klimatyzatory są fabrycznie nowe i posiadają 2-letnią gwarancję.

Nowinką technologiczną jest to, że jeśli zamówisz klimatyzator przemysłowy
i obniżysz temperaturę o 10°C w swojej szafie to żywotność urządzeń elektronicznych wydłuży się

Klimatyzatory dedykowane są dla zakładów produkcyjnych. Sprawdzą się w chłodzeniu szaf sterowniczych przy liniach technologiczny. Można je wykorzystać do chłodzenia falowników, serwonapędów. Niektóre klimatyzatory mogą pracować w bardzo trudnym środowisku panującym na halach produkcyjnych np. w hutach szkła czy firmach produkujących elementy drewniane, gdzie „lecą wióry” a także w zakładach, gdzie występuje mgiełka olejowa (czyli w środowisku bardzo zabrudzonym). Wybrane modele posiadają możliwość zdalnego sterowania i monitorowania ich pracy co ułatwia i przyśpiesza procesy w zakładzie produkcyjnym. Łatwy montaż i szybki serwis to kolejna zaleta produktów. Niektóre firmy posiadają niewiele miejsca na zainstalowanie klimatyzatorów, dlatego wychodzimy na przeciw potrzebom i można u nas zamówić wersję „Slim Fit”. Niektóre klimatyzatory posiadają zwiększoną odporność na korozję, a wybrane modele wyprodukowane są ze stali nierdzewnej 316L. W ofercie znajdują się też wersje, które można umieścić „pod gołym niebem” tzw. „outdoor”, a więcej informacji otrzymać można kontaktując się z nami bezpośrednio.

Sprawdź: KLIMATYZATORY-PRZEMYSŁOWE

Skontaktuj się z nami: lub , tel. 790 700 785

 

Inne wpisy

176-warstwowe dyski SSD PCIe Gen 4 x4 M.2 i U.2 od ATP

CSI S.A. ma przyjemność zaprezentować innowacyjne i niezwykle szybkie dyski półprzewodnikowe (SSD) z serii N601 M.2 2280 i U.2 od ATP Electronics. Te 176-warstwowe dyski przemysłowe wyposażone są w interfejs PCIe 4. generacji i obsługują protokół NVMe. Prędkość…

Czytaj więcej

MIO-5377 – 3,5” komputer jednopłytkowy z procesorami 12. i 13. generacji

CSI S.A przedstawia MIO-5377, nowość marki Advantech. Jest to 3,5” komputer jednopłytkowy typu SBC z najnowszymi procesorami Intel® Core™ 12. i 13. generacji. Produkt oferuje maksymalnie do 14 rdzeni i 20 wątków przy TDP wynoszącym 28 watów….

Czytaj więcej

Obudowa nabiurkowa w stylu RatiopacPRO

Producenci urządzeń elektronicznych na całym świecie coraz częściej wymagają, aby wygląd i funkcjonalność ich obudów do komputerów odzwierciedlał wartości i tożsamość marki korporacyjnej. Tradycyjne sposoby dostosowywania obudów są jednak czasochłonne, nieelastyczne i wymagają dodatkowych narzędzi. Firma CSI S.A.…

Czytaj więcej