Wydajne klimatyzatory przemysłowe dostępne od zaraz z magazynu w Polsce

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, ponieważ w naszej ofercie znajdują się klimatyzatory przemysłowe dostępne od zaraz. Co to dokładnie oznacza? Jeśli zainteresuje Cię wybrany model spośród tych, które prezentujemy w tym artykule napisz lub zadzwoń i zapytaj o natychmiastową dostawę. Jeśli okaże się, że model, który wybrałeś jest jeszcze dostępny to odrazu zostanie do Ciebie wysłany. Bez konieczności oczekiwania na produkcję, która niejednokrotnie trwa kilka lub kilkanaście tygodni. Wszystkie klimatyzatory są fabrycznie nowe i posiadają 2-letnią gwarancję.

Nowinką technologiczną jest to, że jeśli zamówisz klimatyzator
i obniżysz temperaturę o 10°C w swojej szafie to żywotność urządzeń elektronicznych wydłuży się

Klimatyzatory dedykowane są dla zakładów produkcyjnych. Sprawdzą się w chłodzeniu szaf sterowniczych przy liniach technologiczny. Można je wykorzystać do chłodzenia falowników, serwonapędów. Niektóre klimatyzatory mogą pracować w bardzo trudnym środowisku panującym na halach produkcyjnych np. w hutach szkła czy firmach produkujących elementy drewniane, gdzie „lecą wióry” a także w zakładach, gdzie występuje mgiełka olejowa (czyli w środowisku bardzo zabrudzonym). Wybrane modele posiadają możliwość zdalnego sterowania i monitorowania ich pracy co ułatwia i przyśpiesza procesy w zakładzie produkcyjnym. Łatwy montaż i szybki serwis to kolejna zaleta produktów. Niektóre firmy posiadają niewiele miejsca na zainstalowanie klimatyzatorów, dlatego wychodzimy na przeciw potrzebom i można u nas zamówić wersję „Slim Fit”. Niektóre klimatyzatory posiadają zwiększoną odporność na korozję, a wybrane modele wyprodukowane są ze stali nierdzewnej 316L. W ofercie znajdują się też wersje, które można umieścić „pod gołym niebem” tzw. „outdoor”, a więcej informacji otrzymać można kontaktując się z nami bezpośrednio.

Sprawdź: KLIMATYZATORY-PRZEMYSŁOWE

Skontaktuj się z nami: lub , tel. 790 700 785

 

Pozostałe aktualności

Karty microSD z linii SecurStor – najwyższej klasy bezpieczeństwo danych

Przedstawiamy przemysłowe karty pamięci microSD z linii SecurStor, które zapewniają wysokie bezpieczeństwo przechowywania danych we wszystkich aplikacjach, gdzie niezawodność działania jest kluczowa. Karty z interfejsem UHS-I sprawdzą się idealnie w aplikacjach IoT, w branży…

Dowiedz się więcej

Przemysłowy komputer panelowy PPC-3150S z monitoringiem stanu pracy systemu E-Eye

Firma CSI S.A. rekomenduje do zastosowania w lekkich aplikacjach przemysłowych wysokiej jakości komputer panelowy PPC-3150S. Ten komputer typu All-in-One wyposażony jest w 15-calowy ekran XGA TFT LCD o rozdzielczości 1024×768 i jasności 400 cd/m2. Posiada energooszczędny, czterordzeniowy procesor Intel®…

Dowiedz się więcej

Wkrótce w sprzedaży nowa linia produktów DDR5 producenta APACER

Apacer planuje wprowadzić do sprzedaży nową serię przemysłowych modułów DRAM DDR5-4800 UDIMM i RDIMM, a także PCIe Gen4 x 4 o bardzo wysokiej pojemności. Oferta obejmować będzie cztery główne kategorie, a dokładniej pamięci: serwerowe, przemysłowe, konsumenckie i do gier….

Dowiedz się więcej