Wiosenna promocja klimatyzatorów V-Series

v-series nVent

Firma CSI wprowadza promocję na klimatyzatory do szaf sterowniczych V-Series produkowanych przez nVent. Od 1 maja do wyczerpania zapasów można uzyskać dodatkowo nawet 20% zniżki na wszystkie klimatyzatory tej serii!

Klimatyzatory V-Series posiadają solidną konstrukcję wykonaną w całości ze stali zapewniającej stopień ochrony IP-56, który zabezpiecza przed zabrudzeniami kurzem i przedostaniem się wody do wnętrza klimatyzatora.

Urządzenia mają unikalny, pasywny system zarządzania kondensatem. Klimatyzatory oferowane są w wersjach o mocach od 400 do 2000 W. Nowością konstrukcyjną jest możliwość ich pracy bez potrzeby stosowania dodatkowych filtrów nawet w bardzo zabrudzonym środowisku, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnej powłoki skraplacza. W razie zabrudzenia wystarczy po odkręceniu zewnętrznej pokrywy klimatyzatora przepłukać skraplacz wodą pod ciśnieniem. Dodatkowo można też stosować filtry, które łatwo wsuwa się pod pokrywę urządzenia.

Zalety klimatyzatorów V-Series:

  • Brak potrzeby odprowadzania skroplin
  • Obsługa identyczna jak zwykłej lodówki – podłącza się do prądu i działa
  • Wysoki współczynnik efektywności o wartości 2,5 dzięki zastosowaniu rotacyjnego kompresora
  • Płaska konstrukcja ułatwiająca montaż na ścianie lub drzwiach szafy elektrycznej
  • Solidna stalowa obudowa malowana proszkowo na kolor RAL7035

Klimatyzatory typu V-Series mają oznaczenie CE oraz certyfikat GOST i przeznaczone są do aplikacji wewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego, opakowaniowego, systemów produkcji papieru, magazynowania oraz szeroko pojętej automatyki przemysłowej.

Promocja ważna bez określenia minimalnej ilości sztuk w zamówieniu.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów!

Wyślij zapytanie!

Inne wpisy

Płyta główna MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji dla IoT Edge

CSI S.A. przedstawia MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji (dawniej Alder Lake PS). Jest to nowa przemysłowa płyta główna w formacie Mini-ITX marki AAEON. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading zintegrowanej ze sprzętem, MIX-ALPSD1 stanowi zrównoważone rozwiązanie dla projektów wymagających…

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL. Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora….

Czytaj więcej

Ultraszybka seria dysków 3D NAND M.2 PCIe SSD PHANES-V do zastosowań przemysłowych i w sektorze obronnym

W odpowiedzi na rozwój technologii Flash NAND, firma APRO wprowadziła nowe dyski 3D NAND PCIe Gen4 x4. Ultraszybka seria SSD PHANES-V doskonale nadaje się zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i w sektorze obronnym. Najwyższe prędkości transmisji Nowa seria od…

Czytaj więcej