Ultraszybka seria dysków 3D NAND M.2 PCIe SSD PHANES-V do zastosowań przemysłowych i w sektorze obronnym

SSD PHANES-V

W odpowiedzi na rozwój technologii Flash NAND, firma APRO wprowadziła nowe dyski 3D NAND PCIe Gen4 x4. Ultraszybka seria SSD PHANES-V doskonale nadaje się zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i w sektorze obronnym.

Najwyższe prędkości transmisji

Nowa seria od APRO obsługuje protokół komunikacyjny NVMe 1.4 oraz wykorzystuje interfejs PCIe Gen4 x4. PHANES-V może zapewnić sekwencyjną prędkość odczytu do 7200 MB/s i zapisu do 1200 MB/s. Należą do jednych z najszybszych przemysłowych dysków SSD obecnie dostępnych na rynku.

Produkty z serii PHANES-V w formacie M.2 2280 mają niewielki rozmiar i mogą pracować w szerokim zakresie temperatur (-40°C do 85°C), dostosowując się do różnych warunków pogodowych. Są dostępne w następujących pojemnościach: 480 GB, 960 GB, 1.920 GB i 3.840 GB. Nadają się do zastosowania w wielu różnych urządzeniach przemysłowych, takich jak komputery przemysłowe i rugged, roboty oraz kamery.

Funkcje serii SSD PHANES-V

Dyski są wyposażone w kodowanie LDPC (Low-Density Parity Check) i funkcję ECC (Error Correcting Coding), zapewniając wysoki poziom spójności danych. Zwalniają również host z konieczności wyrównywania zużycia, zarządzania uszkodzonymi blokami, korekcji błędów i innych funkcji działających w tle. Seria posiada czujnik termiczny. Dzięki jego dokładności oprogramowanie układowe może przejść w różne poziomy mechanizmu Thermal Throttling. Celem jest zapobieganie przegrzewaniu się komponentów dysku SSD podczas operacji odczytu i zapisu. Funkcja skutecznie zapobiega spadkom wydajności urządzenia. PHANES-V obsługuje S.M.A.R.T., TRIM, NCQ, opcjonalne TCG Opal 2.0 i inne funkcje, które zapewniają trwałość i integralność danych. Jest również odporna na wibracje i wstrząsy.

Zastosowanie

Dyski SSD PHANES-V stanowią doskonałe rozwiązanie w różnorodnych branżach, które wymagają szybkich i stabilnych nośników danych. Seria przemysłowych dysków od APRO została przetestowana i zweryfikowana pod kątem zastosowań motoryzacyjnych i serwerowych. Szczególnie dobrze sprawdzi się w Edge Computing (przetwarzanie brzegowe), Data Center (centra danych) i sektorze obronnym. Ze względu na niewielkie rozmiary idealnie nadaje się do stosowania w systemach wbudowanych (Embedded).

Inne wpisy

Komputer BOXER-8621AI z modułem NVIDIA® Jetson Orin Nano™

CSI S.A. prezentuje nowy komputer BOXER-8621AI wyposażony w moduł AI NVIDIA® Jetson Orin Nano™ od AAEON. Oparto go na 6-rdzeniowym procesorze Cortex®-A78AE. To kompaktowe urządzenie z zakresu dedykowanych rozwiązań AI gwarantuje doskonałą wydajność obliczeniową, dochodzącą nawet do…

Czytaj więcej

Płyta główna MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji dla IoT Edge

CSI S.A. przedstawia MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji (dawniej Alder Lake PS). Jest to nowa przemysłowa płyta główna w formacie Mini-ITX marki AAEON. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading zintegrowanej ze sprzętem, MIX-ALPSD1 stanowi zrównoważone rozwiązanie dla projektów wymagających…

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL. Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora….

Czytaj więcej