Ultraszybka seria dysków 3D NAND M.2 PCIe SSD PHANES-V do zastosowań przemysłowych i w sektorze obronnym

SSD PHANES-V

W odpowiedzi na rozwój technologii Flash NAND, firma APRO wprowadziła nowe dyski 3D NAND PCIe Gen4 x4. Ultraszybka seria SSD PHANES-V doskonale nadaje się zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i w sektorze obronnym.

Najwyższe prędkości transmisji

Nowa seria od APRO obsługuje protokół komunikacyjny NVMe 1.4 oraz wykorzystuje interfejs PCIe Gen4 x4. PHANES-V może zapewnić sekwencyjną prędkość odczytu do 7200 MB/s i zapisu do 1200 MB/s. Należą do jednych z najszybszych przemysłowych dysków SSD obecnie dostępnych na rynku.

Produkty z serii PHANES-V w formacie M.2 2280 mają niewielki rozmiar i mogą pracować w szerokim zakresie temperatur (-40°C do 85°C), dostosowując się do różnych warunków pogodowych. Są dostępne w następujących pojemnościach: 480 GB, 960 GB, 1.920 GB i 3.840 GB. Nadają się do zastosowania w wielu różnych urządzeniach przemysłowych, takich jak komputery przemysłowe i rugged, roboty oraz kamery.

Funkcje serii SSD PHANES-V

Dyski są wyposażone w kodowanie LDPC (Low-Density Parity Check) i funkcję ECC (Error Correcting Coding), zapewniając wysoki poziom spójności danych. Zwalniają również host z konieczności wyrównywania zużycia, zarządzania uszkodzonymi blokami, korekcji błędów i innych funkcji działających w tle. Seria posiada czujnik termiczny. Dzięki jego dokładności oprogramowanie układowe może przejść w różne poziomy mechanizmu Thermal Throttling. Celem jest zapobieganie przegrzewaniu się komponentów dysku SSD podczas operacji odczytu i zapisu. Funkcja skutecznie zapobiega spadkom wydajności urządzenia. PHANES-V obsługuje S.M.A.R.T., TRIM, NCQ, opcjonalne TCG Opal 2.0 i inne funkcje, które zapewniają trwałość i integralność danych. Jest również odporna na wibracje i wstrząsy.

Zastosowanie

Dyski SSD PHANES-V stanowią doskonałe rozwiązanie w różnorodnych branżach, które wymagają szybkich i stabilnych nośników danych. Seria przemysłowych dysków od APRO została przetestowana i zweryfikowana pod kątem zastosowań motoryzacyjnych i serwerowych. Szczególnie dobrze sprawdzi się w Edge Computing (przetwarzanie brzegowe), Data Center (centra danych) i sektorze obronnym. Ze względu na niewielkie rozmiary idealnie nadaje się do stosowania w systemach wbudowanych (Embedded).

Inne wpisy

Oferta zasilaczy przemysłowych firmy FSP

W niniejszym artykule szczegółowo omówimy dwa nowe modele zasilaczy przemysłowych tj.: YH5151 oraz YH5301, podchodzących z oferty firmy FSP. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i niezawodności, niezbędnych w wielu nowoczesnych zastosowaniach przemysłowych. <a...

Czytaj więcej

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej