Ultra wytrzymały przemysłowy tablet z systemem Android 4.2

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

IMT-1 to tablet przemysłowy, który pracuje z systemem Android 4.2 i posiada dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A15 z częstotliwością taktowania 1.5GHz. Wbudowany WLAN lub WWAN (opcja) umożliwia łączność urządzenia z otoczeniem, ułatwia dostęp do informacji w wielu różnych branżach przemysłowych i handlowych.

Spełnienie normy IP54 oraz odporność na upadek z 1.2 metra (przy zastosowaniu opcjonalnej obudowy ochronnej) świadczy o tym, że tablet firmy Adlink jest w pełni wytrzymałą konstrukcją i może pracować w najbardziej wymagających warunkach środowiskowych. Ponadto wyświetlacz urządzenia jest pokryty ultra wytrzymałą warstwą Gorilla Glass, przez co tablet jest praktycznie niezniszczalny.

Dostępny w ofercie CSI tablet IMT-1 obsługuje 802.11 a/b/g/n zapewniając szybkie łącze Wi-Fi. Opcjonalnie tablet oferuje szerokopasmowy 3.5G HSPA+ lub 4G LTE. Z sieci WLAN i WWAN można korzystać zarówno w biurze jak i poza nim. Tablet oferuje szybki odbiór i przetwarzanie danych, a także czytelny w słońcu ekranu, przez co możliwa jest praca z urządzeniem poza budynkiem.

Jednostka jest wyposażona z czytnik NFC i wspiera rozpoznawanie tagów RFID (13.56 MHz). W standardzie obsługuje SAM (Secure Access Module), umożliwiający komunikację z zaszyfrowanymi danymi dla aplikacji wymagających wyższego poziomu bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego, czy użytkownik podróżuje komunikacją lotniczym, naziemną czy morską, ma dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Wsparcie GPS umożliwia ciągłą lokalizację personelu i optymalizację harmonogramu przez aktywne zarządzanie trasą. Szybka komórkowa komunikacja bezprzewodowa zapewnia dostęp do danych w czasie rzeczywistym, dedykując tablet IMT-1 do użycia w logistyce transportu przemysłowego, niemniej urządzenie znajduje także zastosowanie w wielu innych gałęziach przemysłu.

Inne wpisy

Zarządzane produkty NAND od ATP

Omówione w niniejszym artykule produkty NAND od ATP Electronics łączą pamięć flash NAND i kontroler sprzętowy zintegrowane w tym samym pakiecie układów scalonych. Upraszcza to projekt interfejsu aplikacji, umożliwiając wewnętrznemu kontrolerowi zarządzanie pamięcią flash i zwalnia host z…

Czytaj więcej

Kompaktowy de next-TGU8 – duża wydajność w małym formacie!

Komputer jednopłytkowy de next-TGU8 jest wyposażony w procesory Intel® Core™ i7/i5/i3/Celeron® 11. generacji (w zależności od wersji). To pierwszy tego typu komputer jednoukładowy, którego producentem jest AAEON, charakteryzujący się tak małym formatem (86 mm x 55 mm)…

Czytaj więcej

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej