Ultra wytrzymały przemysłowy tablet z systemem Android 4.2

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

IMT-1 to tablet przemysłowy, który pracuje z systemem Android 4.2 i posiada dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A15 z częstotliwością taktowania 1.5GHz. Wbudowany WLAN lub WWAN (opcja) umożliwia łączność urządzenia z otoczeniem, ułatwia dostęp do informacji w wielu różnych branżach przemysłowych i handlowych.

Spełnienie normy IP54 oraz odporność na upadek z 1.2 metra (przy zastosowaniu opcjonalnej obudowy ochronnej) świadczy o tym, że tablet firmy Adlink jest w pełni wytrzymałą konstrukcją i może pracować w najbardziej wymagających warunkach środowiskowych. Ponadto wyświetlacz urządzenia jest pokryty ultra wytrzymałą warstwą Gorilla Glass, przez co tablet jest praktycznie niezniszczalny.

Dostępny w ofercie CSI tablet IMT-1 obsługuje 802.11 a/b/g/n zapewniając szybkie łącze Wi-Fi. Opcjonalnie tablet oferuje szerokopasmowy 3.5G HSPA+ lub 4G LTE. Z sieci WLAN i WWAN można korzystać zarówno w biurze jak i poza nim. Tablet oferuje szybki odbiór i przetwarzanie danych, a także czytelny w słońcu ekranu, przez co możliwa jest praca z urządzeniem poza budynkiem.

Jednostka jest wyposażona z czytnik NFC i wspiera rozpoznawanie tagów RFID (13.56 MHz). W standardzie obsługuje SAM (Secure Access Module), umożliwiający komunikację z zaszyfrowanymi danymi dla aplikacji wymagających wyższego poziomu bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego, czy użytkownik podróżuje komunikacją lotniczym, naziemną czy morską, ma dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Wsparcie GPS umożliwia ciągłą lokalizację personelu i optymalizację harmonogramu przez aktywne zarządzanie trasą. Szybka komórkowa komunikacja bezprzewodowa zapewnia dostęp do danych w czasie rzeczywistym, dedykując tablet IMT-1 do użycia w logistyce transportu przemysłowego, niemniej urządzenie znajduje także zastosowanie w wielu innych gałęziach przemysłu.

Inne wpisy

Komputer BOXER-8621AI z modułem NVIDIA® Jetson Orin Nano™

CSI S.A. prezentuje nowy komputer BOXER-8621AI wyposażony w moduł AI NVIDIA® Jetson Orin Nano™ od AAEON. Oparto go na 6-rdzeniowym procesorze Cortex®-A78AE. To kompaktowe urządzenie z zakresu dedykowanych rozwiązań AI gwarantuje doskonałą wydajność obliczeniową, dochodzącą nawet do…

Czytaj więcej

Płyta główna MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji dla IoT Edge

CSI S.A. przedstawia MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji (dawniej Alder Lake PS). Jest to nowa przemysłowa płyta główna w formacie Mini-ITX marki AAEON. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading zintegrowanej ze sprzętem, MIX-ALPSD1 stanowi zrównoważone rozwiązanie dla projektów wymagających…

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL. Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora….

Czytaj więcej