Ultra wytrzymały przemysłowy tablet z systemem Android 4.2

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

IMT-1 to tablet przemysłowy, który pracuje z systemem Android 4.2 i posiada dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A15 z częstotliwością taktowania 1.5GHz. Wbudowany WLAN lub WWAN (opcja) umożliwia łączność urządzenia z otoczeniem, ułatwia dostęp do informacji w wielu różnych branżach przemysłowych i handlowych.

Spełnienie normy IP54 oraz odporność na upadek z 1.2 metra (przy zastosowaniu opcjonalnej obudowy ochronnej) świadczy o tym, że tablet firmy Adlink jest w pełni wytrzymałą konstrukcją i może pracować w najbardziej wymagających warunkach środowiskowych. Ponadto wyświetlacz urządzenia jest pokryty ultra wytrzymałą warstwą Gorilla Glass, przez co tablet jest praktycznie niezniszczalny.

Dostępny w ofercie CSI tablet IMT-1 obsługuje 802.11 a/b/g/n zapewniając szybkie łącze Wi-Fi. Opcjonalnie tablet oferuje szerokopasmowy 3.5G HSPA+ lub 4G LTE. Z sieci WLAN i WWAN można korzystać zarówno w biurze jak i poza nim. Tablet oferuje szybki odbiór i przetwarzanie danych, a także czytelny w słońcu ekranu, przez co możliwa jest praca z urządzeniem poza budynkiem.

Jednostka jest wyposażona z czytnik NFC i wspiera rozpoznawanie tagów RFID (13.56 MHz). W standardzie obsługuje SAM (Secure Access Module), umożliwiający komunikację z zaszyfrowanymi danymi dla aplikacji wymagających wyższego poziomu bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego, czy użytkownik podróżuje komunikacją lotniczym, naziemną czy morską, ma dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Wsparcie GPS umożliwia ciągłą lokalizację personelu i optymalizację harmonogramu przez aktywne zarządzanie trasą. Szybka komórkowa komunikacja bezprzewodowa zapewnia dostęp do danych w czasie rzeczywistym, dedykując tablet IMT-1 do użycia w logistyce transportu przemysłowego, niemniej urządzenie znajduje także zastosowanie w wielu innych gałęziach przemysłu.

Pozostałe aktualności

Produkty marki TEKNOKOL usprawniają pracę oraz rozwiązują szereg niedogodności w przedsiębiorstwie

Złożenie kompletnego zamówienia w jednym miejscu tj. u jednego dostawcy pozwala na wprowadzenie znacznych oszczędności w przedsiębiorstwie. To nie tylko jedna dostawa wszystkich potrzebnych komponentów pod jeden adres, ale też możliwość stworzenia magazynu w Polsce czy też inicjowanie działań…

Dowiedz się więcej

Komputer BOXER-8641AI prezentuje do 6x większą wydajność AI dzięki NVIDIA® Jetson AGX Orin™

Łącząc 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor ARM v8.2 z architekturą NVIDIA Ampere, komputer przemysłowy BOXER-8641AI wykorzystuje pełen potencjał NVIDIA Jetson AGX Orin. Ten bezwentylatorowy kompakt posiada 1792 rdzenie CUDA® i 56 rdzeni Tensor dla nawet 200 TOPS. Dzięki czemu oferuje do…

Dowiedz się więcej

Boxer-6450-TGU ekonomiczny komputer przemysłowy z procesorami 11 generacji Tiger Lake-U

Firma CSI S.A. ma przyjemność przedstawić ekonomiczny komputer przemysłowy marki Aaeon bazujący na wydajnych procesorach 11 generacji Tiger Lake-U. Jest to odchudzona wersja flagowego komputera BOXER-6643-TGU. Opisywany BOXER-6450-TGU ma wymiary 166 x 118 x 56 mm. Oferuje taki sam…

Dowiedz się więcej