Ultra-slim Digital Signage – zastosowanie w aplikacjach bankowych

Aplikacje Digital Signage są obecnie bardzo często wykorzystywane w bankowości. Pomagają one wywrzeć odpowiednie wrażanie na klientach, a jednocześnie są także skutecznym i łatwym w obsłudze kanałem informacyjnym. W konkretnych oddziałach danego banku można z łatwością zaprezentować odpowiednie komunikaty, dostosowane do odpowiedniej grupy docelowej i tym wszystkim można zarządzać z jednego miejsca.

Aby zaangażować oraz zatrzymać klientów, wiele banków wykorzystuje Digital Signage w ich tradycyjnych metodach komunikacji z klientem. Skutkuje to zwiększeniem satysfakcji klientów, m.in. poprzez pokazywanie im istotnych informacji na temat produktów bankowych, wiadomości z rynku bankowego czy aktualizacji dotyczących akcji bankowych, a to wszystko w czasie rzeczywistym.

 

Zarządzanie informacją w aplikacji bankowej

Usługi bankowe stały się ostatnio niezwykle kompleksowe i różnorodne. W związku z tym, ważne jest, aby szybko aktualizować informacje, takie jak kursy wymiany walut czy wiadomości finansowe, we wszystkich oddziałach bankowych, w tym samym czasie. Po zainstalowaniu aplikacji Digital Signage, takie zarządzanie informacjami we wszystkich placówkach danego banku, jest niezwykle proste. Treści wyświetlane na ekranach mogą być zarówno edytowane lokalnie, z placówki danego banku, jak i za pośrednictwem centralnego serwera sterującego, na przykład z siedziby głównej banku. W przypadku tej drugiej opcji, komunikat po stworzeniu jest wysyłany do poszczególnych oddziałów. Tak przekazywane informacje są spójne i łatwiej je kontrolować, niż w przypadku, kiedy jest to powierzane pracownikom każdego oddziału banku oddzielnie.

Ponadto, we wnętrzu banku wszelkie ekrany i wyświetlacze mogą być zamontowane na ścianie lub suficie. W związku z tym, cała instalacja może być smukła i lekka, dlatego też aplikacja wykorzystująca Ultra-slim Digital Signage jest korzystna.

 

Cechy DS-060 Ultra-slim

DS-060 Ultra-slim Digital Signage firmy Advantech posiada procesor trzeciej generacji Intel Core i7 i mierzy zaledwie 19 mm grubości. Ten mały i potężny odtwarzacz multimedialny wyposażony jest w jedno cyfrowe oraz w jedno analogowe wyjście, a ponadto urządzenie umożliwia jednoczesne wyświetlanie dwóch obrazów 1080p(HD), dostarczając w ten sposób najwyższej jakości wrażeń wizualnych.

Aby uprościć instalację, urządzenie wyposażone jest w uchwyt VESA, dołączany do zestawu. Jako, że wyświetlacze także stają się coraz cieńsze, można łatwo zamontować urządzenie serii DS-060 z tyłu ekranu.

Seria DS-060 Advantecha pozwala wprowadzić Digital Signage dosłownie wszędzie, nawet na ograniczone przestrzenie, o których zagospodarowaniu nikt wcześniej były nie pomyślał. Model jest wyposażony w aplikację SUSIAccess dla Digital Signage, która jest eleganckim i wyrafinowanym programem przeznaczonym do zarządzania siecią cyfrowych Digital Signage.

Przy wsparciu HTML5, informacje, takie jak kursy walut czy akcje giełdowe mogą być dostarczone do klienta w czasie rzeczywistym, kiedy tylko strona internetowa banku zostanie zaktualizowana. Ponadto monitorowanie stanu urządzeń informuje o tym, czy Digital Signage jest efektywnie wykorzystywany.

Z kolei aplikacja McAfee chroni przed wyświetlaniem nieautoryzowanych treści, natomiast Acronis zapewnia terminowe tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie systemu. DS-060obsługuje system Windows Embedded OSLinux, a także Android, wraz z preinstalowaną aplikacją iManager, czy SUSIAccess.

 

Korzyści płynące z użytkowania serii DS-060

Urządzenie oferowane przez firmę CSI daje szereg korzyści szczególnie istotnych dla banków, m.in. lepsze połączenie z klientem, zwiększenie możliwości promocji i wysyłania wiadomości oraz poprawa komunikacji z klientami. DS-060 Ultra Slim Series, w zestawie z SUSIAccess dla Digital Signage, zapewnia bezpieczne, skuteczne i terminowe scentralizowane komunikacji dla sektora bankowego, ale także dla innych gałęzi przemysłu, gdzie aplikacje Digital Signage mogą znaleźć zastosowanie.

Pozostałe aktualności

Produkty marki TEKNOKOL usprawniają pracę oraz rozwiązują szereg niedogodności w przedsiębiorstwie

Złożenie kompletnego zamówienia w jednym miejscu tj. u jednego dostawcy pozwala na wprowadzenie znacznych oszczędności w przedsiębiorstwie. To nie tylko jedna dostawa wszystkich potrzebnych komponentów pod jeden adres, ale też możliwość stworzenia magazynu w Polsce czy też inicjowanie działań…

Dowiedz się więcej

Komputer BOXER-8641AI prezentuje do 6x większą wydajność AI dzięki NVIDIA® Jetson AGX Orin™

Łącząc 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor ARM v8.2 z architekturą NVIDIA Ampere, komputer przemysłowy BOXER-8641AI wykorzystuje pełen potencjał NVIDIA Jetson AGX Orin. Ten bezwentylatorowy kompakt posiada 1792 rdzenie CUDA® i 56 rdzeni Tensor dla nawet 200 TOPS. Dzięki czemu oferuje do…

Dowiedz się więcej

Boxer-6450-TGU ekonomiczny komputer przemysłowy z procesorami 11 generacji Tiger Lake-U

Firma CSI S.A. ma przyjemność przedstawić ekonomiczny komputer przemysłowy marki Aaeon bazujący na wydajnych procesorach 11 generacji Tiger Lake-U. Jest to odchudzona wersja flagowego komputera BOXER-6643-TGU. Opisywany BOXER-6450-TGU ma wymiary 166 x 118 x 56 mm. Oferuje taki sam…

Dowiedz się więcej