Ultra-slim Digital Signage – zastosowanie w aplikacjach bankowych

Aplikacje Digital Signage obecnie bardzo często wykorzystuje się w bankowości. Pomagają one wywrzeć odpowiednie wrażanie na klientach, a jednocześnie są także skutecznym i łatwym w obsłudze kanałem informacyjnym. W konkretnych oddziałach danego banku można z łatwością zaprezentować odpowiednie komunikaty, dostosowane do odpowiedniej grupy docelowej. Tym wszystkim można zarządzać z jednego miejsca.

Aby zaangażować oraz zatrzymać klientów, wiele banków wykorzystuje Digital Signage w ich tradycyjnych metodach komunikacji z klientem. Skutkuje to zwiększeniem satysfakcji klientów, m.in. poprzez pokazywanie im istotnych informacji na temat produktów bankowych, wiadomości z rynku bankowego czy aktualizacji dotyczących akcji bankowych, a to wszystko w czasie rzeczywistym.

 

Zarządzanie informacją w aplikacji bankowej

Usługi bankowe stały się ostatnio niezwykle kompleksowe i różnorodne. W związku z tym, ważne jest, aby szybko aktualizować informacje, takie jak kursy wymiany walut czy wiadomości finansowe, we wszystkich oddziałach bankowych, w tym samym czasie. Po zainstalowaniu aplikacji Digital Signage, takie zarządzanie informacjami we wszystkich placówkach danego banku, jest niezwykle proste. Treści wyświetlane na ekranach można zarówno edytować lokalnie, z placówki danego banku, jak i za pośrednictwem centralnego serwera sterującego, na przykład z siedziby głównej banku. W przypadku tej drugiej opcji, komunikat po stworzeniu jest wysyłany do poszczególnych oddziałów. Tak przekazywane informacje są spójne i łatwiej je kontrolować, niż w przypadku, kiedy jest to powierzane pracownikom każdego oddziału banku oddzielnie.

Ponadto, we wnętrzu banku wszelkie ekrany i wyświetlacze można zamontować na ścianie lub suficie. W związku z tym, cała instalacja może być smukła i lekka, dlatego też aplikacja wykorzystująca Ultra-slim Digital Signage jest korzystna.

 

Cechy DS-060 Ultra-slim

DS-060 Ultra-slim Digital Signage firmy Advantech posiada procesor trzeciej generacji Intel Core i7 i mierzy zaledwie 19 mm grubości. Ten mały i potężny odtwarzacz multimedialny wyposażony jest w jedno cyfrowe oraz w jedno analogowe wyjście. Ponadto urządzenie umożliwia jednoczesne wyświetlanie dwóch obrazów 1080p(HD). Dostarcza w ten sposób najwyższej jakości wrażenia wizualne.

Aby uprościć instalację, urządzenie wyposażono w uchwyt VESA, dołączany do zestawu. Jako, że wyświetlacze także stają się coraz cieńsze, można łatwo zamontować urządzenie serii DS-060 z tyłu ekranu.

Seria DS-060 Advantecha pozwala wprowadzić Digital Signage dosłownie wszędzie, nawet na ograniczone przestrzenie, o których zagospodarowaniu nikt wcześniej były nie pomyślał. Model wyposażono w aplikację SUSIAccess dla Digital Signage. Jest eleganckim i wyrafinowanym programem przeznaczonym do zarządzania siecią cyfrowych Digital Signage.

Przy wsparciu HTML5, informacje, takie jak kursy walut czy akcje giełdowe mogą być dostarczone do klienta w czasie rzeczywistym, kiedy tylko strona internetowa banku zostanie zaktualizowana. Ponadto monitorowanie stanu urządzeń informuje o tym, czy Digital Signage jest efektywnie wykorzystywany.

Z kolei aplikacja McAfee chroni przed wyświetlaniem nieautoryzowanych treści, natomiast Acronis zapewnia terminowe tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie systemu. DS-060obsługuje system Windows Embedded OSLinux, a także Android, wraz z preinstalowaną aplikacją iManager, czy SUSIAccess.

 

Korzyści płynące z użytkowania serii DS-060

Urządzenie oferowane przez firmę CSI daje szereg korzyści szczególnie istotnych dla banków. Są to m.in. lepsze połączenie z klientem, zwiększenie możliwości promocji i wysyłania wiadomości oraz poprawa komunikacji z klientami. W zestawie z SUSIAccess zapewnia bezpieczne, skuteczne i terminowe scentralizowane komunikacji dla sektora bankowego. To idealne rozwiązanie także dla innych gałęzi przemysłu, gdzie aplikacje Digital Signage mogą znaleźć zastosowanie.

Inne wpisy

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej

Komputery panelowe OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 i PPC-3150S-RB

W niniejszym artykule dokonamy zestawienia dwóch typów komputerów panelowych różnych producentów. Będą to PPC-3150S-RB firmy Advantech oraz OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 firmy AAEON, oferujące zaawansowane możliwości i solidną konstrukcję, co czyni je idealnymi rozwiązaniami dla szerokiego zakresu zastosowań…

Czytaj więcej