Ramiona nośne HMI Teknokol już dostępne w CSI S.A.

Informujemy, że CSI S.A. nawiązała współpracę z założoną w 2012 roku, firmą Teknokol. Jest to globalna marka firmy Ayper Elektrik Elektronik Otomasyon Ltd. Producent dostarcza na rynek szeroki wachlarz rozwiązań takich jak: ramiona nośne HMI, panele kontrolne i systemy sterowania.

Dzięki nawiązanej współpracy, będziemy w stanie zapewnić Państwu urządzenia o wysokiej jakości w korzystnej cenie, przy zachowaniu krótkiego czasu dostawy. Zaletą urządzeń Teknokol jest niebywała elastyczność, ponieważ istnieje możliwość pełnej customizacji, czyli dostosowania urządzenia do potrzeb konkretnej aplikacji czy rozwiązania.

Produkty TEKNOKOL zapewniają:

  • efektywność kosztową
  • szybki czas realizacji zamówienia
  • montaż modułowy
  • konfigurowalność urządzenia
  • nowoczesny design
  • kompatybilność i niezawodność rozwiązań

Portfolio produktowe Teknokol (ramiona nośne)

W ofercie firmy TEKNOKOL znajdują się systemy ramion podporowych z regulacją wysokości (TK120.900), systemy ramion nośnych a także panele sterowania i systemy obudów HMI, klawiatury, systemy Kiosk/Stand a także systemy chłodzenia, kolumny łączeniowe oraz lampy sygnalizacyjne LED.

Flagowym produktem firmy są ramiona nośne, z przeznaczeniem dla małych (TK045), średnich (TK060) i dużych obciążeń, nawet do 120kg (TK120). Urządzenia te są kompatybilne z panelami sterowania Operator Control i obudowami HMI (Human Machine Interface). Teknokol oferuje dwie serie obudów HMI, linię ECO (ECO060, ECO090, ECO120 i ECO150) oraz TKP2000. Wszystkie są wyposażone w stopień ochrony IP65.

Oferowane jest wsparcie w doborze poszczególnych elementów ramion nośnych i obudów.
Aby ułatwić montaż poszczególnych urządzeń w obudowie czy panelu przednim, zapewnione jest wykonanie modyfikacji i wycięć już na etapie projektowania, a także dobierane są zamienniki do wdrożonych już rozwiązań. Wraz z ofertą klient otrzymuje szkic z konfiguracją poszczególnych elementów wraz z opisem kodów poszczególnych części. Dodatkowo klient otrzymuje rysunki STEP 3D które umożliwiają szybką aranżację danej konfiguracji w bardziej rozbudowanych projektach z innymi elementami.

 

ramiona nośne ramiona nośne ramiona nośne ramiona nośne

ramiona nośne

 

 

 

 

 

 

 

Wśród oferowanych obudów na klawiatury, można znaleźć system obudów na klawiatury, które pozwalają operatorowi na ustawienie klawiatury pod optymalnym kątem (KLV.01), model ekonomiczny, zapewniający wykorzystanie stałego kąta (KLV.02) a także najbardziej ekonomiczny model (KLV.03). Na systemy Kiosk/Stand składają się płyty i obudowy kiosków, kioski PC z uszczelnieniem IP65 oraz stojaki. Wszystkie kioski oraz stojaki są modułowe i ergonomiczne.

Kolumny łączeniowe to niezastąpiony produkt, wszędzie tam; gdzie ramię nośne i zespół paneli nie mogą być przymocowane do maszyny lub linii przemysłowej. Lampy sygnalizacyjne LED to najszybszy sposób na poinformowanie o konieczności przeprowadzenia konserwacji, zamówienia materiału lub awarii maszyny przy użyciu zarówno światła, jak i alarmu.

Inne wpisy

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej

Komputery panelowe OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 i PPC-3150S-RB

W niniejszym artykule dokonamy zestawienia dwóch typów komputerów panelowych różnych producentów. Będą to PPC-3150S-RB firmy Advantech oraz OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 firmy AAEON, oferujące zaawansowane możliwości i solidną konstrukcję, co czyni je idealnymi rozwiązaniami dla szerokiego zakresu zastosowań…

Czytaj więcej