Ramiona nośne HMI Teknokol już dostępne w CSI S.A.

Informujemy, że CSI S.A. nawiązała współpracę z założoną w 2012 roku, firmą Teknokol. Jest to globalna marka firmy Ayper Elektrik Elektronik Otomasyon Ltd. Producent dostarcza na rynek szeroki wachlarz rozwiązań takich jak: ramiona nośne HMI, panele kontrolne i systemy sterowania.

Dzięki nawiązanej współpracy, będziemy w stanie zapewnić Państwu urządzenia o wysokiej jakości w korzystnej cenie, przy zachowaniu krótkiego czasu dostawy. Zaletą urządzeń Teknokol jest niebywała elastyczność, ponieważ istnieje możliwość pełnej customizacji, czyli dostosowania urządzenia do potrzeb konkretnej aplikacji czy rozwiązania.

Produkty TEKNOKOL zapewniają:

  • efektywność kosztową
  • szybki czas realizacji zamówienia
  • montaż modułowy
  • konfigurowalność urządzenia
  • nowoczesny design
  • kompatybilność i niezawodność rozwiązań

Portfolio produktowe Teknokol (ramiona nośne)

W ofercie firmy TEKNOKOL znajdują się systemy ramion podporowych z regulacją wysokości (TK120.900), systemy ramion nośnych a także panele sterowania i systemy obudów HMI, klawiatury, systemy Kiosk/Stand a także systemy chłodzenia, kolumny łączeniowe oraz lampy sygnalizacyjne LED.

Flagowym produktem firmy są ramiona nośne, z przeznaczeniem dla małych (TK045), średnich (TK060) i dużych obciążeń, nawet do 120kg (TK120). Urządzenia te są kompatybilne z panelami sterowania Operator Control i obudowami HMI (Human Machine Interface). Teknokol oferuje dwie serie obudów HMI, linię ECO (ECO060, ECO090, ECO120 i ECO150) oraz TKP2000. Wszystkie są wyposażone w stopień ochrony IP65.

 

ramiona nośne ramiona nośne ramiona nośne ramiona nośne

ramiona nośne

 

 

 

 

 

 

 

Wśród oferowanych obudów na klawiatury, można znaleźć system obudów na klawiatury, które pozwalają operatorowi na ustawienie klawiatury pod optymalnym kątem (KLV.01), model ekonomiczny, zapewniający wykorzystanie stałego kąta (KLV.02) a także najbardziej ekonomiczny model (KLV.03). Na systemy Kiosk/Stand składają się płyty i obudowy kiosków, kioski PC z uszczelnieniem IP65 oraz stojaki. Wszystkie kioski oraz stojaki są modułowe i ergonomiczne.

Kolumny łączeniowe to niezastąpiony produkt, wszędzie tam; gdzie ramię nośne i zespół paneli nie mogą być przymocowane do maszyny lub linii przemysłowej. Lampy sygnalizacyjne LED to najszybszy sposób na poinformowanie o konieczności przeprowadzenia konserwacji, zamówienia materiału lub awarii maszyny przy użyciu zarówno światła, jak i alarmu.

Pozostałe aktualności

Tablet przemysłowy RTC-1010-R0003

Tablet przemysłowy RTC-1010-R0003 od AAEON to szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych. Wyposażony w USB 3.2 Gen 1, COM i LAN, obsługa Windows® 10 IOT Enterprise. Pracuje w szerokim zakresie temperatur od -20°C do 50°C. Urządzenie…

Dowiedz się więcej

Szafa serwerowa z powietrzno-wodnym wymiennikiem ciepła

Szafa serwerowa 42U znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezawodność i długa żywotność jest najistotniejsza. Jej obciążalność statyczna to 1600 kg. Istnieje możliwość zainstalowania wymiennika ciepła z pojedynczym wentylatorem dla szafy o wydajności chłodzenia 5kW lub wymiennika ciepła z podwójnym…

Dowiedz się więcej

Moduł SMARC 2.1 ROM-5780

Moduł SMARC 2.1 ROM-5780 W ofercie CSI pojawił się kolejny model komputera modułowego COM w wersji SMARC 2.1. ROM-5780 od firmy Advantech z wbudowanym CPU Socket Rockchip RK3399 z obsługą wyświetlania 4K H.264/H.265 przez HDMI….

Dowiedz się więcej