Ramiona nośne HMI Teknokol już dostępne w CSI S.A.

Informujemy, że CSI S.A. nawiązała współpracę z założoną w 2012 roku, firmą Teknokol. Jest to globalna marka firmy Ayper Elektrik Elektronik Otomasyon Ltd. Producent dostarcza na rynek szeroki wachlarz rozwiązań takich jak: ramiona nośne HMI, panele kontrolne i systemy sterowania.

Dzięki nawiązanej współpracy, będziemy w stanie zapewnić Państwu urządzenia o wysokiej jakości w korzystnej cenie, przy zachowaniu krótkiego czasu dostawy. Zaletą urządzeń Teknokol jest niebywała elastyczność, ponieważ istnieje możliwość pełnej customizacji, czyli dostosowania urządzenia do potrzeb konkretnej aplikacji czy rozwiązania.

Produkty TEKNOKOL zapewniają:

  • efektywność kosztową
  • szybki czas realizacji zamówienia
  • montaż modułowy
  • konfigurowalność urządzenia
  • nowoczesny design
  • kompatybilność i niezawodność rozwiązań

Portfolio produktowe Teknokol (ramiona nośne)

W ofercie firmy TEKNOKOL znajdują się systemy ramion podporowych z regulacją wysokości (TK120.900), systemy ramion nośnych a także panele sterowania i systemy obudów HMI, klawiatury, systemy Kiosk/Stand a także systemy chłodzenia, kolumny łączeniowe oraz lampy sygnalizacyjne LED.

Flagowym produktem firmy są ramiona nośne, z przeznaczeniem dla małych (TK045), średnich (TK060) i dużych obciążeń, nawet do 120kg (TK120). Urządzenia te są kompatybilne z panelami sterowania Operator Control i obudowami HMI (Human Machine Interface). Teknokol oferuje dwie serie obudów HMI, linię ECO (ECO060, ECO090, ECO120 i ECO150) oraz TKP2000. Wszystkie są wyposażone w stopień ochrony IP65.

Oferowane jest wsparcie w doborze poszczególnych elementów ramion nośnych i obudów.
Aby ułatwić montaż poszczególnych urządzeń w obudowie czy panelu przednim, zapewnione jest wykonanie modyfikacji i wycięć już na etapie projektowania, a także dobierane są zamienniki do wdrożonych już rozwiązań. Wraz z ofertą klient otrzymuje szkic z konfiguracją poszczególnych elementów wraz z opisem kodów poszczególnych części. Dodatkowo klient otrzymuje rysunki STEP 3D które umożliwiają szybką aranżację danej konfiguracji w bardziej rozbudowanych projektach z innymi elementami.

 

ramiona nośne ramiona nośne ramiona nośne ramiona nośne

ramiona nośne

 

 

 

 

 

 

 

Wśród oferowanych obudów na klawiatury, można znaleźć system obudów na klawiatury, które pozwalają operatorowi na ustawienie klawiatury pod optymalnym kątem (KLV.01), model ekonomiczny, zapewniający wykorzystanie stałego kąta (KLV.02) a także najbardziej ekonomiczny model (KLV.03). Na systemy Kiosk/Stand składają się płyty i obudowy kiosków, kioski PC z uszczelnieniem IP65 oraz stojaki. Wszystkie kioski oraz stojaki są modułowe i ergonomiczne.

Kolumny łączeniowe to niezastąpiony produkt, wszędzie tam; gdzie ramię nośne i zespół paneli nie mogą być przymocowane do maszyny lub linii przemysłowej. Lampy sygnalizacyjne LED to najszybszy sposób na poinformowanie o konieczności przeprowadzenia konserwacji, zamówienia materiału lub awarii maszyny przy użyciu zarówno światła, jak i alarmu.

Inne wpisy

Obudowa przemysłowa 19″ o głębokości zaledwie 350 mm (4U)

Obudowa przemysłowa IPC-631 od Advantech jest odporna na wstrząsy i obsługuje uniwersalne płyty główne ATX oraz micro ATX. Wszystkie porty I/O znajdują się z przodu obudowy, dlatego znacznie ułatwia to jej użytkowanie. Posiada dwie wewnętrzne kieszenie na napędy…

Czytaj więcej

BOXER-6645-ADS to potęga obliczeniowa o nieograniczonym potencjale

Firma CSI SA z radością przedstawia BOXER-6645-ADS marki AAEON, najnowszy produkt w linii bezwentylatorowych komputerów wyposażonych w procesory Intel® Core™ 12. generacji. Jest nim komputer typu embedded Box PC o nieograniczonym potencjale. BOXER-6645-ADS oferuje wyjątkowe możliwości przetwarzania do 16…

Czytaj więcej

Moduły serwerowe w standardzie COM-HPC z rodziny Ice Lake D

CSI S.A. przedstawia najnowsze moduły serwerowe marki Congatec wykonane w standardzie COM-HPC oznaczone symbolami: conga-HPC/sILH oraz conga-HPC/sILL. Są to komputery przemysłowe w rozmiarze D (160x160mm) zbudowane na bazie bardzo wydajnych procesorów Intel Xeon z rodziny Ice Lake…

Czytaj więcej