Ramiona nośne HMI Teknokol już dostępne w CSI S.A.

Informujemy, że CSI S.A. nawiązała współpracę z założoną w 2012 roku, firmą Teknokol. Jest to globalna marka firmy Ayper Elektrik Elektronik Otomasyon Ltd. Firma Teknokol dostarcza na rynek szeroki wachlarz ramion nośnych HMI, paneli kontrolnych i systemów sterowania.

Dzięki nawiązanej współpracy, będziemy w stanie zapewnić Państwu urządzenia o wysokiej jakości w korzystnej cenie, przy zachowaniu krótkiego czasu dostawy. Zaletą urządzeń Teknokol jest niebywała elastyczność, ponieważ istnieje możliwość pełnej customizacji, czyli dostosowania urządzenia do potrzeb konkretnej aplikacji czy rozwiązania.

Produkty TEKNOKOL zapewniają:

  • efektywność kosztową
  • szybki czas realizacji zamówienia
  • montaż modułowy
  • konfigurowalność urządzenia
  • nowoczesny design
  • kompatybilność i niezawodność rozwiązań

Portfolio produktowe Teknokol

W ofercie firmy TEKNOKOL znajdują się systemy ramion podporowych z regulacją wysokości (TK120.900), systemy ramion nośnych a także panele sterowania i systemy obudów HMI, klawiatury, systemy Kiosk/Stand a także systemy chłodzenia, kolumny łączeniowe oraz lampy sygnalizacyjne LED.

Flagowym produktem firmy są systemy ramion nośnych, z przeznaczeniem dla małych (TK045), średnich (TK060) i dużych obciążeń, nawet do 120kg (TK120). Urządzenia te są kompatybilne z panelami sterowania Operator Control i obudowami HMI (Human Machine Interface). Teknokol oferuje dwie serie obudów HMI, linię ECO (ECO060, ECO090, ECO120 i ECO150) oraz TKP2000. Wszystkie są wyposażone w stopień ochrony IP65.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród oferowanych obudów na klawiatury, można znaleźć system obudów na klawiatury, które pozwalają operatorowi na ustawienie klawiatury pod optymalnym kątem (KLV.01), model ekonomiczny, zapewniający wykorzystanie stałego kąta (KLV.02) a także najbardziej ekonomiczny model (KLV.03). Na systemy Kiosk/Stand składają się płyty i obudowy kiosków, kioski PC z uszczelnieniem IP65 oraz stojaki. Wszystkie kioski oraz stojaki są modułowe i ergonomiczne.

Kolumny łączeniowe to niezastąpiony produkt, wszędzie tam; gdzie ramię nośne i zespół paneli nie mogą być przymocowane do maszyny lub linii przemysłowej. Lampy sygnalizacyjne LED to najszybszy sposób na poinformowanie o konieczności przeprowadzenia konserwacji, zamówienia materiału lub awarii maszyny przy użyciu zarówno światła, jak i alarmu.

Pozostałe aktualności

Wkrótce w sprzedaży nowa linia produktów DDR5 producenta APACER

Apacer planuje wprowadzić do sprzedaży nową serię przemysłowych modułów DRAM DDR5-4800 UDIMM i RDIMM, a także PCIe Gen4 x 4 o bardzo wysokiej pojemności. Oferta obejmować będzie cztery główne kategorie, a dokładniej pamięci: serwerowe, przemysłowe, konsumenckie i do gier….

Dowiedz się więcej

ARK-1551 – wszystko co powinien posiadać komputer przemysłowy

CSI S.A. ma przyjemność zaprezentować najnowszy komputer przemysłowy typu BOXPC ARK-1551. To uniwersalna jednostka, która łączy w sobie imponującą wydajność pasywnie chłodzonego komputera oraz dużą ilość interfejsów komunikacyjnych. Najnowszy komputer Advantecha można zamówić w…

Dowiedz się więcej

Moduły od najbardziej zaawansowanych COM-HPC do rozwiązań SMARC o niskim poborze mocy

Oferta CSI obejmuje produkty firmy Congatec począwszy od najbardziej zaawansowanych rozwiązań COM-HPC, skończywszy na SMARC o niskim poborze mocy. Szczególnie imponujące jest portfolio rozwiązań COM-HPC. Należy pamiętać, że w przypadku tych modułów najważniejszą kwestią jest prawidłowa obsługa większej wartości…

Dowiedz się więcej