Spotkajmy się na Tek.day 2026 Wrocław – odwiedź dwa stoiska CSI S.A.
Już 19 marca zapraszamy na kolejną edycję Tek.day 2026 we Wrocławiu – jednego z najważniejszych spotkań branży elektronicznej i embedded w Polsce.
Podczas wydarzenia CSI S.A. będzie obecne aż na dwóch stoiskach, gdzie zaprezentujemy wybrane rozwiązania dla systemów embedded, automatyki przemysłowej, edge computing oraz AI.
📍 Stoisko 60 – technologie Advantech, nVent SCHROFF oraz ATP Electronics
📍 Stoisko 030 – rozwiązania AAEON
To doskonała okazja, aby zobaczyć sprzęt na żywo, porozmawiać z naszym zespołem i sprawdzić, jakie technologie mogą wesprzeć Twoje projekty.
Tek.day 2026. Co będzie można zobaczyć?
Na naszych stoiskach zaprezentujemy m.in.:
- komputery przemysłowe i platformy embedded
- rozwiązania dla AI Edge i systemów wizyjnych
- płyty główne i moduły do budowy urządzeń przemysłowych
- przemysłowe pamięci i nośniki danych
- mechanikę 19″ do integracji systemów elektronicznych
Technologie i konsultacje projektów
Tek.day to przede wszystkim rozmowy z inżynierami i integratorami, dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk, aby:
- skonsultować pomysły na nowe urządzenia lub systemy
- porozmawiać o możliwościach platform embedded i edge computing
- dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach naszych partnerów – m.in. AAEON, Advantech, nVent SCHROFF, ATP, congatec czy Antaira Technologies
📅 Data: 19 marca 2026
📍 Tek.day Wrocław
🔎 Stoisko CSI S.A.: 60 oraz 030
Więcej informacji u organizatora↗️
Do zobaczenia we Wrocławiu!
Inne wpisy
Nowy wymiennik ciepła LHX 4U nVent Schroff – maksymalna moc chłodzenia w małej przestrzeni
Firma CSI S.A. wprowadza do oferty nowy wymiennik ciepła powietrze/ciecz LHX o wysokości 4U producenta nVent Schroff. Kompaktowe, wydajne i niezawodne rozwiązanie zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających środowiskach. Obecnie trwa proces wdrażania wszelkich informacji na temat nowości…
Aetina MXM3500A-SA – nowa generacja mocy obliczeniowej GPU dla systemów embedded AI
Rozwój systemów edge AI w ostatnich latach przyspieszył w tempie, które jeszcze dekadę temu było trudne do przewidzenia. Coraz więcej aplikacji – od analizy obrazu w czasie rzeczywistym, przez autonomiczne systemy transportowe, aż po zaawansowaną diagnostykę medyczną – wymaga… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.
Komputery przemysłowe w erze AI – jak Intel Core Ultra zmienia możliwości systemów edge. Przykład platformy Advantech MIC-780
Rozwój systemów przemysłowych w ostatnich latach wyraźnie pokazuje, że coraz większa część przetwarzania danych przenosi się z centrów danych bezpośrednio na poziom urządzeń brzegowych, czyli tzw. edge computing. W systemach produkcyjnych, systemach wizyjnych czy rozwiązaniach predykcyjnego utrzymania ruchu kluczowe… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.