Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

Tablet

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem firmy AAEON.

RTC-710AP, jako profesjonalne urządzenie mobilne, posiada dotykowy ekran czytelny w świetle słonecznym. Ten 7-calowy ekran pojemnościowy WXGA o rozdzielczości 1280 x 800 oferuje wysoką jasność  – ok. 700 nitów. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi 802.11b/g/n i Bluetooth 5.1 oraz opcjonalnym LTE (poprzez dodatkowy slot M.2) tablet stanowi w pełni mobilne rozwiązanie. Obsługuje maksymalnie 8 GB wbudowanej pamięci LPDDR4 i 64 GB pamięci eMMC. Urządzenie wyposażono w sloty na karty SIM, USB 3.2, USB 2.0 oraz NANO SIM czy Audio jack (3.5mm).

RTC-710AP wyposażono w przedni aparat 2 MP, tylny aparat 8 MP z lampą błyskową oraz moduł I/O. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie urządzenia do różnorodnych potrzeb projektowych. Tablet obsługuje do trzech systemów nawigacji satelitarnej (GLONASS, GPS i Galileo) oraz wsparcie UART. Istnieje możliwość zainstalowania czytnika kodów kreskowych 2D, a także czytnika NFC (HF RFID).

Tablet RTC-710AP – Wytrzymała konstrukcja

Wytrzymały tablet jest wysoce odporny na rygorystyczne warunki zewnętrzne. Urządzenie posiada certyfikat MIL-STD-810G, gwarantujący odporność na uszkodzenia i upadki (z wysokości 122cm). Model posiada także pełną ochronę przed pyłami z zewnątrz oraz przed zalaniem, o czym zapewnia norma IP65. Produkt może pracować w zakresie temperatur od -20°C do 50°C, co wykracza poza zdolności tego typu urządzeń komercyjnych. Duża bateria litowo-jonowa o mocy 32,7W jest wspierana przez wymienną baterię typu hot-swappable (11,3W). Możliwość wymiany baterii podczas pracy zapewnia niezawodne i długotrwałe użytkowanie tabletu w terenie.

Urządzenie obsługuje system operacyjny Microsoft® Windows®. Wymiary tabletu wynoszą 219,8 x 138,8 x23,9 mm. Dzięki swojej wszechstronności RTC-710AP znajdzie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Tablet jest odpowiednim rozwiązaniem w każdym środowisku; od przetwarzania obrazu na budowie po zarządzanie zapasami w magazynie. Jego funkcje oferują łatwe w konfiguracji rozwiązanie do aplikacji w punktach sprzedaży. RTC-710AP jest również dostępny z akcesoriami dostosowanymi do konkretnych potrzeb, takimi jak stacje dokujące, uchwyty VESA i paski do noszenia.

Inne wpisy

Oferta zasilaczy przemysłowych firmy FSP

W niniejszym artykule szczegółowo omówimy dwa nowe modele zasilaczy przemysłowych tj.: YH5151 oraz YH5301, podchodzących z oferty firmy FSP. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i niezawodności, niezbędnych w wielu nowoczesnych zastosowaniach przemysłowych. <a...

Czytaj więcej

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej