Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

Tablet

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem firmy AAEON.

RTC-710AP, jako profesjonalne urządzenie mobilne, posiada dotykowy ekran czytelny w świetle słonecznym. Ten 7-calowy ekran pojemnościowy WXGA o rozdzielczości 1280 x 800 oferuje wysoką jasność  – ok. 700 nitów. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi 802.11b/g/n i Bluetooth 5.1 oraz opcjonalnym LTE (poprzez dodatkowy slot M.2) tablet stanowi w pełni mobilne rozwiązanie. Obsługuje maksymalnie 8 GB wbudowanej pamięci LPDDR4 i 64 GB pamięci eMMC. Urządzenie wyposażono w sloty na karty SIM, USB 3.2, USB 2.0 oraz NANO SIM czy Audio jack (3.5mm).

RTC-710AP wyposażono w przedni aparat 2 MP, tylny aparat 8 MP z lampą błyskową oraz moduł I/O. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie urządzenia do różnorodnych potrzeb projektowych. Tablet obsługuje do trzech systemów nawigacji satelitarnej (GLONASS, GPS i Galileo) oraz wsparcie UART. Istnieje możliwość zainstalowania czytnika kodów kreskowych 2D, a także czytnika NFC (HF RFID).

Tablet RTC-710AP – Wytrzymała konstrukcja

Wytrzymały tablet jest wysoce odporny na rygorystyczne warunki zewnętrzne. Urządzenie posiada certyfikat MIL-STD-810G, gwarantujący odporność na uszkodzenia i upadki (z wysokości 122cm). Model posiada także pełną ochronę przed pyłami z zewnątrz oraz przed zalaniem, o czym zapewnia norma IP65. Produkt może pracować w zakresie temperatur od -20°C do 50°C, co wykracza poza zdolności tego typu urządzeń komercyjnych. Duża bateria litowo-jonowa o mocy 32,7W jest wspierana przez wymienną baterię typu hot-swappable (11,3W). Możliwość wymiany baterii podczas pracy zapewnia niezawodne i długotrwałe użytkowanie tabletu w terenie.

Urządzenie obsługuje system operacyjny Microsoft® Windows®. Wymiary tabletu wynoszą 219,8 x 138,8 x23,9 mm. Dzięki swojej wszechstronności RTC-710AP znajdzie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Tablet jest odpowiednim rozwiązaniem w każdym środowisku; od przetwarzania obrazu na budowie po zarządzanie zapasami w magazynie. Jego funkcje oferują łatwe w konfiguracji rozwiązanie do aplikacji w punktach sprzedaży. RTC-710AP jest również dostępny z akcesoriami dostosowanymi do konkretnych potrzeb, takimi jak stacje dokujące, uchwyty VESA i paski do noszenia.

Inne wpisy

Wydajne rozwiązanie w formacie mini-ITX z procesorami serii N

MIX-ALND1 to warta uwagi płyta od AAEON, idealnie nadająca się do rozwiązań „low budget”. Jest wyposażona w procesory Intel® z serii N (Intel® N97, Intel® N50). Płyta zapewnia niski pobór mocy oraz dużą wydajność. Uzupełnia ją wbudowana…

Czytaj więcej

CSI S.A. na konferencji TEK.day w Gdańsku!

Już 15 września 2023 roku w centrum konferencyjnym AmberExpo odbędzie się konferencja Tek.day! Jest to jednodniowe wydarzenie, zrzeszające profesjonalistów związanych z produkcją i projektowaniem elektroniki. Spotkanie to przede wszystkim targi w formule table-top, szereg interesujących wykładów oraz praktyczne…

Czytaj więcej

Enterprise SSD to zoptymalizowana wytrzymałość do różnych zastosowań

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na urządzenia pamięci masowej klasy przemysłowej wśród małych i średnich przedsiębiorstw, Apacer wprowadził na rynek nową serię Enterprise SSD. Produkty z serii charakteryzują się dużą pojemnością, żywotnością i niezawodnością klasy korporacyjnej, a także znacznie mniejszymi…

Czytaj więcej