Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

Tablet

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem firmy AAEON.

RTC-710AP, jako profesjonalne urządzenie mobilne, posiada dotykowy ekran czytelny w świetle słonecznym. Ten 7-calowy ekran pojemnościowy WXGA o rozdzielczości 1280 x 800 oferuje wysoką jasność  – ok. 700 nitów. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi 802.11b/g/n i Bluetooth 5.1 oraz opcjonalnym LTE (poprzez dodatkowy slot M.2) tablet stanowi w pełni mobilne rozwiązanie. Obsługuje maksymalnie 8 GB wbudowanej pamięci LPDDR4 i 64 GB pamięci eMMC. Urządzenie wyposażono w sloty na karty SIM, USB 3.2, USB 2.0 oraz NANO SIM czy Audio jack (3.5mm).

RTC-710AP wyposażono w przedni aparat 2 MP, tylny aparat 8 MP z lampą błyskową oraz moduł I/O. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie urządzenia do różnorodnych potrzeb projektowych. Tablet obsługuje do trzech systemów nawigacji satelitarnej (GLONASS, GPS i Galileo) oraz wsparcie UART. Istnieje możliwość zainstalowania czytnika kodów kreskowych 2D, a także czytnika NFC (HF RFID).

Tablet RTC-710AP – Wytrzymała konstrukcja

Wytrzymały tablet jest wysoce odporny na rygorystyczne warunki zewnętrzne. Urządzenie posiada certyfikat MIL-STD-810G, gwarantujący odporność na uszkodzenia i upadki (z wysokości 122cm). Model posiada także pełną ochronę przed pyłami z zewnątrz oraz przed zalaniem, o czym zapewnia norma IP65. Produkt może pracować w zakresie temperatur od -20°C do 50°C, co wykracza poza zdolności tego typu urządzeń komercyjnych. Duża bateria litowo-jonowa o mocy 32,7W jest wspierana przez wymienną baterię typu hot-swappable (11,3W). Możliwość wymiany baterii podczas pracy zapewnia niezawodne i długotrwałe użytkowanie tabletu w terenie.

Urządzenie obsługuje system operacyjny Microsoft® Windows®. Wymiary tabletu wynoszą 219,8 x 138,8 x23,9 mm. Dzięki swojej wszechstronności RTC-710AP znajdzie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Tablet jest odpowiednim rozwiązaniem w każdym środowisku; od przetwarzania obrazu na budowie po zarządzanie zapasami w magazynie. Jego funkcje oferują łatwe w konfiguracji rozwiązanie do aplikacji w punktach sprzedaży. RTC-710AP jest również dostępny z akcesoriami dostosowanymi do konkretnych potrzeb, takimi jak stacje dokujące, uchwyty VESA i paski do noszenia.

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Konferencja Evertiq Expo – największe wydarzenie w branży elektronicznej!

Już 14 czerwca 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie odbędzie się konferencja Evertiq Expo. Jest to prawdopodobnie największe i najważniejsze wydarzenie w południowej Polsce, dedykowane dla osób profesjonalnie związanych z elektroniką. Evertiq to cykliczne spotkania łączące w sobie…

Czytaj więcej