Szybkie karty przemysłowe – CFast 2.0 HS

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Przemysłowe karty Apacer CFast 2.0, to nowość w ofercie krakowskiej firmy CSI. Karty te charakteryzują się wysoką przepustowością danych i pozwalają na sekwencyjny odczyt/zapis do 285/260 MB/s. Dzięki zastosowaniu pamięci NAND Flash SLC (Single Level Cell) oraz zaawansowanym technologiom Power Failure Management i Wear Leveling, karty CFast 2 charakteryzują się najwyższym poziomem niezawodności, trwałości i integralności danych.

Nowe karty pamięci flash wyposażono w najbardziej wydajny interfejs SATA 6.0 Gb/s. Dodatkowo karty CFast 2 charakteryzują się wysoką uniwersalnością, ponieważ są w pełni kompatybilne w dół ze standardem SATA 3Gb/s i 1.5 Gb/s.

Karty CFast 2.0 HS dostępne są w pojemnościach od 4 do 32GB. Są również przystosowane do pracy w rozszerzonym zakresie temperatur (od -40 do +85°C) i odporne na wstrząsy oraz wibracje. Co więcej, MTBF wynosi ponad 2.000.000 godzin.

Jedną z wielu dodatkowych funkcji tego urządzenia jest również S.M.A.R.T. (Self Monitoring, Analysis and Reporting Technology) oraz korekcja błędów ECC 40-bit/1KB. Dla efektywności energetycznej karta CFast 2 wykorzystuje opcję Device Sleep. Pozwala ona na zmniejszenie zużycia energii, gdy urządzenie nie jest w trybie pracy. Ponadto karta posiada funkcję ATA Secure Erase, która umożliwia bezpieczne wymazanie danych użytkownika oraz chroni kartę przed szkodliwym atakiem.

Z uwagi na niewielkie rozmiary (42.8 x 36.4 x 3.6 mm) karty Apacer CFast 2.0 są idealnym rozwiązaniem nawet dla bardzo małych urządzeń. Karty te znajdują zastosowanie w aplikacjach wojskowych, lotnictwie, komputerach osobistych, urządzeniach interaktywnych czy w serwerach.

Inne wpisy

Przesuń granice swojej pracy z serią produktów SanDisk Professional

SanDisk Professional to linia produktów stworzona z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują niezawodnych i wydajnych rozwiązań do przechowywania danych. Niezależnie od tego, czy jesteś fotografem, filmowcem, czy inżynierem danych, produkty SanDisk Professional oferują technologie, które sprostają Twoim wymaganiom. Wysoka Wydajność…

Czytaj więcej

Bezwentylatorowy Boxer-6711-ADN do obsługi aplikacji Edge Computing

Bezwentylatorowy Boxer-6711-ADN firmy AAEON to zaawansowany komputer przemysłowy typu BoxPC do instalacji na szynie DIN. W celu zapewnienia optymalnej wydajności i trwałości, wyposażony został w szybkie i łatwo dostępne interfejsy. BOXER-6711-ADN stanowi najlepsze rozwiązanie do sterowania…

Czytaj więcej

conga-SA8 – nowy moduł SMARC 2.1 o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii

Należący do rodziny komputerów modułowych (COM) conga-SA8 bazuje na nowoczesnej platformie, integrującej procesory z serii Intel Atom x7000RE (“Amston Lake”). Wysoka wydajność przy jednoczesnym minimalizowaniu zużycia mocy stanowi idealne rozwiązanie dla mobilnych aplikacji przemysłowych oraz urządzeń pracujących na bateriach….

Czytaj więcej