Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Systemy klawiaturowe

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz.

Systemy klawiaturowe ECO

W ofercie wyróżnić można systemy klawiaturowe ekologiczne, modułowe o różnych wymiarach, które umożliwiają operatorom dobór najdogodniejszego położenia, co sprzyja szybszej pracy. Ponad 10 produktów zostało zaprojektowanych w taki sposób, aby ułatwić montaż systemu, prowadzenie kabli czy też ustawienie kąta nachylenia. Konstrukcję wyposażono w blokadę zawiasów. Panel przedni posiada aluminiową płytę, a na życzenie można wykonać specjalne wiercenia. Z uwagi na różnorodność wymiarów system znajdzie zastosowanie również w obiektach, gdzie operatorzy dysponują niewielką ilością miejsca. Dla przykładu: produkt o kodzie ECO.KLV.120.01 posiada ok. 30 cm szerokości. Natomiast w przypadku dysponowania większą przestrzenią można zainstalować system o kodzie ECO.KLV.120.04, którego szerokość wynosi ok. 60 cm.

Wszystkie dostępne produkty znaleźć można, klikając tutaj.

Systemy klawiaturowe z blachy

Systemy dedykowane dla różnych typów klawiatur komputerowych. Cechą szczególną dla modelu KLV.SC.N.1 jest stały kąt nachylenia oraz możliwość łatwego utrzymania w czystości. Systemy klawiaturowe dedykowane są dla innych produktów takich jak panele serii ECO090, ECO120, ECO150. W celu instalacji produktu w wybranym miejscu należy wykonać otwory montażowe. Można zastosować również produkt o kodzie KLV.SC.L.1. Jest to model przesuwny o regulowanej wysokości. W tym przypadku można łatwo zmienić kąt nachylenia dogodny dla operatora. Aby zamontować ten produkt, należy wcześniej wykonać otwory przyłączeniowe w panelu. Produkt dedykowano dla serii panelii ECO090, ECO120, ECO150.

Wszystkie dostępne klawiatury znaleźć można, klikając tutaj.

Podkładki pod mysz

Prezentujemy dwa rodzaje podkładek pod mysz. Pierwszy produkt o kodzie MPAD.01 wymagany jest wówczas, gdy istnieje potrzeba użycia myszy przy panelach operatorskich. Podkładkę pod mysz wyprodukowano z myślą o obudowach pracujących w pozycji kątowej. Ogólną powierzchnią użytkową jest prawa lub lewa powierzchnia obudów. Znajduje się na niej gąbka podkładki pod mysz, która zapobiega ślizganiu się i posiada klejącą powierzchnię. Obsługuje obudowy ECO090, ECO120 i ECO150.

Drugi produkt o kodzie MPAD.02 dedykowany jest wtedy, gdy wymagane jest użycie myszy w panelach operatorskich. Produkt został wyprodukowany z myślą o obudowach pracujących w pozycji płaskiej. Ogólną powierzchnią użytkową jest prawa lub lewa powierzchnia paneli. Co więcej, znajduje się na niej gąbka podkładki pod mysz, która zapobiega ślizganiu się i posiada klejącą powierzchnię. Obsługuje obudowy ECO090, ECO120 i ECO150.

Katalog podkładek pod mysz Teknokol znaleźć można, klikając tutaj.

Inne wpisy

Oferta zasilaczy przemysłowych firmy FSP

W niniejszym artykule szczegółowo omówimy dwa nowe modele zasilaczy przemysłowych tj.: YH5151 oraz YH5301, podchodzących z oferty firmy FSP. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i niezawodności, niezbędnych w wielu nowoczesnych zastosowaniach przemysłowych. <a...

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej

Komputery panelowe OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 i PPC-3150S-RB

W niniejszym artykule dokonamy zestawienia dwóch typów komputerów panelowych różnych producentów. Będą to PPC-3150S-RB firmy Advantech oraz OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 firmy AAEON, oferujące zaawansowane możliwości i solidną konstrukcję, co czyni je idealnymi rozwiązaniami dla szerokiego zakresu zastosowań…

Czytaj więcej