AMS-2111 – stabilna praca przy niskich napięciach zasilających

AMS-2111

Ekonomiczny punkt dostępowy WiFi typu AMS-2111, firmy Antaira Technologies, który wprowadziliśmy do naszej oferty to urządzenie zbudowane na bazie chipsetu Qualcomm / Atheros AR9331. Zapewnia stabilną pracę przy niskich napięciach zasilających (w zakresie 9-48VDC).

Komunikacja WiFi odbywa się zgodnie ze standardem  IEEE 802.11 b/g/n z szybkością przesyłu danych do 150Mbps. Moduł wyposażono w port WAN/LAN 2×10/100Base-TX.  Urządzenie może funkcjonować w różnych trybach pracy dzięki czemu nadaje się do szerokiej gamy aplikacji bezprzewodowych. Wśród dostępnych akcesoriów znajdują się m.in. anteny zewnętrzne pozwalające na instalację w dogodnym miejscu zwiększając tym samym zasięg łączności. Punkt dostępowy wyposażono w szereg zabezpieczeń i charakteryzuje się wytrzymałością niezbędną do pracy w warunkach przemysłowych. Stopień ochrony obudowy to IP-30. Standardowy zakres temperatur pracy wynosi: od 0° C do 60°C. Dla wersji z rozszerzonym zakresem temperatur pracy kształtuje się na poziomie: od -40°C do 75 °C. Istnieje możliwość montażu na szynie DIN.

Producent udziela 5-letniej gwarancji z możliwością rozszerzenia do 10 lat. Urządzenie jest niedrogą alternatywą dla bardziej rozbudowanych routerów WiFi. Ekonomiczny punkt dostępowy WiFi typu AMS-2111 marki Antaira Technologies, który wprowadziliśmy do naszej oferty to urządzenie zbudowane na bazie chipsetu Qualcomm / Atheros AR9331. Zapewnia stabilną pracę przy niskich napięciach zasilających (w zakresie 9-48VDC). Komunikacja WiFi odbywa się zgodnie ze standardem IEEE 802.11 b/g/n z szybkością przesyłu danych do 150Mbps. Moduł  wyposażony jest w port WAN/LAN 2×10/100Base-TX. Urządzenie marki Antaira Technologies może funkcjonować w różnych trybach pracy, dzięki czemu nadaje się do szerokiej gamy aplikacji bezprzewodowych. Wśród dostępnych akcesoriów znajdują się m.in. anteny zewnętrzne pozwalające na instalację w dogodnym miejscu zwiększając tym samym zasięg łączności. Punkt dostępowy wyposażono w szereg zabezpieczeń i charakteryzuje się wytrzymałością niezbędną do pracy w warunkach przemysłowych. Stopień ochrony obudowy to IP-30.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu dopasowania produktu do Państwa potrzeb. Można napisać do nas e-maila na adres: .

 

Inne wpisy

Komputer BOXER-8621AI z modułem NVIDIA® Jetson Orin Nano™

CSI S.A. prezentuje nowy komputer BOXER-8621AI wyposażony w moduł AI NVIDIA® Jetson Orin Nano™ od AAEON. Oparto go na 6-rdzeniowym procesorze Cortex®-A78AE. To kompaktowe urządzenie z zakresu dedykowanych rozwiązań AI gwarantuje doskonałą wydajność obliczeniową, dochodzącą nawet do…

Czytaj więcej

Płyta główna MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji dla IoT Edge

CSI S.A. przedstawia MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji (dawniej Alder Lake PS). Jest to nowa przemysłowa płyta główna w formacie Mini-ITX marki AAEON. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading zintegrowanej ze sprzętem, MIX-ALPSD1 stanowi zrównoważone rozwiązanie dla projektów wymagających…

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL. Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora….

Czytaj więcej