Regionalne spotkanie Inżynierów i Automatyków w Rzeszowie

obi om

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 27 września tego roku weźmiemy udział w „Regionalnym Spotkaniu Inżynierów i Automatyków”, które odbędzie się w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie. Jako wystawca tegorocznego seminarium zaprezentujemy rozwiązania dedykowane szeroko rozumianej branży przemysłowej.

ER4

Na naszym stoisku znajdą się m.in.: komputery modułowe serii UNO, komputery panelowe serii TPC, switche przemysłowe (np. model EKI-7659CPI), a także szafka customizowana zintegrowana w całości przez naszych specjalistów. Oczywiście do dyspozycji w tym dniu będą nasi Eksperci z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem w branży przemysłowej. Pan Krzysztof Świat odpowie na pytania dotyczące rozwiązań z zakresu komputerów przemysłowych, natomiast Pan Wiktor Kozioł będzie mógł porozmawiać z Uczestnikami na tematy dotyczące obszaru wdrażania w przedsiębiorstwach takich produktów jak m.in.: klimatyzatory, kasety, obudowy, szafki ze stali nierdzewnej i inne. Każdy uczestnik tego wydarzenia będzie mógł również wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie nagroda niespodzianka. Oprócz możliwości konsultacji swojego tematu z naszymi Ekspertami, obejrzenia przykładowych produktów z naszej oferty czy udziału w konkursie zarejestrowani uczestnicy będą mogli wziąć udział w panelu wykładowym. Poniżej załączamy listę interesujących tematów, które będą integralną częścią wydarzenia.

 1. Zarządzanie Energetyczne jako sposób na optymalizację kosztów przedsiębiorstwa
 2. Stabilizatory napięcia i układy zasilania rezerwowego
 3. Przyrządy kontrolno-pomiarowe dla służb utrzymania ruch
 4. Kontrola parametrów jakości energii elektrycznej w zakładzie przemysłowym
 5. Technologia optymalizująca zużycie energii silników o stałej prędkości pracy
 6. Inwestycje i realizacje w regionie Podkarpacia Case study
 7. Przemysł spożywczy w Polsce problemy i wyzwania
 8. Elementy układów pomiarowych i kompensacji mocy biernej w sieciach nn i SN
 9. Bezpieczeństwo funkcjonalne w enkoderach
 10. Bezpieczeństwo maszyn
 11. Nowy wymiar bezpieczeństwa – narzędzie planowania i projektowania systemów sygnalizacyjnych
 12. Diagnostyka napędów elektrycznych na przykładzie systemów pomiarowych fi rmy Schleich
 13. Kompletna ochrona i bezpieczeństwo produkcji Case study
 14. Nowe technologie w bateriach kwasowo-ołowiowych
 15. Wszystko o danych. Sterowniki i panele w systemach gromadzenia i zarządzania informacją
 16. Organizatorem konferencji jest Firma ASTAT Sp. z o.o.

Organizatorem konferencji jest Firma ASTAT Sp. z o.o.

obudowy przemyłowe

komputery panelowe serii TPC

Inne wpisy

Komputer BOXER-8621AI z modułem NVIDIA® Jetson Orin Nano™

CSI S.A. prezentuje nowy komputer BOXER-8621AI wyposażony w moduł AI NVIDIA® Jetson Orin Nano™ od AAEON. Oparto go na 6-rdzeniowym procesorze Cortex®-A78AE. To kompaktowe urządzenie z zakresu dedykowanych rozwiązań AI gwarantuje doskonałą wydajność obliczeniową, dochodzącą nawet do…

Czytaj więcej

Płyta główna MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji dla IoT Edge

CSI S.A. przedstawia MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji (dawniej Alder Lake PS). Jest to nowa przemysłowa płyta główna w formacie Mini-ITX marki AAEON. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading zintegrowanej ze sprzętem, MIX-ALPSD1 stanowi zrównoważone rozwiązanie dla projektów wymagających…

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL. Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora….

Czytaj więcej