Raritan – laureatem nagrody: Green IT Awards 2013

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Mamy przyjemność  poinformować, że 9 maja 2013 r. w Londynie zostały wręczone renomowane nagrody Green IT. Firma Raritan, której produkty znajdują się w naszej ofercie, zwyciężyła w dwóch kategoriach „Carbon Project of the Year” i „Green IT Magazine Product of the Year”.  Wyróżnione produkty to listwy zasilające PDU z certyfikatem CISCO Energy Wise oraz moduły EMX – centralne urządzenia zbierające dane z czujników umieszczonych w serwerowni.

Firma Raritan to jeden z prekursorów i światowy lider w zakresie produkcji listew zasilających PDU do dystrybucji zasilania dla szaf serwerowych, czujników środowiskowych oraz oprogramowania do monitoringu i zarządzania w środowisku IT.

Gratulujemy firmie Raritan, a wszystkich zainteresowanych produktami marki Raritan zapraszamy do współpracy!

Szczegółowe informacje o produktach Raritan znajdujących się w ofercie CSI.

 

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej