Nowoczesne listwy zasilające Rack Power

jednostki dystrybucji zasilania

Inteligentne jednostki dystrybucji zasilania Rack Power służą do sterowania zasilaniem w szafach przemysłowych w tym szafach typu Open Frame Rack i obudowach do montażu na ścianie. Istnieje możliwość zaprojektowania zasilania, wykorzystując różne dostępne opcji konfiguracji. Zaletami produktu od nVent Schroff są m. in. wysoka precyzja pomiaru, konfiguracje gniazd Combo, wyświetlacz o wysokiej jakości, zaawansowana sieć, elastyczny montaż, łatwa identyfikacja zasilania. Inteligentne jednostki dystrybucji zasilania Rack Power (iPDU) obejmują zaawansowane rozwiązania w zakresie zasilania, ochrony środowiska i bezpieczeństwa zarządzania w centrach danych i środowiskach IT. Rack Power iPDU dostarcza kompleksowych i dokładnych danych pomiarowych. Wszystko po to, by efektywnie wykorzystywać zasoby energii, dokonywać świadomego planowania pojemności i oszczędzać energię.

Wtyczki i gniazda są zgodne z normami NEMA i IEC. Zewnętrzna komunikacja odbywa się z chronionymi i bezpiecznymi łączeniami LAN. Monitorowanie stanu wyłącznika zapewnia aktywne monitorowanie i alarmowanie stanu załączenia/wyłączenia wyłącznika. Produkty posiadają wyraźny wyświetlacz danych i interaktywny wyświetlacz graficzny. Regulowany montaż bez użycia narzędzi dla szybkiej instalacji to kolejny atut systemu. Dodatkowo system posiada łatwą identyfikację źródła zasilania za pomocą elektroniki definiowanej przez użytkownika, kodowanie kolorami na wyświetlaczu. Ponadto posiada monitoring środowiska i kontrolę dostępu. Lokalny i zdalny monitoring zasilania pojedynczych gniazd i obwodów wyświetlanie danych dla prądu (A), napięcia (V), mocy (kW), energii zużycie (kWh) i współczynnik mocy całej PDU wraz z opomiarowaniem dokładność w granicach ± 1%.

Beznarzędziowa karta zarządzająca Network Management Card (NMC) ma możliwość wymiany podczas pracy oraz elastyczny montaż. Dwukierunkowe udostępnianie zasilania prądem stałym w celu zapewnienia nieprzerwanej pracy przy stałym włączeniu zarządzania siecią i alarmami. Stalowa obudowa oraz zasilanie jedno lub trójfazowe to kolejny atut rozwiązania. Napięcie wejściowe: 120, 208, 230, 240, 400 lub 415 VAC. Dostępne różne długości przewodów i rodzaje wtyczek. Standardowo dostępny jest kolor czarny.

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej