Przemysłowy 12-portowy zarządzalny switch gigabitowy do sieci Ethernet

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Firma CSI posiada w swojej ofercie 12-portowy zarządzalny switch Ethernet LNX-1212GN-T, produkowany przez Antaira i przeznaczony do aplikacji przemysłowych. Ten uniwersalny switch wyposażony jest w 8 portów Gigabit Combo. Co więcej, 4 porty 1000BaseX SFP mogą być portami światłowodowymi lub miedzianymi RJ-45.

12-portowy zarządzalny switch LNX-1212GN-T charakteryzuje szeroko rozbudowana funkcjonalność, np. VLAN (801.2q)z ze wsparciem VLAN Tagging i GVRP, RADIUS, zarządzanie pasmem na poziomie adresacji IP czy automatyczne mechanizmy obrony przed atakami DOS/DDOS.

LNX-1212GN-T obsługuje ramki Jumbo frame do 9KB i umożliwia tworzenie topologii redundantnego pierścienia z czasem rekonfiguracji łącza poniżej 20ms. Dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania topologii Ring Coupling i Dual Homing. Jeśli użytkownik potrzebuje wpiąć switch LNX-1212GN-T do istniejącej już sieci, w której protokoły redundantnego pierścienia nie są ze sobą kompatybilne, może wykorzystać redundancję za pomocą RSTP/STP/MSTP (IEEE 802.1D/w/s).
Konfiguracja switcha Antaira odbywa się np. poprzez wykorzystanie SNMP z szyfrowaną autentykacją, jak również za pomocą konsoli Web, Telnet, CLI. Urządzenie posiada odporną aluminiową obudowę z ochroną IP30. Może pracować w rozszerzonym zakresie temperatur od -40 do +70 st. C. Przełącznik ten posiada także możliwość redundantnego zasilania (dwa wejścia) z przedziału 12~48 V DC. Do wyboru jest opcja jego montażu na ścianie lub szynie DIN.
Zarządzalny switch LNX-1212GN-T charakteryzuje się wysoką jakością. Dodatkowymi atutami oferowanymi przy współpracy Antaira i CSI są stosunkowo niska cena i 5-letnia gwarancja.

Inne wpisy

CSI S.A. zaprasza na dwie konferencje „Automatyzacja i robotyzacja produkcji – kierunek Przemysł 4.0” oraz „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” w Mielcu

CSI S.A. podczas trwania dwóch konferencji zaprezentuje innowacyjne rozwiązania wśród których wyróżnić można obudowy, szafy i kasety przemysłowe. Podczas trwania tak ważnych wydarzeń w regionie na pytania odpowie Pan Wiktor Kozioł, inżynier z ponad 20 – letnim doświadczeniem…

Czytaj więcej

Komputer modułowy (COM) NanoCOM-TGU – przyszłość w miniaturowych systemach komputerowych dla Przemysłu 4.0

Komputery modułowe COM Express Typ 10 NanoCOM-TGU firmy AAEON, wyposażone w procesory Intel Core 11. Generacji, łączą w sobie wysoką wydajność obliczeniową i wyjątkową energooszczędność z szeroką gamą zastosowań w wielu sektorach przemysłowych. Wykorzystanie procesorów Intel Core 11….

Czytaj więcej

Obudowy przemysłowe dla maszyn i linii produkcyjnych

Wprowadzone do oferty CSI obudowy Eco Panel marki TEKNOKOL dedykowane są dla maszyn i linii produkcyjnych. Inżynierowie CSI rekomendują panele serii ECO060, ECO090, ECO120 i ECO150. Systemy…

Czytaj więcej