Przemysłowy 12-portowy zarządzalny switch gigabitowy do sieci Ethernet

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Firma CSI posiada w swojej ofercie zarządzalny switch Ethernet LNX-1212GN-T, produkowany przez Antaira i przeznaczony do aplikacji przemysłowych. Ten uniwersalny switch wyposażony jest w 8 portów Gigabit Combo i 4 porty 1000BaseX SFP, które mogą być portami światłowodowymi lub miedzianymi RJ-45.

LNX-1212GN-T charakteryzuje szeroko rozbudowana funkcjonalność, np. VLAN (801.2q)z ze wsparciem VLAN Tagging i GVRP, RADIUS, zarządzanie pasmem na poziomie adresacji IP, czy automatyczne mechanizmy obrony przed atakami DOS/DDOS.

LNX-1212GN-T obsługuje ramki Jumbo frame do 9KB i umożliwia tworzenie topologii redundantnego pierścienia z czasem rekonfiguracji łącza poniżej 20ms. Dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania topologii Ring Coupling i Dual Homing. Jeśli użytkownik potrzebuje wpiąć switch LNX-1212GN-T do istniejącej już sieci, w której protokoły redundantnego pierścienia nie są ze sobą kompatybilne, może wykorzystać redundancję za pomocą RSTP/STP/MSTP (IEEE 802.1D/w/s).
Konfiguracja switcha Antaira odbywa się np. poprzez wykorzystanie SNMP z szyfrowaną autentykacją, jak również za pomocą konsoli Web, Telnet, CLI. Urządzenie posiada odporną aluminiową obudowę z ochroną IP30 i może pracować w rozszerzonym zakresie temperatur od -40 do +70 st. C. Przełącznik ten posiada także możliwość redundantnego zasilania (dwa wejścia) z przedziału 12~48 V DC. Do wyboru jest opcja jego montażu na ścianie lub szynie DIN.
Poza wysoką jakością zarządzalnego switcha LNX-1212GN-T, dodatkowymi atutami oferowanymi przy współpracy Antaira i CSI są stosunkowo niska cena i 5-letnia gwarancja.

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej