Przemysłowe karty microSD embedded Seria 803 Cactus

cactus industrial

Przemysłowe aplikacje embedded wymagają, aby nośniki do przechowywania danych były możliwie najmniejszego formatu i jednocześnie spełniały takie parametry jak, wysoka wytrzymałośćniezawodność oraz długa żywotność. Wszystkie te funkcjonalności można znaleźć w przemysłowych kartach microSD firmy Cactus Technologiesseria 803.

Do tej pory karty microSD nie były powszechnie stosowane w przemyśle. Większość z nich jest dedykowana na rynek konsumencki. Są one oparte na pamięci NAND Flash TLC (Tri-Level-Cell) i mają ograniczoną wytrzymałość, zaledwie do 200 zapisów. Zazwyczaj też wszystkie produkty SD i microSD mogą pracować w zakresie temperatur od -25°C do 85°C.  Dla aplikacji, w których wymagana jest wyższa wytrzymałość na trudne warunki otoczenia, jak na przykład konieczność pracy w rozszerzonych temperaturach od -45°C do 90°C Cactus oferuje karty microSD. Są one testowane w większych temperaturach, dlatego posiadają gwarancję niezawodnej pracy przez cały okres eksploatacji w warunkach przemysłowych.

Seria 803 kart micro SD, znajdująca się w ofercie CSI, oparta jest na pamięci NAND Flash SLC i posiada bardzo wysokie cykle zapisu, 70000 cykli to standard. Charakteryzuje się długowiecznościąkontrolą BOM i niezawodnością – microSD mogą pracować ponad 5 lat bez dodatkowego modyfikowania. Sekwencyjny odczyt wynosi 20MB/s, a sekwencyjny zapis – 17MB/sMTBF osiąga wartość 4 mln godzin.

Karty microSD serii 803 dostępne są w pojemnościach od 1 do 4 GB. Mają niewielkie rozmiary (15×11×1mm) oraz małą wagą (około 0.25 gram).

Cactus Technologies łączy także w serii 803 przemysłowej klasy ECCWear LevelingWrite Abort Protection Circuitry oraz Defect Management, dzięki temu czyni to karty microSDnajsolidniejszym z dostępnych produktów.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze przemysłowej karty microSD do swojej aplikacji, prosimy o kontakt z ekspertami CSI.

Cechy

 • Przemysłowy standard SDA wersja 1.1 i 2.0
 • Pojemność karty od 1GB do 4GB
 • Obsługa CPRM
 • Obsługa SPI Mode
 • Unikalny elektroniczny Serial Card ID
 • Odczyt sekwencyjny do 20MB/sec
 • Zapis sekwencyjny do 17MB/sec
 • 4 miliony godzin MTBF
 • Zgodny z RoHS
 • 5 lat gwarancji
 • Memory type SLC NAND
 • Endurance cycles >2 Million
 • Standardowa temperatura pracy (°C) -25~+85
 • Rozszerzona temperatura pracy (°C) -45~+90

Pozostałe aktualności

Boxer-6450-TGU ekonomiczny komputer przemysłowy z procesorami 11 generacji Tiger Lake-U

Firma CSI S.A. ma przyjemność przedstawić ekonomiczny komputer przemysłowy marki Aaeon bazujący na wydajnych procesorach 11 generacji Tiger Lake-U. Jest to odchudzona wersja flagowego komputera BOXER-6643-TGU. Opisywany BOXER-6450-TGU ma wymiary 166 x 118 x 56 mm. Oferuje taki sam…

Dowiedz się więcej

SOM-5993 – wydajny moduł COM Express® Basic Type 7 z Ice Lake

CSI S.A. prezentuje najnowszy modułowy komputer przemysłowy od  firmy Advantech – SOM-5993. Ten wydajny moduł COM Express Basic Type 7 bazuje na niezwykle wydajnych procesorach Intel® Xeon® D z rodziny Ice Lake. Do dyspozycji użytkowników są następujące warianty CPU:…

Dowiedz się więcej

Karty SD i microSD z serii S750/S650 od ATP Electronics

W lipcu 2022 ATP Electronics, światowy lider w dziedzinie pamięci masowych, przedstawił nowe karty SD i microSD z serii S750/S650 3D TLC, zaprojektowane z przeznaczeniem nagrywania non-stop. Wymienione serie spełniają wymagania kamer i rejestratorów cyfrowych (DVR), systemów nadzoru, pojazdów autonomicznych i…

Dowiedz się więcej