Przemysłowe injectory PoE od Antaira

W tym artykule postaramy się przybliżyć Państwu cechy dwóch gigabitowych zasilaczy linii PoE od Antaira Technologies. Wiodący producent przemysłowych urządzeń sieciowych i rozwiązań komunikacyjnych do zastosowań w trudnych warunkach środowiskowych wprowadził na rynek przemysłowe injectory INJ-0200G-60-24-T oraz INJ-C200G-bt-T. Główne zalety tych modeli to duża moc przesyłana przez port PoE, elastyczny zasięg napięcia wejściowego oraz rozszerzony zakres temperatur pracy.

Przemysłowe injectory – zalety zasilaczy PoE

INJ-0200G-60-24-T i INJ-C200G-bt-T są zgodne z IEEE 802.3bt Type 3 (pierwszy) i Type 4 (drugi). Oba przemysłowe injectory są również w pełni kompatybilne ze standardami IEEE 802.3af/at. Jak przystało na rozwiązania przemysłowe zasilacze mogą pracować w temperaturze otoczenia z rozszerzonego zakresu od -40° C do 75° C. Posiadają metalową obudowę z ochroną na poziomie IP30 i mogą być zamontowane na ścianie lub na szynie DIN. Producent zapewnia też 5-letnią gwarancję na oba urządzenia.

INJ-0200G-60-24-T vs INJ-C200G-bt-T

Dzięki użyciu wszystkich par skrętki RJ45 na porcie PoE, INJ-0200G-60-24-T może dostarczyć do 60W dla urządzeń końcowych. Dużą zaletą tego zasilacza PoE jest możliwość zasilania napięciem z zakresu 12~48 VDC. Przy zasilaniu napięciem 12-24V DC, urządzenie może dostarczyć 30W mocy. Gdy zapotrzebowanie mocy jest na poziomie 60W, konieczne będzie dostarczenie napięcia zasilania 24-48V DC. Dla porównania, INJ-C200G-bt-T dostarcza maksymalnie aż 97W dla urządzeń końcowych, a zasilany jest napięciem wejściowym z zakresu 53~57 VDC.

Zastosowanie injectorów PoE

Zasilacze Power over Ethernet (PoE) firmy Antaira zapewniają zasilanie urządzeń zgodnych z PoE, takich jak kamery IP, telefony VoIP i bezprzewodowe punkty dostępowe. Dzięki pełnej zgodności ze standardami Fast Ethernet IEEE 802.3 i 802.3u, działają wyjątkowo sprawnie. Dedykowane są do wielu zastosowań przemysłowych w tym aplikacjach zewnętrznych.

Pozostałe aktualności

Zapraszamy na Targi Kolejowe TRAKO 2021!

Z wielką radością chcielibyśmy Wszystkich zaprosić na 14 Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2021, które odbywają się 21-24 września w Gdańsku. Najnowsze trendy, rozwiązania technologiczne i systemy infrastruktury kolejowej, wszystko w jednym miejscu. Firma CSI S.A. jako dostawca systemów…

Dowiedz się więcej

Obudowy przemysłowe nVent dla fabryk produkujących żywność czy leki

Prezentowane w niniejszym artykule obudowy przemysłowe dedykowane są dla firm w branży spożywczej, farmaceutycznej czy chemicznej. Znajdą zastosowanie również wszędzie tam, gdzie stawiane są wysokie wymagania sanitarne względem bezpieczeństwa, czystości i higieny jakie powinny zostać spełnione w zakładach produkcyjnych….

Dowiedz się więcej

Karty micro SD Apro – nowa linia Seria PHANES

Karty micro SD z serii PHANES firmy APRO wprowadzone do oferty CSI ze względu na wysoką wydajność, dobrą niezawodność i szeroką kompatybilność dedykowane są do zastosowań półprzemysłowych i medycznych. Dzięki zaawansowanej technice oprogramowania układowego…

Dowiedz się więcej