Przemysłowe dyski mSATA mini z pamięcią NAND Flash SLC

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Prezentujemy najnowsze modularne dyski SSD APRO HERMES-D mSATA mini z interfejsem SATA I/II. Dyski bazują na najwyższej jakości pamięci Flash SLC Industrial. Ponadto są zgodne z JEDEC MO-300B. APRO HERMES-D dedykowane są przede wszystkim do komputerów zbudowanych o architekturę mini-ITX oraz pico-ITX. Idealnie sprawdzają się także wszędzie tam, gdzie wymagane jest minimalne zużycie energii podczas pracy, niewielkie rozmiary, mała masa oraz mocne i pewne połączenia bez dodatkowych kabli. Przemysłowe dyski mSATA mini z pamięcią NAND Flash SLC znajdują się w ofercie CSI.

Dyski APRO HERMES-D dostępne są w pojemnościach od 1GB do 16GB. Ze względu na swoje przeznaczenie do aplikacji przemysłowych, są również przystosowane do pracy w rozszerzonym zakresie temperatur od -40 st. C do +85 st. C. Co więcej, przemysłowe dyski mSATA posiadają zaawansowaną technologię Wear Levelling i świetnie obsługują standardowy system monitoringu S.M.A.R.T. dając pełną informację o stopniu zużycia się dysku podczas typowej pracy. Oprócz wymienionych zalet APRO HERMES-D mSATA mini zapewniają również wysoką wydajność. Maksymalny sekwencyjny zapis odbywa się z prędkością 66MB/s, sekwencyjny odczyt to 65MB/s. Ich MTBF osiąga wartość powyżej 4 000 000h, a odporność na wibracje (15G) i uderzenia(1500G) są zgodne z normą MIL-STD-810F.

Przemysłowe dyski mSATA. Najważniejsze parametry

•    Pamięć NAND Flash SLC Industrial

•    Pełna zgodność z interfejsem SATA rev.1.0 i SATA rev. 2.6 (1.5 Gbps oraz 3.0 Gbps)

•    Format kompatybilny ze standardem JEDEC MO-300B

•    Transfery danych:

  • sekwencyjny odczyt do 66 MB/s
  • sekwencyjny zapis do 65 MB/s

•    Średni czas dostępu 0.1ms

•    Temperatury pracy:

  • standard 0°C ~ +70°C
  • industrial -40°C ~ +85°C

•    Wilgotność: 10% ~ 95% bez kondensacji

•    Odporność na uderzenia 1,500G zgodne z MIL-STD-810F

•    Odporność na wibracje 15G zgodne z MIL-STD-810F

•    Wymiary: 29,8 x 26,8 x 3,2 (mm)

•    MTBF: 4,000,000 godzin

•    System monitoringu S.M.A.R.T.

CSI

Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Inne wpisy

conga-SMX95 – wysokowydajny moduł SMARC 2.2 z NXP i.MX 95 dla Edge AI i automatyki przemysłowej

Rynek systemów embedded przechodzi obecnie wyraźną transformację w kierunku rozwiązań Edge Computing oraz Edge AI. Coraz więcej aplikacji przemysłowych, systemów wizyjnych, robotów mobilnych i inteligentnych bram IoT wymaga lokalnego przetwarzania danych, analizy obrazu oraz deterministycznej komunikacji sieciowej. Kluczowe staje… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej

Obudowa nVent Schroff to inwestycja w bezpieczeństwo i ciągłość działania systemów kolejowych

Obudowa ścienna SRW nVent Schroff, certyfikowana zgodnie z normą EN 50125-3 powstała specjalnie z myślą o zastosowaniach kolejowych. Konstrukcję przeznaczono do montażu na ścianie lub słupie. Zapewnia skuteczną ochronę urządzeń instalowanych w środowisku przytorowym. A zatem tam, gdzie występują… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej

Kompaktowy format, pełna funkcjonalność – jak nowe e.MMC odpowiadają na wymagania współczesnych projektów

Współczesny rynek elektroniki systemowej coraz wyraźniej przesuwa się w stronę konstrukcji o bardzo ograniczonej przestrzeni montażowej, wysokim stopniu integracji oraz rosnących wymaganiach dotyczących niezawodności zapisu danych. Projektanci systemów wbudowanych muszą dziś łączyć niewielkie wymiary komponentów z długą żywotnością, stabilnością… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej