Płyta główna Mini-ITX do aplikacji wbudowanych

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Prezentujemy Państwu energooszczędną płytę główną VIA VB7008 w formacie Mini-ITX o wymiarach 17 x 17 cm pracującą w temparaturach od 0 do 50 st. C. Płyta korzysta z procesora VIA C7-D 1.6GHz o niskim poborze energii oraz chipsetu VIA VX900H. VB7008 nie jest rozwiązaniem bezwentylatorowym.

Na płycie istnieje możliwość instalacji do 4GB pamięci RAM 1066MHz DDR3. Jednostka posiada bogatą ilość portów I/O, takich jak 8 portów USB 2.0, 3 porty COM, 1 port Gigabit Ethernet i 2 interfejsy SATA. Funkcjonalność płyty można rozszerzyć poprzez jeden slot PCI. Płyta obsługuje również wyjścia video: VGA i HDMI oraz posiada wysokiej jakości kartę dźwiękową VIA VT1708S.

Funkcjonalność płyty w połączeniu z niewielkimi rozmiarami, daje możliwość jej zastosowania w wielu aplikacjach wymagających wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości przy jednoczesnym zachowaniu rezerw obliczeniowych procesora. Osiągnięto to poprzez silnik graficzny VIA Chrome9 z akceleracją sprzętową dla MPEG2H.264/VC1 wyświetlający obraz HD i 3D/2D bez zbędnego obciążania procesora.

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej