Obudowy Hoffman Watershed z certyfikatem NSF – odpowiednie warunki środowiskowe dla sprzętu przemysłowego

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Obudowy Hoffman WATERSHED są specjalnie zaprojektowane do stosowania przy produkcji żywności i napojów. Obudowa posiada nachyloną górną część, pochyłe krawędzie drzwi, zawiasy bullet-style oraz dodatkowe unikalne cechy, które ułatwiają utrzymanie urządzenia w doskonałej czystości, tak aby spełniło najbardziej restrykcyjne wymagania sanitarne. Wszystkie elementy posiadają certyfikat NSF.

Hoffman WATERSHED to seria obudów ze stali nierdzewnej zarówno wolnostojących, jak i mocowanych na ścianie. Posiadają one funkcje zapobiegające odkładaniu się zanieczyszczeń, m.in. dzięki wyeliminowanie obszarów, na których może gromadzić się woda.

Opatentowane obudowy Hoffman WATERSHED są certyfikowane przez NSF International (https://www.nsf.org/), światowego lidera w ocenie i certyfikacji produktów przemysłu spożywczego, bezpieczeństwa zdrowia publicznego i ochrony środowiska.

Hoffman zaprojektował kilka użytecznych funkcji ułatwiających kompleksowe utrzymanie jednostki w czystości oraz rozwiązania spływu wody. Góra obudowy jest nachylona do dołu pod kątem 20°, co ułatwia spływanie wody i jej czyszczenie. Dodatkowo uniemożliwia postawienie obcych obiektów na dachu obudowy.

Krawędzie drzwi na dole i na górze są pochylone o 20° w celu ułatwienia spływania wody. Kąt otwarcia drzwi wynosi 170°. Ponadto wywinięty na zewnątrz kołnierz uniemożliwia pozostawianie płynów wzdłuż krawędzi otwarcia. Drzwi obudowy są także zabezpieczone uszczelką piankową.

Obudowy Hoffman WATERSHED wykonane są ze stali nierdzewnej typu 304 oraz posiadają zamek ćwierćobrotowy, również ze stali nierdzewnej. Zawiasy są ukryte, a dodatkowo drzwi po ich stronie posiadają zabezpieczenie chroniące przed bezpośrednim działaniem strumienia wody.

W serii UL 4X-rated Hoffman WATERSHED znajduje się 36 obudów w różnych rozmiarach. Dwudrzwiowa seria wolnostojących obudów WATERSHED oferuje 18 modeli. Wśród ich charakterystycznych elementów znajdują się: nachylone szczytyzaokrąglenia, asymetryczne drzwiwywinięty na zewnątrz kołnierztrzypunktowy system zatrzaskowy czy certyfikaty spożywcze.

Opcjonalny zestaw nóg sanitarnych, wyposażony jest w cztery niezależne, regulowane nóżki, pozwalające odpowiednio wypoziomować obudowę. Są one tak zaprojektowane, aby zajmowały minimalną płaszczyznę podłogi, w celu ułatwienia użytkownikom utrzymania pomieszczenia w czystości.

Wśród akcesoriów znajduje się: zestaw montażowy, płyta montażowa, zestaw montażowy odsuwający obudowę od ściany, ryglowane zatrzaski, osuszacz elektryczny H2OMIT. Otwory montażowe w tylnej części obudowy nadają się do montażu bezpośredniego na ścianie lub jako opcja uchwytu odsuwającego obudowę od ściany.

Inne wpisy

Zarządzane produkty NAND od ATP

Omówione w niniejszym artykule produkty NAND od ATP Electronics łączą pamięć flash NAND i kontroler sprzętowy zintegrowane w tym samym pakiecie układów scalonych. Upraszcza to projekt interfejsu aplikacji, umożliwiając wewnętrznemu kontrolerowi zarządzanie pamięcią flash i zwalnia host z…

Czytaj więcej

Kompaktowy de next-TGU8 – duża wydajność w małym formacie!

Komputer jednopłytkowy de next-TGU8 jest wyposażony w procesory Intel® Core™ i7/i5/i3/Celeron® 11. generacji (w zależności od wersji). To pierwszy tego typu komputer jednoukładowy, którego producentem jest AAEON, charakteryzujący się tak małym formatem (86 mm x 55 mm)…

Czytaj więcej

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej