Obudowy GL66 ze stali nierdzewnej dedykowane dla branży spożywczej, farmaceutycznej, logistycznej

obudowy nVent

Obudowy przemysłowe serii GL66 polecane są przez naszych Specjalistów wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba wyposażenia przedsiębiorstwa między innymi w produkty ze stali nierdzewnej. Z uwagi na swoją kwasoodporną konstrukcję GL66 sprawdzają się w przedsiębiorstwach, które prowadzą swoją działalność gospodarczą w zakresie np. produkcji napojów, żywności czy leków, utylizacji odpadów, wytwarzania opakowań. Stalowe obudowy GL66 dedykowane więc są przede wszystkich dla branży spożywczej, farmaceutycznej, morskiej czy logistycznej.

Dużą zaletą prezentowanych obudów przemysłowych jest możliwość ich szybkiej dostawy, gdyż obudowy GL66 produkowane są w Polsce przez Firmę nVent. Ze względu na to, że produkty można zamówić u nas w CSI, cały  proces sprzedażowy od momentu złożenia zamówienia po finalizację przebiega sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Znacznie skrócony jest czas usług serwisowych, które również są realizowane na terenie Polski. Jest to zdecydowany atut zwłaszcza w sytuacjach, gdy przedsiębiorstwo nie może pozwolić sobie na długie przestoje w procesach produkcyjnych.

Przemysłowe obudowy serii GL66 wykonane są w całości ze stali nierdzewnej typu 304, 316L  o stopniu ochrony IP66, UL NEMA Type 4X (posiadamy również obudowy ze stali zwykłej). Występują dwie wersje obudów GL66 – z solidnymi drzwiami z kątem otwarcia 210 stopni oraz z przykręcaną pokrywą. W ofercie znaleźć można również obudowę GL66 z podwójnymi drzwiami. W pierwszej wymienionej wersji, w celu ułatwienia użytkowania marka Hoffman wprowadziła prosty system zmiany strony otwierania drzwi oparty na szybko zdejmowanych zawiasach z klipsem zatrzaskowym.

GL66 są uziemione, mają też unikalne wykończenie kołnierza, zapobiegające przedostaniu się zanieczyszczeń do ich wnętrza. Dla lepszej ochrony znajdującej się wewnątrz elektroniki, przepusty kablowe są podwójnie uszczelkowane. Grubość stali na ściankach obudowy wynosi 1,2 lub 1,5 mm, a grubość drzwi lub pokrywy to 1,5-2 mm. Śruby, które znajdują się w zestawie montażowym, wykonane są ze stali nierdzewnej, natomiast tulejki z mocnego materiału kompozytowego, który dodatkowo pełni funkcję uszczelnienia. Istnieje możliwość modyfikacji obudów GL66 według potrzeb klientów.

Te stalowe obudowy przeznaczone są do aplikacji zewnętrznych i wewnętrznych, w których wymagana jest ochrona antykorozyjna, a także odporność na wodę i działanie żrących środków chemicznych. Dostępne są w ponad 100 standardowych rozwiązaniach katalogowych. Doskonale nadają się do montażu naściennego wszędzie, gdzie ważna jest zarówno wysoka wytrzymałość, jak i estetyczny wygląd.

W naszym sklepie internetowym dostępne są modele obudów GL66 w różnych wersjach zarówno z drzwiami jak i z pokrywą, a także w wybranych rozmiarach. Do obudów oferowane są też akcesoria do kontroli warunków termalnych oraz możliwość przygotowania wycięć według dokumentacji. Natomiast kontaktując się z naszym działem Obudów Przemysłowych otrzymają Państwo szczegółową ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Więcej na temat produktów firmy nVent oraz ich zastosowania

Pozostałe aktualności

Komputer BOXER-8641AI prezentuje do 6x większą wydajność AI dzięki NVIDIA® Jetson AGX Orin™

Łącząc 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor ARM v8.2 z architekturą NVIDIA Ampere, komputer przemysłowy BOXER-8641AI wykorzystuje pełen potencjał NVIDIA Jetson AGX Orin. Ten bezwentylatorowy kompakt posiada 1792 rdzenie CUDA® i 56 rdzeni Tensor dla nawet 200 TOPS. Dzięki czemu oferuje do…

Dowiedz się więcej

Boxer-6450-TGU ekonomiczny komputer przemysłowy z procesorami 11 generacji Tiger Lake-U

Firma CSI S.A. ma przyjemność przedstawić ekonomiczny komputer przemysłowy marki Aaeon bazujący na wydajnych procesorach 11 generacji Tiger Lake-U. Jest to odchudzona wersja flagowego komputera BOXER-6643-TGU. Opisywany BOXER-6450-TGU ma wymiary 166 x 118 x 56 mm. Oferuje taki sam…

Dowiedz się więcej

SOM-5993 – wydajny moduł COM Express® Basic Type 7 z Ice Lake

CSI S.A. prezentuje najnowszy modułowy komputer przemysłowy od  firmy Advantech – SOM-5993. Ten wydajny moduł COM Express Basic Type 7 bazuje na niezwykle wydajnych procesorach Intel® Xeon® D z rodziny Ice Lake. Do dyspozycji użytkowników są następujące warianty CPU:…

Dowiedz się więcej