Nowy standard w zakresie przemysłowych rozwiązań komputerowych

bezwentylatorowy BOX PC

BOXER-6751-ADP od firmy AAEON to bezwentylatorowy BOX PC, dedykowany do instalacji na szynę DIN. To wyjątkowo wszechstronne i wyrafinowane rozwiązanie w niewielkiej obudowie. Zawiera pokaźny wybór interfejsów obsługiwanych przez procesory Intel® Core™ 12. generacji (Core i3, i5, i7) z pamięcią DDR4 do 32GB. Dzięki temu jest on w stanie udźwignąć naprawdę spore obciążenia.

Wyposażony został w rozległy zestaw interfejsów we/wy m. in.: 2 porty DB-9 dla RS-232/422/485, 2 porty Ethernet (2,5 GbE Intel® I226-LM i GbE Intel® I219-LM). Umożliwiają one bezproblemową integrację z kamerami czy rozwiązaniami sieciowymi. A ponadto posiada 6 portów USB (w tym 3 x USB 3.2 Gen 2 i 3 x USB 2.0) oraz 8-bit DIO zapewniające łączność z szeroką gamą urządzeń peryferyjnych.  Zawiera 2 x HDMI 1.4b z możliwością pracy w trybie dual display.

Dzięki obsłudze SATA i NVMe prezentowany kompakt oferuje 2,5” wnękę na SATA III i gniazdo M.2 2280 M-Key. Ponadto, w celu zwiększenia opcji komunikacji, posiada gniazda M.2 2230 E-Key i M.2 3052 B-key (wraz z gniazdem SIM). Tym sposobem zostają zapewnione dodatkowe możliwości rozbudowy (Wi-Fi, Bluetooth, 5G).

BOXER-6751-ADP oferuje olbrzymią wydajność. Kompaktowa obudowa mocowana na szynie DIN (opcjonalnie również na ścianie) zapewnia bezproblemową instalację w ograniczonej przestrzeni. Dzięki rozszerzonemu zakresowi temperatur (od -20°C do +60°C) oraz rozległemu zakresowi zasilania wejściowego od 9 do 36V, prezentowane urządzenie doskonale sprawdzi się w środowiskach o ekstremalnych wahaniach temperatur czy zmiennych źródłach zasilania. Ponadto specjalna konstrukcja radiatora zapewni optymalne odprowadzenie ciepła. Pozwoli także uniknąć problemów z aktywnym chłodzeniem w warunkach fabryki.

Bezwentylatorowy BOX PC efektywnie wyróżnia się w środowiskach Przemysłu 4.0.  Jest zaprojektowany z myślą o sektorach produkcyjnych i energetycznych. Atrybuty zwiększonej trwałości i wyróżniającej się konstrukcji czynią ten komputer idealnym do zastosowań w inteligentnych fabrykach czy morskich aplikacjach energetycznych. Dzięki innowacyjnej konstrukcji w kompaktowej obudowie gwarantuje nowy standard w zakresie przemysłowych rozwiązań komputerowych.

Inne wpisy

Oferta zasilaczy przemysłowych firmy FSP

W niniejszym artykule szczegółowo omówimy dwa nowe modele zasilaczy przemysłowych tj.: YH5151 oraz YH5301, podchodzących z oferty firmy FSP. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i niezawodności, niezbędnych w wielu nowoczesnych zastosowaniach przemysłowych. <a...

Czytaj więcej

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej