Nowa strona internetowa na 20-lecie CSI!

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Z okazji naszego jubileuszu 20-lecia działalności, postanowiliśmy uruchomić nową wersję naszej strony internetowej, która jest dostępna pod nowym adresem www.csi.pl. Witryna zyskała nie tylko estetyczną szatę graficzną, ale wzbogacono ją o nowoczesne i korzystne rozwiązania, które pozwalają na prostszy i szybszy dostęp do materiałów na niej zawartych.

Na nowej stronie można znaleźć szczegółowe informacje o naszej firmie, ofertę produktową wraz ze zdjęciami i opisami technicznymi, informacje o najciekawszych wydarzeniach firmowych oraz dane kontaktowe. Klient ma możliwość bezpośredniego zadania pytania o wybrany produkt z oferty oraz dopisania się do listy Newslettera. Zalogowani użytkownicy mają możliwość zakupu produktów przez sklep internetowy. Klient ma teraz dostęp do wcześniejszych zamówień oraz może w każdej chwili modyfikować dane zawarte w jego profilu. W stosunku do starszej wersji witryny zmienione zostało także wyszukiwanie produktów – jest teraz szybsze i prostsze – wystarczy podać kod produktu, część nazwy lub opisu. Witryna jest przystosowana do wyświetlania na telefonach komórkowych.

Jednocześnie informujemy, że strona www.csi.pl przez cały czas będzie udoskonalana oraz dostosowywana do potrzeb odwiedzających użytkowników, czyniąc ją jeszcze bardziej przyjazną i przejrzystą.

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej