ATP Velocity SI PRO do zastosowań przemysłowych

dysk Velocity ATP

ATP Velocity SI PRO, znajdujące się w ofercie naszej firmy, to w tym momencie najnowsze i najszybsze dyski przemysłowe SSD na świecie. Zostały one wykonane w najbardziej zaawansowanej technologii NAND Flash SLC (Single Level Cell); posiadają format 2.5”. Dyski są przystosowane do pracy w każdym wymagającym środowisku. Mogą pracować zarówno w bardzo ujemnych temperaturach (od -40°C), jak i ekstremalnie wysokich, aż do +85°C. Jednocześnie są maksymalnie wydajne – umożliwiają sekwencyjny zapis i odczyt do 500 MB/s. Funkcja ta jest możliwa dzięki wysokiej przepustowości interfejsu SATA v3.0 wynoszącej 6Gb/s.

Pojemności: 30GB/60GB/120GB/240GB

Producent: ATP Electronics

Dyski ATP Velocity SI PRO charakteryzują się też wysoką uniwersalnością, są w pełni kompatybilne ze standardem SATA 3Gb/s i 1.5 Gb/s z komendami NCQ/TRIM. Do wszystkich podanych zalet można zaliczyć jeszcze wysoką wydajność IOPS 4kB: 60 000 operacji dla odczytu i 20 000 operacji dla zapisu. Ponadto ich funkcjonalność jest zwiększona poprzez zaawansowaną technologię ATP Power Protector, która chroni zapisane na dysku dane przy nieoczekiwanej awarii zasilania. Zastosowana dodatkowa funkcja Secure Erase zapewnia bezpieczne wymazywanie danych z dysku twardego bez możliwości ich późniejszego odzyskania. Program ten jest idealny dla krytycznych aplikacji rządowych i wojskowych z podwyższonymi wymogami bezpieczeństwa. Dyski posiadają certyfikaty CEFCC&VCCI i są kompatybilne z dyrektywą RoHS.

Do najważniejszych parametrów dysków ATP Velocity SI PRO SSD SATA-III można zaliczyć:

 • Pojemności od 30 GB do 240 GB
 • Pamięć NAND Flash SLC
 • Duża szybkość transferu danych:
 • do 500 MB/s sekwencyjny odczyt i zapis
 • Wersja do pracy w rozszerzonym zakresie temperatur: -40°C ~ +85°C
 • SATA III (6GB/s) oraz pełna kompatybilność w dół ze standardem SATA II (3 GB/s) i SATA I (1.5 GB/s)
 • Odczyt dla plików 4kB: 60 000 IOPS
 • Zapis dla plików 4kB: 20 000 IOPS
 • Ochrona danych przy nieoczekiwanej awarii zasilania: ATP Power Protector
 • Funkcja Secure Erase
 • Obsługa komend NCQ/TRIM

Dysk ATP Velocity SI WT 2,5″ IDE (temp. -40/85C) SLC

Dysk ATP Velocity SI 2,5″ IDE (temp. 0/70C) SLC

Inne wpisy

176-warstwowe dyski SSD PCIe Gen 4 x4 M.2 i U.2 od ATP

CSI S.A. ma przyjemność zaprezentować innowacyjne i niezwykle szybkie dyski półprzewodnikowe (SSD) z serii N601 M.2 2280 i U.2 od ATP Electronics. Te 176-warstwowe dyski przemysłowe wyposażone są w interfejs PCIe 4. generacji i obsługują protokół NVMe. Prędkość…

Czytaj więcej

MIO-5377 – 3,5” komputer jednopłytkowy z procesorami 12. i 13. generacji

CSI S.A przedstawia MIO-5377, nowość marki Advantech. Jest to 3,5” komputer jednopłytkowy typu SBC z najnowszymi procesorami Intel® Core™ 12. i 13. generacji. Produkt oferuje maksymalnie do 14 rdzeni i 20 wątków przy TDP wynoszącym 28 watów….

Czytaj więcej

Obudowa nabiurkowa w stylu RatiopacPRO

Producenci urządzeń elektronicznych na całym świecie coraz częściej wymagają, aby wygląd i funkcjonalność ich obudów do komputerów odzwierciedlał wartości i tożsamość marki korporacyjnej. Tradycyjne sposoby dostosowywania obudów są jednak czasochłonne, nieelastyczne i wymagają dodatkowych narzędzi. Firma CSI S.A.…

Czytaj więcej