Media Player DS-082 do Digital Signage

media-player-DS

Odtwarzacz multimedialny Advantech serii DS-082, mierzący zaledwie 19 mm grubości, to ultra cienki media player przeznaczony dla aplikacji Digital Signage. Współpracuje z procesorami AMD Ryzen serii V1000/R1000 i jest wyposażony w aż 4 złącza HDMI. Na serię DS-082 składa się 6 modeli z czego modele DS-082GBF-U0A1E oraz DS-082GBF-U6A1E wyróżniają się bezwentylatorową pracą.

Możliwości komunikacyjne playera DS-082

Media Player DS-082 obsługuje dwa złącza pamięci 260-pin SODIMM, które mogą być obsadzone maksymalnie 32GB pamięci typu DDR4 2400MHz. Modele DS-082GFF1-U0A1E oraz DS-082GFF1-U6A1E wyróżniają się dodatkową obsługą 128GB pamięci SSD. Zintegrowana grafika AMD Radeon Vega oferuje równoczesne wyświetlanie trzech (R1000) lub czterech (V1000) obrazów jednocześnie, w tym dwóch w rozdzielczości do 4K (3840 x 2160) za pośrednictwem portów HDMI i zapewnia doskonałe wrażenia wizualne. Player DS-082 jest wyposażony w zintegrowany kontroler sieciowy Gigabit Ethernet RTL8111G oraz cztery porty USB, w tym dwa USB 2.0 i dwa USB 3.0. Bogate możliwości komunikacyjne playera DS-082 to także port szeregowy RS-232, jedno wyjście Audio (SPDIF/Line-out/ Mic-in) oraz dwa złącza M.2 w tym jeden M.2 2242 na kluczu M do podłączenia dysków SSD i jeden port M.2 2230 na kluczu E do obsługi WiFi lub Bluetooth.

Konstrukcja, montaż i obsługa systemów

Player DS-082 został zaprojektowany w oparciu o bezprzewodową konstrukcję ułatwiającą konserwację oraz optymalne rozwiązania termalne. Cienka obudowa o grubości 19 mm (180 x 190 x 19 mm) idealnie sprawdza się w aplikacjach w ograniczonej przestrzeni. Urządzenie obsługuje systemy operacyjne Windows 10 x64, a także oprogramowanie Advantech API WISE-PaaS/RMM oraz WebAccess/SignageCMS. Te wbudowane systemy dają szerokie możliwości zdalnej obsługi. Pozwalają one zarówno na zdalne monitorowanie stanu urządzenia, jak i zarządzanie generowanym contentem. Programowy watchdog na bieżąco monitoruje prawidłową pracę urządzenia, a w przypadku awarii automatycznie przeprowadza restart. Player może być zamontowany nabiurkowo, naściennie, a także za pomocą szyny VESA. Pracuje bezawaryjnie w zakresie temperatur od 0°C do 40°C oraz jest zasilany napięciem 19 V DC.

Media Player Digital Signage – zastosowanie

Digital Signage jest niewątpliwie najbardziej interaktywnym i spersonalizowanym narzędziem komunikacji, łączącym reklamodawców z odbiorcami. Inteligentne rozwiązania Digital Signage Advantech spełniają większość wymagań biznesowych, od pojedynczego sklepu komercyjnego do zaawansowanych przemysłowych zastosowań. Wszystkie playery Digital Signage od Advantech są wyposażone w oprogramowanie gwarantujące zarządzanie treścią i monitorowanie urządzeń. Możliwość zastosowania modułów bezprzewodowych pozwala na pełną elastyczność i całkowite bezpieczeństwo komunikacji. Media player dla Digital Signage obejmuje szeroki zakres zastosowań, są to zarówno restauracje typu „fast food”, czyli kioski do samodzielnego zamawiania czy tablice eMenu. To także oznakowanie produktów w sklepach detalicznych, kioski samoobsługowe czy ścienne wyświetlacze wideo. Playery są także wykorzystywane w transporcie jako interaktywne informacje dla pasażerów. Media Playery są niezastąpione również w aplikacjach związanych z rozrywką, także w branży gamingowej oraz transmisji multimedialnej.

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu o playerze DS-082, w którym zaprezentowane zostały najważniejsze funkcje modelu DS-082GBF-U0A1E: Kliknij TUTAJ

Specyfikacje produktów: DS-082GBF-U6A1E   DS-082GB-U6A1E   DS-082GBF-U0A1E   DS-082GB-U0A1E   DS-082GB-T4A1E

Pozostałe aktualności

Klimatyzatory przemysłowe antykorozyjne dedykowane dla branży chemicznej, spożywczej czy farmaceutycznej

Klimatyzatory przemysłowe SpectraCool AC posiadają wiele zalet pozwalających na skuteczne chłodzenie w trudnych warunkach przemysłowych. Ich zaletą jest niezawodny termostat mechaniczny, solidna konstrukcja czy aktywne zarządzanie kondensatem. Wyposażone są w zaawansowane systemy antykorozyjne, które zapewniają wiodącą w branży ochronę….

Dowiedz się więcej

Kompakt na szynę DIN z możliwością wyświetlania obrazów w formacie 4K

Komputer przemysłowy ARK-1220L-S6A1E to kompaktowy, bezwentylatorowy komputer PC, wyposażony w energooszczędny czterordzeniowy procesor Intel® Atom™ E3940, 1.6 GHz, z dostępnymi od przodu portami I/O. Producent tego mini PC, firma Advantech, proponuje jego wykorzystanie w automatyzacji maszyn lub inteligentnych…

Dowiedz się więcej

Klimatyzatory przemysłowe do szaf sterowniczych – Wyprzedaż!

CSI S.A. zaprasza do zapoznania się z ofertą wyprzedażową na klimatyzatory przemysłowe do szaf sterowniczych i serwerowych. Lista obejmuje klimatyzatory marki Hoffman z polskiej fabryki w Dzierżoniowie takie jak V-Series, SpectraCool: Compact Narrow i SlimFit, oraz…

Dowiedz się więcej