Media Player DS-082 do Digital Signage

media-player-DS

Odtwarzacz multimedialny Advantech serii DS-082, mierzący zaledwie 19 mm grubości, to ultra cienki media player przeznaczony dla aplikacji Digital Signage. Współpracuje z procesorami AMD Ryzen serii V1000/R1000 i jest wyposażony w aż 4 złącza HDMI. Na serię DS-082 składa się 6 modeli z czego modele DS-082GBF-U0A1E oraz DS-082GBF-U6A1E wyróżniają się bezwentylatorową pracą.

Możliwości komunikacyjne playera DS-082

Media Player DS-082 obsługuje dwa złącza pamięci 260-pin SODIMM, które mogą być obsadzone maksymalnie 32GB pamięci typu DDR4 2400MHz. Modele DS-082GFF1-U0A1E oraz DS-082GFF1-U6A1E wyróżniają się dodatkową obsługą 128GB pamięci SSD. Zintegrowana grafika AMD Radeon Vega oferuje równoczesne wyświetlanie trzech (R1000) lub czterech (V1000) obrazów jednocześnie, w tym dwóch w rozdzielczości do 4K (3840 x 2160) za pośrednictwem portów HDMI i zapewnia doskonałe wrażenia wizualne. Player DS-082 wyposażono także w zintegrowany kontroler sieciowy Gigabit Ethernet RTL8111G oraz cztery porty USB, w tym dwa USB 2.0 i dwa USB 3.0. Bogate możliwości komunikacyjne playera DS-082 to także port szeregowy RS-232, jedno wyjście Audio (SPDIF/Line-out/ Mic-in) oraz dwa złącza M.2 w tym jeden M.2 2242 na kluczu M do podłączenia dysków SSD i jeden port M.2 2230 na kluczu E do obsługi WiFi lub Bluetooth.

Konstrukcja, montaż i obsługa systemów

Player DS-082 zaprojektowano w oparciu o bezprzewodową konstrukcję ułatwiającą konserwację oraz optymalne rozwiązania termalne. Cienka obudowa o grubości 19 mm (180 x 190 x 19 mm) idealnie sprawdza się w aplikacjach w ograniczonej przestrzeni. Urządzenie obsługuje systemy operacyjne Windows 10 x64, a także oprogramowanie Advantech API WISE-PaaS/RMM oraz WebAccess/SignageCMS. Te wbudowane systemy dają szerokie możliwości zdalnej obsługi. Pozwalają one zarówno na zdalne monitorowanie stanu urządzenia, jak i zarządzanie generowanym contentem. Programowy watchdog na bieżąco monitoruje prawidłową pracę urządzenia, a w przypadku awarii automatycznie przeprowadza restart. Player można zamontować nabiurkowo, naściennie, a także za pomocą szyny VESA. Pracuje bezawaryjnie w zakresie temperatur od 0°C do 40°C, a zasilanie wynosi 19 V DC.

Media Player Digital Signage – zastosowanie

Digital Signage jest niewątpliwie najbardziej interaktywnym i spersonalizowanym narzędziem komunikacji, łączącym reklamodawców z odbiorcami. Inteligentne rozwiązania Digital Signage Advantech spełniają większość wymagań biznesowych, od pojedynczego sklepu komercyjnego do zaawansowanych przemysłowych zastosowań. Wszystkie playery Digital Signage producent wyposażył w oprogramowanie gwarantujące zarządzanie treścią i monitorowanie urządzeń. Możliwość zastosowania modułów bezprzewodowych pozwala na pełną elastyczność i całkowite bezpieczeństwo komunikacji. Media player dla Digital Signage obejmuje szeroki zakres zastosowań, są to zarówno restauracje typu „fast food”, czyli kioski do samodzielnego zamawiania czy tablice eMenu. To także oznakowanie produktów w sklepach detalicznych, kioski samoobsługowe czy ścienne wyświetlacze wideo. Playery są także wykorzystywane w transporcie jako interaktywne informacje dla pasażerów. Media Playery są niezastąpione również w aplikacjach związanych z rozrywką, także w branży gamingowej oraz transmisji multimedialnej.

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu o playerze DS-082, w którym zaprezentowane zostały najważniejsze funkcje modelu DS-082GBF-U0A1E:

Specyfikacje produktów: DS-082GBF-U6A1E   DS-082GB-U6A1E   DS-082GBF-U0A1E   DS-082GB-U0A1E   DS-082GB-T4A1E

Inne wpisy

Oferta zasilaczy przemysłowych firmy FSP

W niniejszym artykule szczegółowo omówimy dwa nowe modele zasilaczy przemysłowych tj.: YH5151 oraz YH5301, podchodzących z oferty firmy FSP. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i niezawodności, niezbędnych w wielu nowoczesnych zastosowaniach przemysłowych. <a...

Czytaj więcej

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej