Przygotowujemy się do konferencji Axon Media w Lublinie

konferencja Axon Media

Co, gdzie, kiedy?

W dniu 21.06 i 22.06 CSI S.A. weźmie udział w dwóch konferencjach organizowanych przez Firmę Axon Media pt. „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” oraz „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych – Kierunek Przemysł 4.0”.

Konferencje Axon Media to jak zwykle przegląd nowości i ciekawych rozwiązań. W programie zaplanowano wykłady i prelekcje, a także interesujące warsztaty w temacie: „Technologia Ultradźwiękowa w praktyce”.

Bezpłatna rejestracja na konferencję w dniu 21.06 -> KLIKNIJ TUTAJ

Bezpłatna rejestracja na konferencję w dniu 22.06 -> KLIKNIJ TUTAJ

Nasze produkty –  nVent Schroff

Ze swojej strony CSI S.A. będzie reprezentować markę nVent Schoff. A tym samym intensywnie prezentować rozwiązania dedykowane firmom z szeroko rozumianej automatyki w zakresie obudów przemysłowych. Zainteresowanym z chęcią opowiemy o tym, że obudowy przemysłowe nVent Schroff są odporne na wstrząsy i wibracje oraz skrajne temperatury. I dlaczego sprawdzają się w trudnych warunkach przemysłowych. Zaprezentujemy też solidną i elastyczną platformę obudów. Dostępną w wersjach przenośnych, desktop oraz do montażu w systemach 19” i posiadającą wysoki stopień ochrony przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Będzie można u nas zobaczyć kasety mechaniki 19″ (EuropacPRO, multipacPRO), chroniące znajdującą się w ich wnętrzu elektronikę. Również odporne na wstrząsy i wibracje. Nowością są niezwykle wytrzymałe prowadnice w 4 typach, przeznaczone do zastosowań kolejowych, zapewniające niepalność, niewydzielanie substancji toksycznych oraz spełniające normy: UL94 V-0, EN 45545-2, R22, R23, R24, RoHS i REACH. A ponadto zaprezentujemy niedawno wprowadzony na rynek produkt – Rack Safety Plus (PDU). Modułową jednostkę dystrybucji zasilania przeznaczoną do montażu rack w szafach mechaniki 19”, zasilającą urządzenia elektryczne i elektroniczne. Pełni ona rolę centralnego wyłącznika zasilania z funkcją wyłączenia awaryjnego.

Już dziś serdecznie zapraszamy na stoisko CSI S.A., gdzie na wszelkie pytania w zakresie doradztwa, projektowania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań obudów przemysłowych do systemów komputerowych z przyjemnością będą odpowiadać nasi doświadczeni eksperci.

Ponadto – jak zwykle u nas – konkurs z wyjątkowymi nagrodami!

Gorąco zachęcamy !

Pozostałe aktualności

conga-B7XI – Ultrawydajny moduł COMe type 7 Basic z Ice Lake

Mamy przyjemność zaprezentować najnowszy modułowy komputer przemysłowy conga-B7XI w standardzie COMe type 7 Basic od firmy congatec. Wspominany komputer bazuje na bardzo wydajnych procesorach Intel® Xeon® D z rodziny Ice Lake. Dodatkowo maksymalna ilość obsługiwanej pamięci operacyjnej to 128GB DDR4…

Dowiedz się więcej

PoE+ czy PoE++? Jak wybrać odpowiedni switch?

W najnowszej publikacji naszego działu Consulting techniczny analizujemy technologię PoE, czyli Power over Ethernet. To znana od niemal dwóch dekad technologia, która pozwala na przesyłanie danych i zasilania tym samym kablem Ethernet. Rozwój sieci komputerowych i urządzeń IoT spowodował, że standard…

Dowiedz się więcej

Rozbudowa magistrali Compact PCI Serial w oparciu o rozwiązania firmy nVent Schroff

Śpieszymy poinformować, że w zakładce „Consulting Techniczny” pojawił się bardzo ciekawy artykuł na temat rozwoju magistrali Compact PCI Serial. Piszemy w nim m.in. o tym, że: Firma nVent Schroff, jako pionier w środowisku Compact PCI Serial, rozszerzyła rodzinę tych produktów,…

Dowiedz się więcej