Przygotowujemy się do konferencji Axon Media w Lublinie

konferencja Axon Media

Co, gdzie, kiedy?

W dniu 21.06 i 22.06 CSI S.A. weźmie udział w dwóch konferencjach organizowanych przez Firmę Axon Media pt. „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” oraz „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych – Kierunek Przemysł 4.0”.

Konferencje Axon Media to jak zwykle przegląd nowości i ciekawych rozwiązań. W programie zaplanowano wykłady i prelekcje, a także interesujące warsztaty w temacie: „Technologia Ultradźwiękowa w praktyce”.

Bezpłatna rejestracja na konferencję w dniu 21.06 -> KLIKNIJ TUTAJ

Bezpłatna rejestracja na konferencję w dniu 22.06 -> KLIKNIJ TUTAJ

Nasze produkty –  nVent Schroff

Ze swojej strony CSI S.A. będzie reprezentować markę nVent Schoff. A tym samym intensywnie prezentować rozwiązania dedykowane firmom z szeroko rozumianej automatyki w zakresie obudów przemysłowych. Zainteresowanym z chęcią opowiemy o tym, że obudowy przemysłowe nVent Schroff są odporne na wstrząsy i wibracje oraz skrajne temperatury. I dlaczego sprawdzają się w trudnych warunkach przemysłowych. Zaprezentujemy też solidną i elastyczną platformę obudów. Dostępną w wersjach przenośnych, desktop oraz do montażu w systemach 19” i posiadającą wysoki stopień ochrony przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Będzie można u nas zobaczyć kasety mechaniki 19″ (EuropacPRO, multipacPRO), chroniące znajdującą się w ich wnętrzu elektronikę. Również odporne na wstrząsy i wibracje. Nowością są niezwykle wytrzymałe prowadnice w 4 typach, przeznaczone do zastosowań kolejowych, zapewniające niepalność, niewydzielanie substancji toksycznych oraz spełniające normy: UL94 V-0, EN 45545-2, R22, R23, R24, RoHS i REACH. A ponadto zaprezentujemy niedawno wprowadzony na rynek produkt – Rack Safety Plus (PDU). Modułową jednostkę dystrybucji zasilania przeznaczoną do montażu rack w szafach mechaniki 19”, zasilającą urządzenia elektryczne i elektroniczne. Pełni ona rolę centralnego wyłącznika zasilania z funkcją wyłączenia awaryjnego.

Już dziś serdecznie zapraszamy na stoisko CSI S.A., gdzie na wszelkie pytania w zakresie doradztwa, projektowania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań obudów przemysłowych do systemów komputerowych z przyjemnością będą odpowiadać nasi doświadczeni eksperci.

Ponadto – jak zwykle u nas – konkurs z wyjątkowymi nagrodami!

Gorąco zachęcamy !

Inne wpisy

Oferta zasilaczy przemysłowych firmy FSP

W niniejszym artykule szczegółowo omówimy dwa nowe modele zasilaczy przemysłowych tj.: YH5151 oraz YH5301, podchodzących z oferty firmy FSP. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i niezawodności, niezbędnych w wielu nowoczesnych zastosowaniach przemysłowych. <a...

Czytaj więcej

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej