Przygotowujemy się do konferencji Axon Media w Lublinie

Co, gdzie, kiedy?

W dniu 21.06 i 22.06 CSI S.A. weźmie udział w dwóch konferencjach organizowanych przez Firmę Axon Media pt. „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” oraz „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych – Kierunek Przemysł 4.0”.

Konferencje Axon Media to jak zwykle przegląd nowości i ciekawych rozwiązań. W programie zaplanowano wykłady i prelekcje, a także interesujące warsztaty w temacie: „Technologia Ultradźwiękowa w praktyce”.

Bezpłatna rejestracja na konferencję w dniu 21.06 -> KLIKNIJ TUTAJ

Bezpłatna rejestracja na konferencję w dniu 22.06 -> KLIKNIJ TUTAJ

Nasze produkty –  nVent Schroff

Ze swojej strony CSI S.A. będzie reprezentować markę nVent Schoff. A tym samym intensywnie prezentować rozwiązania dedykowane firmom z szeroko rozumianej automatyki w zakresie obudów przemysłowych. Zainteresowanym z chęcią opowiemy o tym, że obudowy przemysłowe nVent Schroff są odporne na wstrząsy i wibracje oraz skrajne temperatury. I dlaczego sprawdzają się w trudnych warunkach przemysłowych. Zaprezentujemy też solidną i elastyczną platformę obudów. Dostępną w wersjach przenośnych, desktop oraz do montażu w systemach 19” i posiadającą wysoki stopień ochrony przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Będzie można u nas zobaczyć kasety mechaniki 19″ (EuropacPRO, multipacPRO), chroniące znajdującą się w ich wnętrzu elektronikę. Również odporne na wstrząsy i wibracje. Nowością są niezwykle wytrzymałe prowadnice w 4 typach, przeznaczone do zastosowań kolejowych, zapewniające niepalność, niewydzielanie substancji toksycznych oraz spełniające normy: UL94 V-0, EN 45545-2, R22, R23, R24, RoHS i REACH. A ponadto zaprezentujemy niedawno wprowadzony na rynek produkt – Rack Safety Plus (PDU). Modułową jednostkę dystrybucji zasilania przeznaczoną do montażu rack w szafach mechaniki 19”, zasilającą urządzenia elektryczne i elektroniczne. Pełni ona rolę centralnego wyłącznika zasilania z funkcją wyłączenia awaryjnego.

Już dziś serdecznie zapraszamy na stoisko CSI S.A., gdzie na wszelkie pytania w zakresie doradztwa, projektowania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań obudów przemysłowych do systemów komputerowych z przyjemnością będą odpowiadać nasi doświadczeni eksperci.

Ponadto – jak zwykle u nas – konkurs z wyjątkowymi nagrodami!

Gorąco zachęcamy !

Pozostałe aktualności

Komputer BOXER-8641AI prezentuje do 6x większą wydajność AI dzięki NVIDIA® Jetson AGX Orin™

Łącząc 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor ARM v8.2 z architekturą NVIDIA Ampere, komputer przemysłowy BOXER-8641AI wykorzystuje pełen potencjał NVIDIA Jetson AGX Orin. Ten bezwentylatorowy kompakt posiada 1792 rdzenie CUDA® i 56 rdzeni Tensor dla nawet 200 TOPS. Dzięki czemu oferuje do…

Dowiedz się więcej

Boxer-6450-TGU ekonomiczny komputer przemysłowy z procesorami 11 generacji Tiger Lake-U

Firma CSI S.A. ma przyjemność przedstawić ekonomiczny komputer przemysłowy marki Aaeon bazujący na wydajnych procesorach 11 generacji Tiger Lake-U. Jest to odchudzona wersja flagowego komputera BOXER-6643-TGU. Opisywany BOXER-6450-TGU ma wymiary 166 x 118 x 56 mm. Oferuje taki sam…

Dowiedz się więcej

SOM-5993 – wydajny moduł COM Express® Basic Type 7 z Ice Lake

CSI S.A. prezentuje najnowszy modułowy komputer przemysłowy od  firmy Advantech – SOM-5993. Ten wydajny moduł COM Express Basic Type 7 bazuje na niezwykle wydajnych procesorach Intel® Xeon® D z rodziny Ice Lake. Do dyspozycji użytkowników są następujące warianty CPU:…

Dowiedz się więcej