Komputer PICO-EHL4-SEMI z oszczędnymi procesorami Intel® Celeron® J6412 oraz N6210

Komputer PICO-EHL4-SEMI

Firma CSI S.A. poszerza ofertę komputerów Mini PC o nowy produkt z serii PICO-SEMI od AAEON. Komputer PICO-EHL4-SEMI jest dostępny w dwóch wersjach procesorowych: Intel® Celeron® J6412 o mocy 10 W i Intel® Celeron® N6210 o mocy 6,5 W.

Opcje rozbudowy

Nowy PICO-EHL4-SEMI oferuje do 16GB wbudowanej pamięci LPDDR4x 3200MHz w celu szybkiej transmisji danych. Komputer może docelowo oferować aż do 128 GB pamięci eMMC 5.1 (domyślnie: 32 GB). Dzięki M.2 E-key 2230 i mPCIe/mSATA, PICO-EHL4-SEMI posiada dodatkowe opcje rozbudowy, które pozwalają na zastosowanie komputera w projektach przemysłowych, wymagających szybkiej i niezawodnej komunikacji sieciowej.

Dodatkowe parametry

Niezawodny PICO-EHL4-SEMI zawiera szeroką gamę interfejsów. Może łączyć się z wieloma urządzeniami dzięki dwóm portom GbE LAN oraz dwóm portom USB (USB 3.2 Gen 2 x 2). Wyposażony jest w grafikę nowej generacji Intel® UHD Graphics oraz opcjonalną obsługę dwóch portów COM. Interfejs HDMI 2.0 umożliwia podłączenie wyświetlacza 4K (60Hz). Programowalny Watchdog monitoruje prawidłową pracę urządzenia, a w razie awarii samodzielnie przeprowadza automatyczny restart systemu. Komputer obsługuje również systemy Windows oraz Linux Ubuntu.

Kompaktowa obudowa

Przemysłowy komputer PICO-EHL4-SEMI z chłodzeniem pasywnym działa niezwykle cicho i jest łatwy w konserwacji. Bezwentylatorowy komputer jest również przystosowany do pracy w temperaturach od 0°C do 50°C. Jego zasilanie wynosi 12V ATX. Ponadto kompaktowa obudowa (122mm x 80.8mm x 44.4mm) sprawia, że PICO-EHL4-SEMI stanowi wszechstronne rozwiązanie pod względem potencjału wdrożeniowego.

Zastosowanie PICO-EHL4-SEMI

Komputer PICO-EHL4-SEMI oferuje ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie komputerowe na rynku przemysłowym. Znajdzie zastosowanie w różnorodnych branżach przemysłowych, tj. IoT (Internet of things), Digital Signage, inteligentny handel detaliczny i automatyka przemysłowa (sterowanie przemysłowe). Jest również doskonałym wyborem do projektów związanych z automatyzacją procesów. Szczególnie dobrze sprawdzi się w integracji z systemami POS (Point of Sale, kasa fiskalna) oraz systemami samoobsługowymi (KIOSK).

Inne wpisy

Komputer BOXER-8621AI z modułem NVIDIA® Jetson Orin Nano™

CSI S.A. prezentuje nowy komputer BOXER-8621AI wyposażony w moduł AI NVIDIA® Jetson Orin Nano™ od AAEON. Oparto go na 6-rdzeniowym procesorze Cortex®-A78AE. To kompaktowe urządzenie z zakresu dedykowanych rozwiązań AI gwarantuje doskonałą wydajność obliczeniową, dochodzącą nawet do…

Czytaj więcej

Płyta główna MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji dla IoT Edge

CSI S.A. przedstawia MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji (dawniej Alder Lake PS). Jest to nowa przemysłowa płyta główna w formacie Mini-ITX marki AAEON. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading zintegrowanej ze sprzętem, MIX-ALPSD1 stanowi zrównoważone rozwiązanie dla projektów wymagających…

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL. Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora….

Czytaj więcej