Komputer PICO-EHL4-SEMI z oszczędnymi procesorami Intel® Celeron® J6412 oraz N6210

Komputer PICO-EHL4-SEMI

Firma CSI S.A. poszerza ofertę komputerów Mini PC o nowy produkt z serii PICO-SEMI od AAEON. Komputer PICO-EHL4-SEMI jest dostępny w dwóch wersjach procesorowych: Intel® Celeron® J6412 o mocy 10 W i Intel® Celeron® N6210 o mocy 6,5 W.

Opcje rozbudowy

Nowy PICO-EHL4-SEMI oferuje do 16GB wbudowanej pamięci LPDDR4x 3200MHz w celu szybkiej transmisji danych. Komputer może docelowo oferować aż do 128 GB pamięci eMMC 5.1 (domyślnie: 32 GB). Dzięki M.2 E-key 2230 i mPCIe/mSATA, PICO-EHL4-SEMI posiada dodatkowe opcje rozbudowy, które pozwalają na zastosowanie komputera w projektach przemysłowych, wymagających szybkiej i niezawodnej komunikacji sieciowej.

Dodatkowe parametry

Niezawodny PICO-EHL4-SEMI zawiera szeroką gamę interfejsów. Może łączyć się z wieloma urządzeniami dzięki dwóm portom GbE LAN oraz dwóm portom USB (USB 3.2 Gen 2 x 2). Wyposażony jest w grafikę nowej generacji Intel® UHD Graphics oraz opcjonalną obsługę dwóch portów COM. Interfejs HDMI 2.0 umożliwia podłączenie wyświetlacza 4K (60Hz). Programowalny Watchdog monitoruje prawidłową pracę urządzenia, a w razie awarii samodzielnie przeprowadza automatyczny restart systemu. Komputer obsługuje również systemy Windows oraz Linux Ubuntu.

Kompaktowa obudowa

Przemysłowy komputer PICO-EHL4-SEMI z chłodzeniem pasywnym działa niezwykle cicho i jest łatwy w konserwacji. Bezwentylatorowy komputer jest również przystosowany do pracy w temperaturach od 0°C do 50°C. Jego zasilanie wynosi 12V ATX. Ponadto kompaktowa obudowa (122mm x 80.8mm x 44.4mm) sprawia, że PICO-EHL4-SEMI stanowi wszechstronne rozwiązanie pod względem potencjału wdrożeniowego.

Zastosowanie PICO-EHL4-SEMI

Komputer PICO-EHL4-SEMI oferuje ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie komputerowe na rynku przemysłowym. Znajdzie zastosowanie w różnorodnych branżach przemysłowych, tj. IoT (Internet of things), Digital Signage, inteligentny handel detaliczny i automatyka przemysłowa (sterowanie przemysłowe). Jest również doskonałym wyborem do projektów związanych z automatyzacją procesów. Szczególnie dobrze sprawdzi się w integracji z systemami POS (Point of Sale, kasa fiskalna) oraz systemami samoobsługowymi (KIOSK).

Inne wpisy

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej

Komputery panelowe OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 i PPC-3150S-RB

W niniejszym artykule dokonamy zestawienia dwóch typów komputerów panelowych różnych producentów. Będą to PPC-3150S-RB firmy Advantech oraz OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 firmy AAEON, oferujące zaawansowane możliwości i solidną konstrukcję, co czyni je idealnymi rozwiązaniami dla szerokiego zakresu zastosowań…

Czytaj więcej