Komputer jednopłytowy uhonorowany nagrodą „Military & Aerospace Electronics Innovators Awards”

komputer-jednoplytowy

Komputer jednopłytowy VPX3U-XAVIER-SBC (WOLF-12TP) wprowadzony do oferty w CSI uhonorowany został nagrodą przyznaną przez amerykański Magazyn Military & Aerospace Electronics. Szczególną zaletą tego modelu jest szybka transmisja danych, imponująca moc obliczeniowa czy niski pobór mocy.

VPX3U-XAVIER-SBC do zastosowań wojskowych, lotniczych i sztucznej inteligencji (AI)

Model VPX3U-XAVIER-SBC posiada moduł APU NVIDIA Jetson AGX Xavier oraz WOLF FGX w standardzie 3U VPX. Zaprojektowany z myślą o aplikacjach wojskowych i lotniczych, które wymagają sztucznej inteligencji (AI), przetwarzania wideo czy niskiego poboru mocy. Układ SoC Tegra Xavier wyposażony jest w procesor graficzny Volta, procesor Carmel ARM64. Xavier osiąga jeszcze lepszą wydajność dzięki zaawansowanej technologii chłodzenia i procesorowi 12 nm. WOLF FGX.

Niski pobór mocy

Komputer jednopłytowy może pracować w trudnych warunkach środowiskowych w rozszerzonym zakresie temperatur pracy od -40°C do + 85°C. Jest odporny na wstrząsy i wibracje. Jego wymiary to: 160 mm x 100 mm x 25,4 mm. Zasilanie to tylko: +12V lub 5V. Posiada liczne interfejsy komunikacyjne wśród, których wyróżnić można: porty USB (USB 3.1 i USB 2.0), PCI Express x8, x4, 2x 1000BASE-T Ethernet, 3x DisplayPort 1.2a do 4K-UHD lub HDMI / DVI, 2x wyjścia 3G / HD-SDI, 2x wyjścia CVBS. Wyjścia wideo to DisplayPort, SDI i CVBS. Posiada 16 GB pamięci LPDDR4 i 32 GB pamięci flash eMMC. Opcjonalnie zastosować można dysk SSD NVME od 256 GB do 1 TB. Zastosować można również dysk SATA.

Specyfikacja techniczna produktu: komputer jednopłytowy

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej