Komputer embedded BOXER-6404WT – Praca w ciężkich warunkach środowiskowych

Firma Aaeon, znany producent w dziedzinie przemysłowych rozwiązań komputerowych, przedstawia swój komputer kompaktowy BOXER-6404WT, który charakteryzuje się zarówno bogatymi możliwościami technicznymi, jak i odpornością na ciężkie warunki środowiskowe.

BOXER-6404WT łączy w sobie wypróbowane i pewne zalety poprzedniej wersji, a dodatkowo jest wsparciem dla aplikacji wymagających pracy w rozszerzonym zakresie temperatur, a dokładniej od -30°C do 75°C.

Urządzenie pracuje na procesorze Intel® Celeron™ J1900, zapewniając odpowiednią moc obliczeniową, pozwalającą na pracę w środowisku przemysłowym a także obsługuje max 8GB pamięci RAM DDR3L 1333. Urządzenie wyróżnia się szerokim zakresem interfejsów komunikacyjnych jak porty szeregowe COM czy złacza USB. Ponadto kompakt umożliwia wyświetlanie dwóch obrazów, dzięki max dwóm portom HDMI. Natomiast obecność czterech portów LAN czyni z komputera proste urządzenie sieciowe. Dzięki nieskomplikowanej, zwartej konstrukcji, której celem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury i zużycie minimum energii, komputer jest idealnym urządzeniem dla wszystkich producentów maszyn i aplikacjach narażonych na duże obciążenia.

Ten komputer przemysłowy może także pracować na dwurdzeniowym procesorze Intel® Celeron™ N2807, który sprawdza się w mniej wymagających aplikacjach.

Komputer ma możliwość montażu dzięki szynie DIN a także za pomocą wspornika ściennego. Różnice w poszczególnych modelach z serii BOXER-6404WT znajdują się w poniższej tabeli.

BOXER-6404WT-A1-1010 BOXER-6404WT-A2-1010
PROCESOR Intel J1900 Intel N2807
PAMIĘĆ RAM do 8GB do 4GB
PORTY LAN 4 2
PORTY USB3.0 1 1
PORTY USB2.0 2 2
PORTY RS-232 1 1
PAMIĘĆ 1x slot CFast 1x slot CFast
WYŚWIETLACZ 2x HDMI 1x HDMI
ROZSZERZENIA 1x slot Full size Mini-card 1x slot Full size Mini-card
MONTAŻ Din Rail/VESA 75 Din Rail/VESA 75
ZASILANIE 12V DC 12V DC
TEMPERATURA PRACY -30°C ~ 75°C; 0.5m/s airflow -30°C ~ 75°C; 0.5m/s airflow

Więcej informacji na temat komputera embedded BOXER-6404WT-A1-1110

Więcej informacji na temat komputera embedded BOXER-6404WT-A2-1110

 

Inne wpisy

Oferta zasilaczy przemysłowych firmy FSP

W niniejszym artykule szczegółowo omówimy dwa nowe modele zasilaczy przemysłowych tj.: YH5151 oraz YH5301, podchodzących z oferty firmy FSP. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i niezawodności, niezbędnych w wielu nowoczesnych zastosowaniach przemysłowych. <a...

Czytaj więcej

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej