Komputer BOXER-8641AI prezentuje do 6x większą wydajność AI dzięki NVIDIA® Jetson AGX Orin™

bezwentylatorowy kompakt

Łącząc 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor ARM v8.2 z architekturą NVIDIA Ampere, komputer przemysłowy BOXER-8641AI wykorzystuje pełen potencjał NVIDIA Jetson AGX Orin. Ten bezwentylatorowy kompakt posiada 1792 rdzenie CUDA® i 56 rdzeni Tensor dla nawet 200 TOPS. Dzięki czemu oferuje do 6 razy większą wydajność AI niż jego poprzednicy. Szybkość przetwarzania i zdolność wnioskowania BOXER-8641AI sprawia, że funkcję wykrywania obiektów przeniesiono z kart GPU bezpośrednio na krawędź. Uproszczono w ten sposób wdrażanie aplikacji autonomicznych pojazdów z branży logistycznej.

Bardziej zintegrowany inteligentny interfejs

Aby nadać bardziej wszechstronny charakter NVIDIA® Jetson AGX Orin®, BOXER-8641AI wyposażono w wiele funkcjonalności, sprzyjających licznym rynkom wertykalnym. BOXER-8641AI posiada dwa porty GbE LAN i trzy USB 3.2. A także 32GB pamięci systemowej LPDDR5x i gniazd M.2 obsługujących 5G, Wi-Fi i NVMe.  Zapewnia to błyskawiczną komunikację ze sprzętem peryferyjnym, takim jak kamery i czujniki. I czyni go idealnym rozwiązaniem np. dla rynku smart retail.

Nasi klienci mogą z ufnością rozpocząć swoje projekty IoT

Co więcej, firma Aaeon współpracuje z Microsoft, aby BOXER-8641AI, przetestowany pod kątem funkcjonalności i interoperacyjności, był jednym z pierwszych certyfikowanych na rynku przez Azure urządzeń NVIDIA Jetson AGX Orin. Taki certyfikat daje naszym klientom pewność, że wybierając bezwentylatorowy kompakt BOXER-8641AI do swojej aplikacji, jest on w pełni kompatybilny z IoT Edge.
BOXER-8641AI zapewnia również zwiększone bezpieczeństwo za pomocą programu Microsoft® Defender for IoT. Poprzez włączenie tej usługi, konstruktorzy i operatorzy zaawansowanych rozwiązań są w stanie stworzyć bezpieczne, zgodne z projektem, zarządzane urządzenia IoT. Defender for IoT to rozwiązanie IoT EDR (IoT Endpoint Detection and Response). Zapewnia ono ciągłe zarządzanie błędami, wykrywanie zasobów oraz zagrożeń w całym systemie operacyjnym komputera i jego aplikacjach.

Bezwentylatorowy kompakt stworzony do pracy w trudnych warunkach

Szeroki zakres temperatur od -20°C do 55°C odzwierciedla ponadto odporność BOXER-8641AI na trudne warunki pracy. Jego kompaktowy rozmiar i niewielka waga pozwalają na ograniczone zastosowanie. Umożliwiają mu pracę w przemysłowych aplikacjach AMR i autonomicznych pojazdach pracujących np. w kopalniach, w ciasnych, przemysłowych środowiskach o słabej dostępności.

Inne wpisy

Obudowa przemysłowa 19″ o głębokości zaledwie 350 mm (4U)

Obudowa przemysłowa IPC-631 od Advantech jest odporna na wstrząsy i obsługuje uniwersalne płyty główne ATX oraz micro ATX. Wszystkie porty I/O znajdują się z przodu obudowy, dlatego znacznie ułatwia to jej użytkowanie. Posiada dwie wewnętrzne kieszenie na napędy…

Czytaj więcej

BOXER-6645-ADS to potęga obliczeniowa o nieograniczonym potencjale

Firma CSI SA z radością przedstawia BOXER-6645-ADS marki AAEON, najnowszy produkt w linii bezwentylatorowych komputerów wyposażonych w procesory Intel® Core™ 12. generacji. Jest nim komputer typu embedded Box PC o nieograniczonym potencjale. BOXER-6645-ADS oferuje wyjątkowe możliwości przetwarzania do 16…

Czytaj więcej

Moduły serwerowe w standardzie COM-HPC z rodziny Ice Lake D

CSI S.A. przedstawia najnowsze moduły serwerowe marki Congatec wykonane w standardzie COM-HPC oznaczone symbolami: conga-HPC/sILH oraz conga-HPC/sILL. Są to komputery przemysłowe w rozmiarze D (160x160mm) zbudowane na bazie bardzo wydajnych procesorów Intel Xeon z rodziny Ice Lake…

Czytaj więcej