Komputer BOXER-8641AI prezentuje do 6x większą wydajność AI dzięki NVIDIA® Jetson AGX Orin™

bezwentylatorowy kompakt

Łącząc 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor ARM v8.2 z architekturą NVIDIA Ampere, komputer przemysłowy BOXER-8641AI wykorzystuje pełen potencjał NVIDIA Jetson AGX Orin. Ten bezwentylatorowy kompakt posiada 1792 rdzenie CUDA® i 56 rdzeni Tensor dla nawet 200 TOPS. Dzięki czemu oferuje do 6 razy większą wydajność AI niż jego poprzednicy. Szybkość przetwarzania i zdolność wnioskowania BOXER-8641AI sprawia, że funkcję wykrywania obiektów przeniesiono z kart GPU bezpośrednio na krawędź. Uproszczono w ten sposób wdrażanie aplikacji autonomicznych pojazdów z branży logistycznej.

Bardziej zintegrowany inteligentny interfejs

Aby nadać bardziej wszechstronny charakter NVIDIA® Jetson AGX Orin®, BOXER-8641AI wyposażono w wiele funkcjonalności, sprzyjających licznym rynkom wertykalnym. BOXER-8641AI posiada dwa porty GbE LAN i trzy USB 3.2. A także 32GB pamięci systemowej LPDDR5x i gniazd M.2 obsługujących 5G, Wi-Fi i NVMe.  Zapewnia to błyskawiczną komunikację ze sprzętem peryferyjnym, takim jak kamery i czujniki. I czyni go idealnym rozwiązaniem np. dla rynku smart retail.

Nasi klienci mogą z ufnością rozpocząć swoje projekty IoT

Co więcej, firma Aaeon współpracuje z Microsoft, aby BOXER-8641AI, przetestowany pod kątem funkcjonalności i interoperacyjności, był jednym z pierwszych certyfikowanych na rynku przez Azure urządzeń NVIDIA Jetson AGX Orin. Taki certyfikat daje naszym klientom pewność, że wybierając bezwentylatorowy kompakt BOXER-8641AI do swojej aplikacji, jest on w pełni kompatybilny z IoT Edge.
BOXER-8641AI zapewnia również zwiększone bezpieczeństwo za pomocą programu Microsoft® Defender for IoT. Poprzez włączenie tej usługi, konstruktorzy i operatorzy zaawansowanych rozwiązań są w stanie stworzyć bezpieczne, zgodne z projektem, zarządzane urządzenia IoT. Defender for IoT to rozwiązanie IoT EDR (IoT Endpoint Detection and Response). Zapewnia ono ciągłe zarządzanie błędami, wykrywanie zasobów oraz zagrożeń w całym systemie operacyjnym komputera i jego aplikacjach.

Bezwentylatorowy kompakt stworzony do pracy w trudnych warunkach

Szeroki zakres temperatur od -20°C do 55°C odzwierciedla ponadto odporność BOXER-8641AI na trudne warunki pracy. Jego kompaktowy rozmiar i niewielka waga pozwalają na ograniczone zastosowanie. Umożliwiają mu pracę w przemysłowych aplikacjach AMR i autonomicznych pojazdach pracujących np. w kopalniach, w ciasnych, przemysłowych środowiskach o słabej dostępności.

Inne wpisy

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej

Komputery panelowe OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 i PPC-3150S-RB

W niniejszym artykule dokonamy zestawienia dwóch typów komputerów panelowych różnych producentów. Będą to PPC-3150S-RB firmy Advantech oraz OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 firmy AAEON, oferujące zaawansowane możliwości i solidną konstrukcję, co czyni je idealnymi rozwiązaniami dla szerokiego zakresu zastosowań…

Czytaj więcej