Komputer BOXER-8641AI prezentuje do 6x większą wydajność AI dzięki NVIDIA® Jetson AGX Orin™

bezwentylatorowy kompakt

Łącząc 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor ARM v8.2 z architekturą NVIDIA Ampere, komputer przemysłowy BOXER-8641AI wykorzystuje pełen potencjał NVIDIA Jetson AGX Orin. Ten bezwentylatorowy kompakt posiada 1792 rdzenie CUDA® i 56 rdzeni Tensor dla nawet 200 TOPS. Dzięki czemu oferuje do 6 razy większą wydajność AI niż jego poprzednicy. Szybkość przetwarzania i zdolność wnioskowania BOXER-8641AI sprawia, że funkcję wykrywania obiektów przeniesiono z kart GPU bezpośrednio na krawędź. Uproszczono w ten sposób wdrażanie aplikacji autonomicznych pojazdów z branży logistycznej.

Bardziej zintegrowany inteligentny interfejs

Aby nadać bardziej wszechstronny charakter NVIDIA® Jetson AGX Orin®, BOXER-8641AI wyposażono w wiele funkcjonalności, sprzyjających licznym rynkom wertykalnym. BOXER-8641AI posiada dwa porty GbE LAN i trzy USB 3.2. A także 32GB pamięci systemowej LPDDR5x i gniazd M.2 obsługujących 5G, Wi-Fi i NVMe.  Zapewnia to błyskawiczną komunikację ze sprzętem peryferyjnym, takim jak kamery i czujniki. I czyni go idealnym rozwiązaniem np. dla rynku smart retail.

Nasi klienci mogą z ufnością rozpocząć swoje projekty IoT

Co więcej, firma Aaeon współpracuje z Microsoft, aby BOXER-8641AI, przetestowany pod kątem funkcjonalności i interoperacyjności, był jednym z pierwszych certyfikowanych na rynku przez Azure urządzeń NVIDIA Jetson AGX Orin. Taki certyfikat daje naszym klientom pewność, że wybierając bezwentylatorowy kompakt BOXER-8641AI do swojej aplikacji, jest on w pełni kompatybilny z IoT Edge.
BOXER-8641AI zapewnia również zwiększone bezpieczeństwo za pomocą programu Microsoft® Defender for IoT. Poprzez włączenie tej usługi, konstruktorzy i operatorzy zaawansowanych rozwiązań są w stanie stworzyć bezpieczne, zgodne z projektem, zarządzane urządzenia IoT. Defender for IoT to rozwiązanie IoT EDR (IoT Endpoint Detection and Response). Zapewnia ono ciągłe zarządzanie błędami, wykrywanie zasobów oraz zagrożeń w całym systemie operacyjnym komputera i jego aplikacjach.

Bezwentylatorowy kompakt stworzony do pracy w trudnych warunkach

Szeroki zakres temperatur od -20°C do 55°C odzwierciedla ponadto odporność BOXER-8641AI na trudne warunki pracy. Jego kompaktowy rozmiar i niewielka waga pozwalają na ograniczone zastosowanie. Umożliwiają mu pracę w przemysłowych aplikacjach AMR i autonomicznych pojazdach pracujących np. w kopalniach, w ciasnych, przemysłowych środowiskach o słabej dostępności.

Inne wpisy

Płyta główna MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji dla IoT Edge

CSI S.A. przedstawia MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji (dawniej Alder Lake PS). Jest to nowa przemysłowa płyta główna w formacie Mini-ITX marki AAEON. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading zintegrowanej ze sprzętem, MIX-ALPSD1 stanowi zrównoważone rozwiązanie dla projektów wymagających…

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL. Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora….

Czytaj więcej

Ultraszybka seria dysków 3D NAND M.2 PCIe SSD PHANES-V do zastosowań przemysłowych i w sektorze obronnym

W odpowiedzi na rozwój technologii Flash NAND, firma APRO wprowadziła nowe dyski 3D NAND PCIe Gen4 x4. Ultraszybka seria SSD PHANES-V doskonale nadaje się zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i w sektorze obronnym. Najwyższe prędkości transmisji Nowa seria od…

Czytaj więcej