Komputer BOXER-8621AI z modułem NVIDIA® Jetson Orin Nano™

Komputer BOXER-8621AI

CSI S.A. prezentuje nowy komputer BOXER-8621AI wyposażony w moduł AI NVIDIA® Jetson Orin Nano™ od AAEON. Oparto go na 6-rdzeniowym procesorze Cortex®-A78AE. To kompaktowe urządzenie z zakresu dedykowanych rozwiązań AI gwarantuje doskonałą wydajność obliczeniową, dochodzącą nawet do 20 TOPS AI NVIDIA® Jetson Orin Nano™ oraz zestaw narzędzi i bibliotek programistycznych NVIDIA Jetpack™ SDK. BOXER-8621AI jest odpowiednim narzędziem m.in. dla wdrożeń ANPR (Automatic License Plate Recognition).

Szereg opcji rozbudowy

BOXER-8621AI posiada szerokie możliwości rozbudowy. Ten przemysłowy komputer typu BOX PC jest wyposażony w gniazdo M.2 3042/3052 B-Key dla modułów 4G, 5G, a także gniazda M.2 2242 B i M-Key dla dodatkowej pamięci (maks. 128 GB). Posiada również opcjonalne gniazdo M.2 2230 E-Key dla Wi-Fi i Bluetooth.

Bezwentylatorowy komputer wyposażono również w szereg interfejsów. Obejmują one porty DB-9 i DB-15 dla RS-232/422/485, CANBus, FD i DIO. Obsługa LPDDR5 zapewnia pamięć systemową o wysokiej przepustowości oraz wyjątkową prędkość transmisji danych dla urządzeń peryferyjnych. Komputer BOXER-8621AI zawiera także cztery porty USB typu A (2x USB 3.2 Gen 2, 2x USB 2.0), port RJ-45 dla gigabitowej sieci LAN oraz port video HDMI 1.4. Takie wyposażenie umożliwia podłączenie kamer i wyświetlaczy, co jest szczególnie przydatne w zarządzaniu flotą pojazdów. Co więcej, komputer wyposażono w zestaw do instalacji na ścianie w celu łatwego i szybkiego montażu. Posiada certyfikaty CE/FCC klasy A.

Zastosowanie

BOXER-8621AI jest odporny na trudne warunki środowiskowe. Ten komputer jest wystarczająco wytrzymały, aby można go było wdrożyć jako rozwiązanie AMR. Jest to możliwe dzięki możliwości pracy w szerokim zakresie temperatur (-15°C~60°C) oraz funkcjom antywstrząsowym i antywibracyjnym. Dodatkowo napięcie zasilania wynosi 12~24VDC, a jego wymiary to 105 x 90 x 52 mm. Kompakt jest przeznaczony do zastosowań z zakresu edge AI, robotyki i AIoT (Artificial intelligence of things) oraz w Smart City. Wyróżnia się również jako jedno z najnowocześniejszych systemów AI dla inteligentnych aplikacji związanych z bezpieczeństwem publicznym, parkowaniem i zarządzaniem flotą pojazdów. Komputer BOXER-8621AI gwarantuje nowy standard w zakresie przemysłowych rozwiązań komputerowych.

Inne wpisy

Zabezpieczanie danych w aplikacjach wbudowanych. Przemysłowa seria WORM firmy Apacer

W odróżnieniu od tradycyjnych nośników pamięci, umożliwiających wielokrotny zapis i modyfikację danych, seria WORM (Write Once Read Many) firmy Apacer zapewnia ochronę danych poprzez umożliwienie jednokrotnego zapisu danych i zapobieganie ich kasowaniu, modyfikacji czy nadpisywaniu. Funkcja ochrony gwarantuje,…

Czytaj więcej

CSI S.A. zaprasza na dwie konferencje „Automatyzacja i robotyzacja produkcji – kierunek Przemysł 4.0” oraz „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” w Mielcu

CSI S.A. podczas trwania dwóch konferencji zaprezentuje innowacyjne rozwiązania wśród których wyróżnić można obudowy, szafy i kasety przemysłowe. Podczas trwania tak ważnych wydarzeń w regionie na pytania odpowie Pan Wiktor Kozioł, inżynier z ponad 20 – letnim doświadczeniem…

Czytaj więcej

Komputer modułowy (COM) NanoCOM-TGU – przyszłość w miniaturowych systemach komputerowych dla Przemysłu 4.0

Komputery modułowe COM Express Typ 10 NanoCOM-TGU firmy AAEON, wyposażone w procesory Intel Core 11. Generacji, łączą w sobie wysoką wydajność obliczeniową i wyjątkową energooszczędność z szeroką gamą zastosowań w wielu sektorach przemysłowych. Wykorzystanie procesorów Intel Core 11….

Czytaj więcej