Klimatyzatory przemysłowe do szaf sterowniczych – Wyprzedaż!

klimatyzatory przemyslowe do szaf sterowniczych

.CSI S.A. zaprasza do zapoznania się z ofertą wyprzedażową na klimatyzatory przemysłowe do szaf sterowniczych i serwerowych. Lista obejmuje klimatyzatory marki Hoffman z polskiej fabryki w Dzierżoniowie takie jak V-Series, SpectraCool: Compact Narrow i SlimFit, oraz T-Series, ProAir Harsh.

Wszystkie klimatyzatory przemysłowe są fabrycznie nowe i posiadają 2-letnią gwarancję. Dodatkowym atutem jest to, że znajdują się one w polskim magazynie, co zapewnia krótkie terminy dostaw. Pragniemy jednak zwrócić uwagę na fakt, że ze względu na zainteresowanie, lista dostępnych modeli cały czas się zmienia.

Praktyka wskazuje że, każdy wzrost temperatury o 10 stopni Celsjusza (18°F), skraca żywotność elektroniki o połowę. Klimatyzator przemysłowy zamontowany w szafie sterowniczej obniży znacząco temperaturę co wydłuży żywotność urządzeń elektronicznych i zapewni bezawaryjną pracę.

Stosowanie klimatyzatorów w przemyśle jest istotne ze względu na wydłużenie żywotności nieraz bardzo drogich urządzeń na liniach technologicznych i minimalizuje ryzyko ich awarii z powodu przegrzania. W zależności od zastosowanego modelu można je zamontować w wielu zakładach produkcyjnych, gdzie często panują ekstremalne warunki środowiskowe związane m.in. z zapyleniem hali, czy narażeniem urządzeń na korozję. Występują również wersje klimatyzatorów przystosowanych do pracy na zewnątrz a każdych warunkach atmosferycznych.

Najnowszą serią klimatyzatorów przemysłowych jest seria Spectracool™, posiadająca stopień ochrony IP56 i wersje o mocy chłodzącej od 1347 W do 5900 W. Przeznaczone są do aplikacji związanych z automatyką przemysłową, telekomunikacją, czy systemami dla oczyszczalni ścieków. Wszystkie komponenty użyte do konstrukcji wykonane są z materiałów odpornych na korozję. W razie potrzeby całą obudowę klimatyzatora produkuje się ze stali nierdzewnej lub w wersji dla stref niebezpiecznych. Klimatyzatory do szaf sterowniczych Spectracool™ posiadają dużą efektywność energetyczną i możliwość monitorowania ich pracy online. Wersja wykonania klimatyzatorów przemysłowych o niskim profilu typu SlimFit i Narrow pozwalają na zastosowanie ich w wąskich szafach sterowniczych. Wszystkie wersje posiadają certyfikaty CE, GOST, UL/cUL Listed, a klimatyzatory outdoor dodatkowo spełniają Telcordia GR-47.

Grupa klimatyzatorów V-Series to najbardziej korzystna cenowo grupa klimatyzatorów do szaf. Stosuje się je do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków dla zakresu temperatur pracy do 55°C. Mają solidną konstrukcję obudowy wykonaną w całości ze stali i zapewniającą stopień ochrony IP56 zabezpieczający skutecznie przed zabrudzeniami kurzem i wodą. Przeznaczone są do aplikacji dla przemysłu motoryzacyjnego, systemów pakowania, systemów produkcji papieru, magazynowania i wielu innych. Wysoką sprawność energetyczną zapewnia rotacyjny kompresor klasy T3 wykorzystujący czynnik chłodniczy R134A. Chłodziarki do szaf V-Series posiadają certyfikaty CE, GOST.

Klimatyzatory przemysłowe T-Series charakteryzują się szerokim zakresem mocy i niskim poziomem hałasu. Wszystkie klimatyzatory z tej serii dzięki ogrzewaniu kompresora przeznacza się do pracy pod gołym niebem. Zakresie temperatur pracy wynosi od –40°C do +55°C. Oprócz funkcji chłodzenia mają także funkcję grzania. Dodatkowo T-Series posiadają podwójne wentylatory po stronie skraplacza w celu zapewnienia redundancji w razie awarii. Główne przeznaczenie T-Series to aplikacje automatyki przemysłowej, telekomunikacyjne, systemy bezpieczeństwa i obronności oraz układy pakujące. Wszystkie klimatyzatory do szaf posiadają certyfikaty CE, GOST, UL/cUL Listed a klimatyzatory outdoor dodatkowo spełniają Telcordia GR-47.

ProAir Harsh to natomiast seria przeznaczona do najbardziej wymagających warunków takich jak przemysł spożywczy, gdzie istnieje potrzeba częstego mycia urządzeń pod ciśnieniem. Te przemysłowe klimatyzatory stosuje się w środowiskach szczególnie narażonych na korozję. Wszystkie wersje do zastosowań wewnętrznych mają standardowo elektromechaniczny termostat oraz tłumik przepięć. Spełniane certyfikaty i standardy to Type 12/3R/4 oraz Type 4X dla wersji ze stali nierdzewnej. Przykładowy model klimatyzatora do szafy sterowniczej ze stali nierdzewnej 316L

Klimatyzatory do szaf serii SlimFit, jak sama nazwa wskazuje, charakteryzują się wąską i kompaktową konstrukcją, która nadaje im estetyczny wygląd przemysłowy i pozwala zaoszczędzić miejsce w ciągach komunikacyjnych. Szczególnie interesujące są trzy różne opcje montażu chłodziarki na drzwiach lub bokach szafy. Do wyboru mamy trzy opcje: klimatyzator jest całkowicie schowany wewnątrz szafy, częściowo zamontowany wewnątrz i na zewnątrz obudowy lub całkowicie na zewnątrz obudowy. Klimatyzatory Spectracool™ SlimFit posiadają certyfikaty CE, GOST, UL/cUL Listed.

 

 

PEŁNA LISTA WYPRZEDAŻOWA KLIMATYZATORÓW PRZEMYSŁOWYCH

Skontaktuj się z nami:

 

Inne wpisy

AIMB-208 – płyta główna Mini-ITX z procesorami Intel Core 12. i 13. generacji

Firma CSI S.A. rozszerza swoje portfolio produktów o zaawansowaną płytę główną AIMB-208 od Advantech, zaprojektowaną w standardzie Mini-ITX. AIMB-208. Zwiększona Wydajność Obliczeniowa Płyta główna AIMB-208 jest zaprojektowana do pracy z najnowszymi procesorami Intel® Core™ 12. i 13. generacji….

Czytaj więcej

176-warstwowe dyski SSD PCIe Gen 4 x4 M.2 i U.2 od ATP

CSI S.A. ma przyjemność zaprezentować innowacyjne i niezwykle szybkie dyski półprzewodnikowe (SSD) z serii N601 M.2 2280 i U.2 od ATP Electronics. Te 176-warstwowe dyski przemysłowe wyposażone są w interfejs PCIe 4. generacji i obsługują protokół NVMe. Prędkość…

Czytaj więcej

MIO-5377 – 3,5” komputer jednopłytkowy z procesorami 12. i 13. generacji

CSI S.A przedstawia MIO-5377, nowość marki Advantech. Jest to 3,5” komputer jednopłytkowy typu SBC z najnowszymi procesorami Intel® Core™ 12. i 13. generacji. Produkt oferuje maksymalnie do 14 rdzeni i 20 wątków przy TDP wynoszącym 28 watów….

Czytaj więcej