Karty flashowe SanDisk dla rynku Automotive

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Nowa rodzina kart pamięci SD oraz iNAND (interfejs eMMC) serii Automotive powstała przy ścisłej współpracy z producentami chipsetów samochodowych, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom jakości i niezawodności stawianym dla rynku motoryzacyjnego.

Karty SanDisk Automotive to inteligentne i niezawodne rozwiązania do zastosowań w systemach nawigacji 3D, systemach informacyjno-rozrywkowych, zaawansowanych systemach wspomagania kierowcy (ADAS), systemach automatycznego kierowania pojazdami oraz w wielu innych aplikacjach multimedialnych.

Karty SanDisk Automotive są dostępne w pojemnościach od 4 GB do 64 GB. Osiągają prędkości odczytu do 120 MB/s oraz zapisu do 30MB/s (dla iNAND) i do 20 MB/s (dla SD). Karty flashowe serii Automotive charakteryzują się także zwiększoną odpornością na wahania zasilania występujące w pojazdach i mogą pracować w rozszerzonym zakresie temperatur od -40 do +85°C. Wszystkie produkty posiadają też certyfikat AEC-Q100, określający wytrzymałość komponentów pod kątem wyładowań elektrostatycznych.

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej