Karty CFX dla firm zajmujących się nagrywaniem obrazu

Karty CFX

Intelligent Memory wprowadza na rynek nową serię kart pamięci CFexpress (CFX), CFast i SD. Karty CFX doskonałe dla profesjonalnych firm zajmujących się nagrywaniem obrazu, zapewniają najwyższą jakość poprzez rejestrowanie każdej klatki w rozdzielczości 8K+ RAW!

Karty pamięci IM są wszechstronne, idealne do niemal każdego rodzaju zadań produkcyjnych, w których jedna może wystarczyć np. na cały dzień zdjęciowy. Produkty dostępne są w dwóch wersjach temperaturowych:  standardowa (0°C do 70°C) oraz dla bardziej wymagających zastosowań w przemyśle (-40°C do 85°C). Występują w trzech wariantach pojemności: 240 GB, 480 GB oraz aż do 960 GB. Dzięki maksymalnej pojemności (do 960 GB) i prędkości odtwarzania do 1700 MB/s, seria stanowi kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla wielu branż. Komercyjny Chipset oferuje 2 000 000 godzin MTBF. Dzięki stałej prędkości zapisu sekwencyjnego, seria gwarantuje długotrwałe użytkowanie przez cały okres pojemności karty CFX.

Karty CFX – funkcje bezpieczeństwa

Karty CFX oferują również funkcje bezpieczeństwa, takie jak  szyfrowanie AES-256 oraz losowe prędkości odczytu i zapisu do 270 tys. lub 380 tys. IOPS (w zależności od produktu). Ponadto seria CFX posiada monitor termiczny, funkcję Secure Erase Crypto Erase i PSID (opcjonalnie dla TCG OPAL 2.0) Quick Erase. Produkty zgodne ze standardem JEDEC są testowane wewnętrznie w celu analizy żywotności, wytrzymałości i niezawodności.

Seria gwarantuje także rozszerzoną funkcję monitorowania i żywotności S.M.A.R.T. oraz ochronę przed utratą zasilania. Zapewnia wysoką wydajność przy niższym zapotrzebowaniu na energię z kamery hosta. Dodatkowo Host Power Loss Protection sygnalizuje bezpieczne wyłączenie, aby chronić zawartość w przypadku nagłej utraty zasilania. Funkcja Thermal Management chroni kartę i zawarte na niej dane przed skutkami przegrzania. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku wymagających formatów, takich jak nagrywanie RAW 8K+ lub zdjęcia seryjne, które mogą stanowić duże obciążenie dla większości systemów kamer.

Karty CFX z interfejsem PCIexpress Gen3 cechują się dużą żywotnością oraz szerokim zakresem opcji pojemności. Produkty Intelligent Memory występują w 3 stopniowej skali, przekładającej się na ich wytrzymałość. Wszystkie karty CFexpress odpowiadają najwyższej w skali klasie (srebro – MLC/TLC). Ta wyjątkowa seria produktów została zaprojektowana w taki sposób, aby spełniać rygorystyczne oczekiwania wymagających aplikacji w przestrzeniach przemysłowych.

Inne wpisy

Wydajne rozwiązanie w formacie mini-ITX z procesorami serii N

MIX-ALND1 to warta uwagi płyta od AAEON, idealnie nadająca się do rozwiązań „low budget”. Jest wyposażona w procesory Intel® z serii N (Intel® N97, Intel® N50). Płyta zapewnia niski pobór mocy oraz dużą wydajność. Uzupełnia ją wbudowana…

Czytaj więcej

CSI S.A. na konferencji TEK.day w Gdańsku!

Już 15 września 2023 roku w centrum konferencyjnym AmberExpo odbędzie się konferencja Tek.day! Jest to jednodniowe wydarzenie, zrzeszające profesjonalistów związanych z produkcją i projektowaniem elektroniki. Spotkanie to przede wszystkim targi w formule table-top, szereg interesujących wykładów oraz praktyczne…

Czytaj więcej

Enterprise SSD to zoptymalizowana wytrzymałość do różnych zastosowań

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na urządzenia pamięci masowej klasy przemysłowej wśród małych i średnich przedsiębiorstw, Apacer wprowadził na rynek nową serię Enterprise SSD. Produkty z serii charakteryzują się dużą pojemnością, żywotnością i niezawodnością klasy korporacyjnej, a także znacznie mniejszymi…

Czytaj więcej