Jubileusz 30-lecia CSI S.A.

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 2-go lutego 2022 roku firma CSI S.A. obchodzi jubileusz 30-lecia swojej działalności. Przy tej szczególnej okazji pragniemy podziękować naszym Klientom i Partnerom za obdarzenie nas dotychczasowym zaufaniem. Zapewniamy o naszym zaangażowaniu, lojalności i otwartości do dalszej działalności nie tylko w obszarze obecnie realizowanych przedsięwzięć, ale i nowych, które pojawią się w przyszłości. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją efektywnego wsparcia w realizacji celów Państwa przedsiębiorstw w kolejnych latach.

Działalność rozpoczęła się od dystrybucji komputerów przemysłowych

Naszą działalność 2 lutego 1992 r. rozpoczęliśmy od dystrybucji komputerów modułowych z magistralą VME na rynek wojskowy. Rozszerzanie oferty firmy w kolejnych latach wynikało z zapotrzebowania rynku. Jednym z oczekiwań naszych klientów były m.in. kompletne systemy komputerowe, dlatego oprócz komputerów przemysłowych, urządzeń modułowych do wymagających aplikacji, czy urządzeń sieciowych, rozbudowaliśmy ofertę o mechanikę 19” wraz z systemami kontroli klimatu, jak również o przemysłowe pamięci Flash.

CSI S.A. oficjalny dystrybutor światowych producentów

W tym momencie jesteśmy oficjalnym dystrybutorem kilkudziesięciu wiodących na świecie producentów systemów komputerowych. Wśród nich możemy wyróżnić firmy, z którymi współpracujemy od wielu lat, jak np. Advantech, Aaeon, Abaco, nVent z marką Schroff, ATP, Apacer, Cactus czy Antaira, jak również nowych dostawców – congatec i Teknokol. Daje nam to możliwość, poprzez dobór odpowiednich podzespołów, zapewnienia klientowi najlepszego rozwiązania do jego aplikacji. Jest też wiele branż, na których polu działamy. Są to szeroko rozumiany przemysł, transport (zwłaszcza rynek kolejowy), automatyka, energetyka, elektronika, wojsko, branża spożywcza, czy medyczna. Nie obce są nam Digital Signage, smart home czy security.

Nowości i ciągły rozwój spółki to priorytety na kolejne lata

Nowością są m.in. projekty AI bazujące na sztucznej inteligencji. Ostatnio rozwijamy również naszą ofertę o automotive, logistykę oraz rozwiązania dla robotyki. Jednocześnie cały czas obsługujemy też rynki związane z zastosowaniami komercyjnymi, głównie w obszarze branży foto. Zależy nam, aby być stabilnym partnerem dla naszych klientów, który dzieli się z nimi zebranym przez lata doświadczeniem i wiedzą. Od dawna rozwijamy działalność zgodnie z modelem Value Added Distributor. Nie tylko dostarczamy produkty, ale skupiamy się również na usługach integracyjnych, doradztwie technicznym oraz serwisie posprzedażowym. Należy też wspomnieć, że na bazie gotowych przemysłowych płyt głównych dostarczanych przez producentów, z którymi współpracujemy od lat, produkujemy nowe generacje produktów marki CSI S.A. W tym kierunku planujemy się rozwijać.

Inne wpisy

176-warstwowe dyski SSD PCIe Gen 4 x4 M.2 i U.2 od ATP

CSI S.A. ma przyjemność zaprezentować innowacyjne i niezwykle szybkie dyski półprzewodnikowe (SSD) z serii N601 M.2 2280 i U.2 od ATP Electronics. Te 176-warstwowe dyski przemysłowe wyposażone są w interfejs PCIe 4. generacji i obsługują protokół NVMe. Prędkość…

Czytaj więcej

MIO-5377 – 3,5” komputer jednopłytkowy z procesorami 12. i 13. generacji

CSI S.A przedstawia MIO-5377, nowość marki Advantech. Jest to 3,5” komputer jednopłytkowy typu SBC z najnowszymi procesorami Intel® Core™ 12. i 13. generacji. Produkt oferuje maksymalnie do 14 rdzeni i 20 wątków przy TDP wynoszącym 28 watów….

Czytaj więcej

Obudowa nabiurkowa w stylu RatiopacPRO

Producenci urządzeń elektronicznych na całym świecie coraz częściej wymagają, aby wygląd i funkcjonalność ich obudów do komputerów odzwierciedlał wartości i tożsamość marki korporacyjnej. Tradycyjne sposoby dostosowywania obudów są jednak czasochłonne, nieelastyczne i wymagają dodatkowych narzędzi. Firma CSI S.A.…

Czytaj więcej