Jesteśmy stabilnym partnerem na rynku przemysłowym specjalizującym się w dostarczaniu innowacyjnych systemów komputerowych

Zapraszamy serdecznie do przeczytania interesującego wywiadu zamieszczonego na łamach magazynu przemysłowego automatykab2b.pl. Artykuł powstał na kanwie zbliżającego się 30- sto lecia działalności firmy CSI, która założona została w 1992 roku w Krakowie przez trzech współwłaścicieli. Po trzech dekadach rozwoju dziś przedsiębiorstwo zatrudnia 54 pracowników i dynamicznie rozwija się w segmencie komputerów i obudów przemysłowych, komputerów wojskowych, industrial flash czy branży foto.

Andrzej Zasucha cyt.: „CSI S.A. rozpoczęło swoją działalność od współpracy z firmami pracującymi dla wojska. Ta współpraca trwa już 30 lat i przez ten okres zebraliśmy ogromne doświadczenie. Jak zawsze powtarzamy: „wojsko nauczyło nas jakości”. Obecnie współpracujemy praktycznie ze wszystkimi wykonawcami aplikacji wojskowych implementujących zaawansowane podzespoły elektroniczne, zaś sektor wojskowy pozostaje dla nas ciągle jednym z priorytetowych rynków. Nadal obsługujemy też rynki związane z zastosowaniami komercyjnymi, w tym w obszarze branży foto. Natomiast każdy z działów, oprócz głównego rdzenia działalności powiązanego ze specyfiką swojej oferty, dostarcza też produkty do innych branż.”

Z całym materiałem prasowym zapoznać się można po kliknięciu w link: WYWIAD CSI

 

Inne wpisy

AIMB-208 – płyta główna Mini-ITX z procesorami Intel Core 12. i 13. generacji

Firma CSI S.A. rozszerza swoje portfolio produktów o zaawansowaną płytę główną AIMB-208 od Advantech, zaprojektowaną w standardzie Mini-ITX. AIMB-208. Zwiększona Wydajność Obliczeniowa Płyta główna AIMB-208 jest zaprojektowana do pracy z najnowszymi procesorami Intel® Core™ 12. i 13. generacji….

Czytaj więcej

176-warstwowe dyski SSD PCIe Gen 4 x4 M.2 i U.2 od ATP

CSI S.A. ma przyjemność zaprezentować innowacyjne i niezwykle szybkie dyski półprzewodnikowe (SSD) z serii N601 M.2 2280 i U.2 od ATP Electronics. Te 176-warstwowe dyski przemysłowe wyposażone są w interfejs PCIe 4. generacji i obsługują protokół NVMe. Prędkość…

Czytaj więcej

MIO-5377 – 3,5” komputer jednopłytkowy z procesorami 12. i 13. generacji

CSI S.A przedstawia MIO-5377, nowość marki Advantech. Jest to 3,5” komputer jednopłytkowy typu SBC z najnowszymi procesorami Intel® Core™ 12. i 13. generacji. Produkt oferuje maksymalnie do 14 rdzeni i 20 wątków przy TDP wynoszącym 28 watów….

Czytaj więcej