Przemysłowy komputer BOXER-6710 niezawodnym rozwiązaniem IoT dla rynku motoryzacyjnego

IoT dla motoryzacji

Firma CSI S.A. ma przyjemność zaprezentować wbudowany komputer przemysłowy marki AAEON BOXER-6710. Urządzenie bazuje na procesorach Intel®: 4-rdzeniowy Pentium® N4200 oraz 2-rdzeniowy Celeron® N3350. Oba procesory są wyposażone w zintegrowany procesor graficzny Intel® HD Graphics 505 z zaimplementowaną technologią Intel® Clear Video. Posiadają też obsługę OpenGL, dzięki czemu dostarczane obrazy komponentów samochodu zachowują wysoką jakość i odpowiednią ostrość.
Dwa porty RJ-45 LAN i cztery gniazda USB 3.2 w komputerze BOXER-6710 umożliwiają podłączenie wielu czujników i kamery. Dodatkowo komputer posiada wbudowane złącza mini-PCI-Ex pod instalację modułów Wi-Fi i GSM, które służą wymianie danych online m.in. z chmurą.

Dodatkowe atuty

Dzięki kompaktowym rozmiarom wynoszącym 1,73″ x 6,54″ x 4,17″ i wadze zaledwie 1,4 kg, BOXER-6710 można łatwo zainstalować na szynie DIN. Zakres napięcia wejściowego, wynoszący 9~36 V (za pośrednictwem 3-stykowej listwy zaciskowej), doskonale radzi sobie z wahaniami zasilania. W ten sposób chroni wrażliwy sprzęt podłączony do bramy (taki jak kamery USB i PoE) przed uszkodzeniem.

Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur pracy od -20°C do 60°C, urządzenie jest w stanie wytrzymać gwałtowne zmiany temperatury otoczenia, które występują w warunkach przemysłowych. Bezwentylatorowa obudowa BOXER-6710 zmniejsza ryzyko awarii urządzenia. Ponadto zapewnia ochronę przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami, które mogą powodować blokady i zakłócenia w odprowadzaniu ciepła.

IoT dla motoryzacji

BOXER-6710 może być wykorzystywany jako brama IoT dla motoryzacji do digitalizacji fabrycznych stacji wykrywania usterek w celu zwiększenia wydajności produkcji. Przy wykorzystaniu odpowiedniego oprogramowania może pracować jako urządzenie do przechwytywania obrazów komponentów pojazdu. Przy współpracy z kamerami USB i PoE podczas całego cyklu produkcyjnego służy analizie i wykrywaniu defektów, w celu zbierania danych o poszczególnych elementach samochodu. Obrazy te są odbierane przez urządzenie za pośrednictwem złącza ethernetowego lub USB zasilającego kamery, a następnie analizowane przez oprogramowanie komputera.
BOXER-6710 doskonale sprawdza się w przemyśle motoryzacyjnym. To trwałe rozwiązanie IoT Gateway firmy Aaeon, które chętnie wykorzystują globalni producenci samochodów.

Other news

BOXER-6645-ADS to potęga obliczeniowa o nieograniczonym potencjale

Firma CSI SA z radością przedstawia BOXER-6645-ADS marki AAEON, najnowszy produkt w linii bezwentylatorowych komputerów wyposażonych w procesory Intel® Core™ 12. generacji. Jest nim komputer typu embedded Box PC o nieograniczonym potencjale. BOXER-6645-ADS oferuje wyjątkowe możliwości przetwarzania do 16 rdzeni i…

Czytaj więcej

Moduły serwerowe w standardzie COM-HPC z rodziny Ice Lake D

CSI S.A. przedstawia najnowsze moduły serwerowe marki Congatec wykonane w standardzie COM-HPC oznaczone symbolami: conga-HPC/sILH oraz conga-HPC/sILL. Są to komputery przemysłowe w rozmiarze D (160x160mm) zbudowane na bazie bardzo wydajnych procesorów Intel Xeon z rodziny Ice Lake…

Czytaj więcej

Płaski monitor przemysłowy 21.5″ Full HD

Płaski monitor do zadań specjalnych Przemysł 4.0, a co za tym idzie era IoT potrzebuje coraz częściej wizualizacji danych i funkcjonalności o wysokiej jakości. Super płaski monitor przemysłowy FPM-121W od firmy Advantech pozwala na uzyskanie wysokiej jakości…

Czytaj więcej